Mission: Impossible 6 - Fallout (2018)

rose.athens

Not in the mood Mod
Super Moderator
Μηνύματα
46.299
Reaction score
93.802
Tom Cruise Back on 'Mission: Impossible 6' After Breaking His Ankle



Seven weeks after breaking his ankle during a stunt gone wrong, Tom Cruise was spotted back on set filming "Mission: Impossible 6."
That's ahead of schedule, as THR initially reported that he was going to take off eight or nine weeks to heal.
The Daily Mail reports that the actor "did not go easy" on his first day and was seen flying a helicopter and driving a large truck around the set. The film costars Henry Cavill, Rebecca Ferguson, Simon Pegg, Michelle Monaghan, Sean Harris, Ving Rhames, Alec Baldwin and Angela Bassett.

Despite the hiatus, the release date hasn't moved: It's still set for July 27, 2018.

https://www.moviefone.com/2017/10/06/tom-cruise-back-on-mission-impossible-6-after-injury/
 




Μηνύματα
12.991
Reaction score
8.347
με αλεξίπτωτο?ρε Κρούζ εχεις μεινει πολύ πίσω!:Dπηγαινε βρες τον Ελβετό τον Ιβ Ροσί,τον ρουκετάνθρωπο να κάνεις τίποτα καινούργιο.
 

MAD

Σιαρτάκιας
Μηνύματα
5.251
Reaction score
1.161
Μην μπερδεύουμε το ''αλεξίπτωτο'', με το άλμα HALO, απο τα 25000 πόδια! το άλμα αυτό χρειάζεται εκπαίδευση, και οξυγόνο, γιατί ενέχει τον κίνδυνο υποξείας, κάτι σαν αυτό που παθαίνουν οι δύτες! (έχω κάνει και εγώ την θεωρία, στην σχολή αυτοδυτών), είναι ένα αρκετά δύσκολο άλμα!!! Μπράβο στον Τόμ, δεν τα κάνουν αυτά οι ηθοποιοί!!!
 

Μηνύματα
12.991
Reaction score
8.347
Μην μπερδεύουμε το ''αλεξίπτωτο'', με το άλμα HALO, απο τα 25000 πόδια! το άλμα αυτό χρειάζεται εκπαίδευση, και οξυγόνο, γιατί ενέχει τον κίνδυνο υποξείας, κάτι σαν αυτό που παθαίνουν οι δύτες! (έχω κάνει και εγώ την θεωρία, στην σχολή αυτοδυτών), είναι ένα αρκετά δύσκολο άλμα!!! Μπράβο στον Τόμ, δεν τα κάνουν αυτά οι ηθοποιοί!!!
Ηλία εγω το εκρινα κιν/γραφικά όχι αν είναι εύκολο η δύσκολο.Κιν/γραφικα ταχουμε ξαναδεί αυτά,προφανώς εκτελεσμένα από ειδικούς.ΔΕν μπορεί ένα κλιπάκι στο you tube να είναι πιο εντυπωσιακό από μια ταινία που θέλει να κόψει εισιτήρια!
για του λόγου το αληθές

 



Μηνύματα
12.991
Reaction score
8.347
το ειδα σημερα.Ενταξει ο Κρουζ είναι πάντα σταρ,ειδικα σήμερα που δεν υπάρχουν σταρ,η ταινια εχει κυνηγητά ολων των ειδων και παμπολλες σκηνες δρασης.Αλλα καπου χάνει η ταινια,ισως υπερβολικά πολλοι χαρακτήρες,δεν καταλάβαινα ποιος κυνηγουσε ποιόν,η υπόθεση με τον περίπου γραφικό τρελό που θελει να τινάξει τον κόσμο εχει καταντήσει βαρετή,οταν υπάρχουν τόσα σενάρια για πιο πειστικους κακούς.Εχανε πιστεύω η ταινία κυρίως στο ανθρώπινο στοιχειο,ανακατέψανε τα ρομάντζα του Ηθαν Χαντ με τρόπο ακαταλαβίστικο.Κατα καποιο τρόπο η συνταγή κατάπιε τους χαρακτήρες.
 


Staff online

  • spylab
    Shalom
  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.591
Μηνύματα
2.866.837
Members
37.936
Νεότερο μέλος
albie
Top