Nottingham Analog Interspace + Audiomods arm

Status
Not open for further replies.
Μηνύματα
1.399
Reaction score
1.094
Πικάπ: Αγοράστηκε καινούριο από την Ελληνική αντιπροσωπεία (Studio 17) και έχει χρησιμοποιηθεί μόνο από εμένα. Είναι ο ορισμός του plug & play πικάπ, το μόνο που ζητάει είναι μία σταγόνα λάδι στο πηγάδι ανά 1-2 χρόνια. Η συγκεκριμένη έκδοση είναι η καλύτερη & ακριβότερη έκδοση του μοντέλου, όταν αγοράστηκε το ονόμαζε Anniversary, το βλέπω στο internet και σαν HD λόγω του μεγάλου πλατώ που μπήκε για πρώτη φορά στο Interspace. Μπορεί να δεχθεί δύο 9" βραχίονες (εδώ φωτογραφίες). Armboards για διαφορετικούς βραχίονες μπορείτε να παραγγείλετε στην εταιρεία ή d.i.y.

Δίνεται με όσο λάδι έχει απομείνει (φτάνει τουλάχιστον για μια πενταετία), τον δίσκο που η εταιρεία δίνει σαν σκέπασμα του πλατώ και τις οδηγίες (μία σελίδα).

Βραχίονας: Audiοmods Classic arm, αγοράστηκε καινούριος από τον κατασκευαστή, χρησιμοποιήθηκε μόνο από εμένα και είναι σε άριστη κατάσταση. Μπορεί να υποστηρίξει τις περισσότερες κεφαλές (με διαφορετικά αντίβαρα), η υποστήριξη από την εταιρεία είναι πολύ καλή. Για service, ερωτήσεις, αντίβαρα, καλωδίωση κλπ μιλάς απευθείας με τον κατασκευαστή.

Δίνεται στο κουτί του με το manual και ότι δείχνουν οι φωτογραφίες. Η καλωδίωση καταλήγει σε box με RCA/γείωση, για τις φωτογραφίες το έχω στερεώσει με blu tack, συνήθως το στερεώνω άνω στο rack.

Πικάπ + βραχίονας: 1100€
Πικάπ: 800€
Βραχίονας: 400€ (μόνο αν πωληθεί πρώτα το πικάπ)


Ανταλλαγές δεν με ενδιαφέρουν.

1.jpg 2.jpg 3.jpg 4.jpg

Φωτογραφίες του βραχίονα.
5.jpg 6.jpg 7.jpg 8.jpg
 
Last edited:


Μηνύματα
1.399
Reaction score
1.094
Διαθέσιμα και τα δύο, για τον βραχίονα υπάρχει ενδιαφέρον, αν κάποιος θέλει μόνο το πικάπ είναι εφικτή η αγορά του.
 



Μηνύματα
1.399
Reaction score
1.094
Διαθέσιμα και λόγω μετακόμισης αχρησιμοποίητα τους τελευταίους μήνες.
 

Μηνύματα
1.399
Reaction score
1.094
Διαθέσιμα, πωλούνται μαζί ή ξεχωριστά.

Πικάπ + βραχίονας: 1000€
Πικάπ: 700€
Βραχίονας: 400€
 



Μηνύματα
1.399
Reaction score
1.094
Διαθέσιμα, πωλούνται μαζί ή ξεχωριστά.

Πικάπ + βραχίονας: 1000€
Πικάπ: 700€
Βραχίονας: 400€
 

Μηνύματα
1.399
Reaction score
1.094
Ο βραχίονας δόθηκε, το πικάπ είναι διαθέσιμο, μπορεί να δεχθεί δύο 9" βραχίονες.

700€
 

Μηνύματα
1.399
Reaction score
1.094
Διαθέσιμο στα 700€. Δίνεται με τον ιμάντα, τον δίσκο που η εταιρεία δίνει για σκέπασμα, το manual και τη κάρτα της προηγούμενης αντιπροσωπείας όπου αγοράστηκε καινούριο. Είναι πικάπ με απόσβεση μάζας, δέχεται ένα ή δύο 9" βραχίονες. Με d.i.y. armoard μπορεί να δεχθεί και μεγαλύτερους βραχίονες.

Δεν χρησιμοποιείτε από το 2021, είναι αποθηκευμένο και σε άριστη κατάσταση. Λόγω βάρους και μη ύπαρξης συσκευασίας η παραλαβή πρέπει να γίνει απ' το σπίτι μου.
 

Attachments

  • 155,7 KB Προβολές: 0
  • 209,8 KB Προβολές: 0
  • 166,2 KB Προβολές: 0
  • 159,2 KB Προβολές: 0
  • 120,3 KB Προβολές: 0



Status
Not open for further replies.

Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
  • spylab
    Shalom
  • Zizik
    Chauncey Gardiner * tl;dr *

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.592
Μηνύματα
2.865.193
Members
37.933
Νεότερο μέλος
alkapsal
Top