Off Topic


daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.635
Reaction score
77.055
εμ πως θα ρίξεις γυναίκα εδώ μέσα αν φοβάσαι τα warns μωρέ!!! :roflmao:

στητά το κορμί! έξω το στήθος! έξω και η κοιλιά!
να σε καμαρώσουν τα θηλυκά ! :laugh:
 

Μηνύματα
27.076
Reaction score
25.009
Εσύ αυτά κάνεις να υποθέσω εδω μέσα για να ρίξεις γυναίκα? Ποιά ?
Ελα πες μας.!
Εγω δεν περιμένω να ρίξω γυναίκα μέσα στο av site. Δεν μου πάει , είναι και λίγες .!
Τις αφήνω για τα άλλα τα αλάνια. Σαν και του λόγου σου.
Στο Γωγουλίνι τόπες?
 

Μηνύματα
12.828
Reaction score
10.048
Σώπα ρε θανασάκη , εδω ο άλλος μου έριξε warn για απρεπή γλώσσα , που είπα του dalipi να ξαναπάει γερμανία , γιατί εδώ δημιουργεί προβλήματα.
Πλάκα μας κάνεις?
Και το θυμήθηκε κάτι μέρες μετά .
Τώρα ποιός το θυμήθηκε μετά, ποιός στράβωσε μετά αυτό δεν το γνωρίζω .
Οταν λοιπόν τρώω τέτοιου είδους warns , αντιλαμβάνομαι , ότι μάλλον δεν είμαι αρεστός στην ομήγυρη , οπότε λέω , καλά , αντε γειά.
Ναι ρε στράβωσα. Και το είδα μετά από μέρες, δεν το είδα την ίδια μέρα που το έγραψες. Ήταν τελείως απρεπές αυτό που έγραψες.
 

Μηνύματα
27.076
Reaction score
25.009
Ναι ρε στράβωσα. Και το είδα μετά από μέρες, δεν το είδα την ίδια μέρα που το έγραψες. Ήταν τελείως απρεπές αυτό που έγραψες.
Ααααα ήταν και απρεπές το δικό μου μήνυμα. Μάϊστα .
Τα δικά σου δεν είναι ποτέ απρεπή. Ετσι?
Βέβαια εσύ είσαι στο απυρόβλητο , ενώ εγώ πάντα στο στόχαστρο.
Αν ήθελα κακομοίρη μου να σε βάλω στο στόχαστρο , τα μισά από όσα έχεις γράψει γελοιωδώς για πάρτη μου θα τα είχα κάνει report.
Δεν είμαι τέτοιος και δεν το συνεχίζω.
Είσαι αυτός που είσαι και είμαι αυτός που είμαι.
Δεν το συνηθίζω να στην πέφτω , αλλά αν αυτό είναι που θέλεις , θα το κάνω για να καταλάβεις επιτέλους ότι η συμπεριφορά του βουτυρομπεμπέ που εβαγγελίζεσαι δεν είναι η καλύτερη.
 

Μηνύματα
12.828
Reaction score
10.048
Άλλο να σου τη λέω για αυτά που γράφεις εδώ και άλλο να θίγεις το γιατί είμαι Ελλάδα για το "δημιουργώ συνέχεια προβλήματα" και ποιοί είναι οι λόγοι που δεν έχω φύγει. Αυτό δεν κατάλαβες. Όσο για το χαρακτηρισμό που γράφεις, απαξιώ να σου απαντήσω, γιατί δεν ήμουν ποτέ.
Όσο για αυτά που λες ότι έχω γράψει για την πάρτη σου ΣΕ ΠΡΟΚΑΛΩ να τα αναδημοσιεύσεις.
 


Μηνύματα
27.076
Reaction score
25.009
Αντιλαμβάνομαι ότι η γνώση σου της Ελληνικής γλώσσας μάλλον δεν είναι και η καλύτερη .
Σεβαστό .
Ομως κάνε τον κόπο να μάθεις να διαβάζεις τα γραφόμενα κάποιου και να μπορείς να αντιλαμβάνεσαι , αν υπάρχουν κάποιες νύξεις , αμυδρές.
Θα σε βοηθήσει πολύ αυτό.
 

Μηνύματα
12.828
Reaction score
10.048
Αντιλαμβάνομαι ότι η γνώση σου της Ελληνικής γλώσσας μάλλον δεν είναι και η καλύτερη .
Σεβαστό .
Ομως κάνε τον κόπο να μάθεις να διαβάζεις τα γραφόμενα κάποιου και να μπορείς να αντιλαμβάνεσαι , αν υπάρχουν κάποιες νύξεις , αμυδρές.
Θα σε βοηθήσει πολύ αυτό.
Μια χαρά είναι η γνώση μου της Ελληνικής. Για βοήθα με όμως, πού είναι οι αμυδρές νύξεις, για να καταλάβω.
 


Μηνύματα
12.828
Reaction score
10.048
Αν θες να σου εξηγήσω το συγκεκριμένο, από κοντά σε κάνα καφέ (όταν ξαναβγούμε από την καραντίνα), αλλά όχι σε δημόσιο φόρουμ. Άκου λέει φύγε από την Ελλάδα! Χα! Ποιός είσαι που θα το πεις αυτό;
 

Μηνύματα
27.076
Reaction score
25.009
Βρε μυστήριε τύπε δεν σου είπα ποτέ φύγε από την Ελλάδα .!
Εκανα ένα λογοπαίγνιο , αυτοσχέδιο κάνοντας πλάκα , χοντρή μεν , πλάκα δε , ότι καλά ήσουνα στην γερμανία .
Αυτό έγραψα , για πλάκα , τα λοιπά περί προβλημάτων ήταν απλά μέρος του λογοπαιγνίου , ακόμα να το πιάσεις?
Πλάκα , όπως κάνουν και κάποιοι άλλοι εδώ.
Τι δεν καταλαβαίνεις γμτ μου?
 

Μηνύματα
12.828
Reaction score
10.048
ΟΚ, δεκτό. Ήταν χοντρή πλάκα. Χοντρή. Αν βρεθούμε όμως και συζητήσουμε θα καταλάβεις γιατί με πείραξε.
Εντάξει; Από μένα ξεκαθάρισε το πράγμα.

Για πες τώρα, σου έχω δώσει την εντύπωση του βουτυρομπεμπέ κάπου;
 

Μηνύματα
27.076
Reaction score
25.009
Αστο τώρα ρε μάναμ εσύ παρεξηγιέσαι εύκολα , τι θες τώρα? να σου πω ναι και να παρεξγηθείς πάλι και να έχουμε άλλα?
Αστο θα τα πούμε κάποια στιγμή οι δυό μας κατ ιδίαν.
 





daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.635
Reaction score
77.055
Εσύ είσαι Τρολ κανονικό . Δεν σε πιάνει. Αλλά ακόμα και αν σε πιάσει θα είναι από σπόντα. :roflmao:
γι αυτό που είπες...θα σου κάνω ριπόρτ μέχρι να σβήσει ήλιος ρεεεε:fuckyou::laugh:
 



Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.310
Μηνύματα
2.858.133
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top