Oι Manowar έρχονται στην Ελλάδα για το Release Athens Festival

Μηνύματα
6.906
Reaction score
5.786
manowar-athens-2019.jpg



«Θα δώσουμε παράσταση σε ένα από τα πιο θρυλικά, μαγικά μέρη του κόσμου», δήλωσε ο Τζόι ΝτεΜάιο.

«Μια χώρα που είναι τόσο πλούσια σε ιστορία, που μας έδωσε τον Έκτορα, τον Αχιλλέα, το Πάνθεον των Θεών και τους αιώνιους μύθους που πάντα μας ενέπνεαν. Οι Έλληνες Manowarriors θα δείξουν για μια ακόμη φορά ότι κληρονόμησαν το πνεύμα των προγόνων τους. Ο πραγματικός μας στρατός του metal θα παρελάσει ξανά μαζί μας στην Τελευταία Μάχη, στις ακτές της Αθήνας»

https://www.athinorama.gr/music/article/to_release_athens_2019_fernei_tous_manowar!-2531968.html

 
Last edited:




wizzy

Music is our (Supernatural) friend!
Μηνύματα
13.966
Reaction score
20.486
Ήρθαν και παλαιότερα. Αν θυμάμαι καλά, headliners σε κάποιο Rockwave, στο γήπεδο του Απόλλων Αθηνών - τουλάχιστον 10-15 χρόνια πριν.
 



Μηνύματα
518
Reaction score
460
Τον Ιούνιο έχουμε manowar- disturbed αύριο at the gates,unleashed και memoriam και όλο και κάτι άλλο θα παίξει μέχρι το καλοκαίρι ! Συναυλιακός πυρετός φέτος.
Πάλι δεν θα πάρουμε ενεργά,με τα Harbeth με βλέπω να γερνάω!!!!
 


Rosinante

Dark Nιάου
Μηνύματα
1.506
Reaction score
5.606
Τωρα σοβαρα μιλατε; Εχετε φτασει 50 χρονων και θα πατε να δειτε αυτα τα γελοία αμερικανικα υποκειμενα, τους Μanowar; Γιατι δεν πατε στον Σεφερλη; Ειναι πολυ καλυτερος...

Η πρωτη ηταν το 92 στο ΣΕΦ...πολύ γελιο.
 

wizzy

Music is our (Supernatural) friend!
Μηνύματα
13.966
Reaction score
20.486
Άσε μας κουκλίτσα μου...

Υ.Γ.: Έρχονται κι οι Paradise Lost τον Δεκέμβριο.
 


Μηνύματα
1.401
Reaction score
1.096
Για να πω την αλήθεια τα επικά κομμάτια στα πρώτα άλμπουμ μ' αρέσουν αλλά είναι όντως γελοίοι. Το καταλαβαίνω όμως, εδώ και στη Γερμανία κόβουν εισιτήρια, στην Αμερική σε 20 άτομα παίζουν. Σε καλή μέρα...
 

Μηνύματα
6.906
Reaction score
5.786
Εχετε φτασει 50 χρονων
Kαι στα 50-60 και στα 70!!!!
Μιλαμε για ενα γκρουπ,εγραψε ιστορια στην metal,και θα εχει παντα φανατικους οπαδους.Αυτο φαινεται αλλωστε απο τις συναυλιες τους.

HAIL TO GREECE, AGAIN !!!

 
Last edited:

Μηνύματα
518
Reaction score
460
Τωρα σοβαρα μιλατε; Εχετε φτασει 50 χρονων και θα πατε να δειτε αυτα τα γελοία αμερικανικα υποκειμενα, τους Μanowar; Γιατι δεν πατε στον Σεφερλη; Ειναι πολυ καλυτερος...

Η πρωτη ηταν το 92 στο ΣΕΦ...πολύ γελιο.
Εσυ κοπελιά να έρθεις αύριο να δεις memoriam και unleashed να μαθαίνεις. Γιατί δεν σε κόβω να είχες έρθει στους bolt thrower στο Gagarin οπότε έλα αύριο να πάρεις μια γεύση
 

Rosinante

Dark Nιάου
Μηνύματα
1.506
Reaction score
5.606
Εσυ κοπελιά να έρθεις αύριο να δεις memoriam και unleashed να μαθαίνεις. Γιατί δεν σε κόβω να είχες έρθει στους bolt thrower στο Gagarin οπότε έλα αύριο να πάρεις μια γεύση
Παμε μαζι στη συναυλια να μου τους μαθεις τους Μεμοριαμ γιατι δεν τους ξερω, να μου κανεις και φροντιστηριο ή θα υπάρχει ''παντόφλα'' στην παρέα;;:p:p
 
  • Like
Reactions: PMC

Μηνύματα
2.576
Reaction score
4.326
Παμε μαζι στη συναυλια να μου τους μαθεις τους Μεμοριαμ γιατι δεν τους ξερω, να μου κανεις και φροντιστηριο ή θα υπάρχει ''παντόφλα'' στην παρέα;;:p:p
Θηλυκό είσαι ρε φίλε; :rolleyes: Πως σε είχα κόψει ανάποδα εγώ......:lolsign:
 


Μηνύματα
518
Reaction score
460
Τελικά δεν είσαι γκοθου;φροντιστήριο δεν κάνω ούτε στην γυναίκα μου. Δεν μπορώ θα πάω με τον γκόμενο μου!!!’
 

P

PMC

Guest
Τωρα σοβαρα μιλατε; Εχετε φτασει 50 χρονων και θα πατε να δειτε αυτα τα γελοία αμερικανικα υποκειμενα, τους Μanowar; Γιατι δεν πατε στον Σεφερλη; Ειναι πολυ καλυτερος...

Η πρωτη ηταν το 92 στο ΣΕΦ...πολύ γελιο.

Πες μου οτι δεν έχεις γελάσει ποτε με Σεφερλή....
 


Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
  • Zizik
    Chauncey Gardiner * tl;dr *

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.607
Μηνύματα
2.867.721
Members
37.937
Νεότερο μέλος
Hdch
Top