Monoprice HTP-1 16CH Immersive Surround AV Processor


stathis

Ultra Home Theater
Μηνύματα
21.631
Reaction score
36.414
Δυστυχώς ότι δεν είναι made in japan αυτά τα προβλήματα έχουν .
Η μάλλον να το πω καλύτερα ...
Εδώ έχουν bags τέρατα όπως marantz , Yamaha δεν θα εχουν προβλήματα κατασκευαστες σε υπόγεια ?
Bags ε ,οχι ρε ούτε καν

Πάντως μετά την τελευταία αναβάθμιση ο 5200 μ παρέχει και δωρεάν τεστ covid:lolsign:
Γατάκια
 


daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.640
Reaction score
77.065

daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.640
Reaction score
77.065
Πότε αναμένεται Ευρώπη αυτός; Σε τι τιμή θα παίξει; Θα τον εισάγει κάποιος Ελλάδαη αγορά από ευρωπαϊκό μαγαζί;
Αναλογικά....κρίνοντας από τις τιμές των sub (αμερική vs ευρώπη) και την έκπτωση που δίνει στο avsite .....έχω υπολογίσει ότι θα τον πάρουμε κοντά στα 3600+ ευρώ αλλά επειδή έχει να κάνει με υλικά υψηλής τεχνολογία που είναι σε έλλειψη ....κρατάω μια πισινή
 





Μηνύματα
153
Reaction score
316


Μηνύματα
831
Reaction score
1.033
Blepw ότι εχει εξοδο sub/lfe και δυο εξόδους lw/sub2 rw/sub3. Αυτές οι δυο μπορεί να χρησιμοποιηθουν είτε σαν κατι αλλο είτε σαν sub? Άρα οδηγεί μέχρι τρία σαμπ;
 

daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.640
Reaction score
77.065
Blepw ότι εχει εξοδο sub/lfe και δυο εξόδους lw/sub2 rw/sub3. Αυτές οι δυο μπορεί να χρησιμοποιηθουν είτε σαν κατι αλλο είτε σαν sub? Άρα οδηγεί μέχρι τρία σαμπ;
παλιά είχα διαβάσει ότι υποστηρίζει μέχρι 5....νοτ σουρ όμως
 

Μηνύματα
92
Reaction score
120
Blepw ότι εχει εξοδο sub/lfe και δυο εξόδους lw/sub2 rw/sub3. Αυτές οι δυο μπορεί να χρησιμοποιηθουν είτε σαν κατι αλλο είτε σαν sub? Άρα οδηγεί μέχρι τρία σαμπ;
Από τη σελίδα της Monoprice στο τμήμα των ερωτήσεων:

Q: Is it true that the HTP-1 supports up to 5 subs?

- Yes, it can support up to 5 subs, each directly connected. This capability was added with firmware version 1.4 on March 10, 2020.

- Also, you’ll have to assign the LTM (left top middle) and RTM (right top middle) for the sub4,5

- Yes, I can select up to 5 in the HTP-1 menu.

1641996597242.png
 




daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.640
Reaction score
77.065
Τι λες ρε καμάρι μου.
Να βάλω αγγελία, να με πάρει χαμπάρι η καλή μου, να γίνει Τρωικός πόλεμος....
Πας καλά;;;;;
εισαι το μοναδικό μέλος που ξέρω που θα πρεπε αντί για τον ίδιο…..να γράφει η γυναικα του εδώ μέσα :roflmao:
 




Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
  • Zizik
    Chauncey Gardiner * tl;dr *

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.318
Μηνύματα
2.858.401
Members
37.893
Νεότερο μέλος
tassos249
Top