Off Topic



Σταύρος Λαγκαδιανός

Το αγοράκι με τα σπίρτα
Μηνύματα
8.134
Reaction score
26.693
Πες κανενα κουτσομπολιο... ξεκινα κι εγω θα το απογειωσω... ;)
Δεν απογειώνεις το μπαλάκι καλύτερα, γιατί εκεί που τού το πέταξες ακόμα ψάχνει να το βρει. Ξέρεις ποιος. :cool:

τι μας λες κυρά μου....και ο Μάρκου τι θα κάνει ? :lolsign:
Προσγείωση :whistling:
 






Decembered

Μαϊμού
Μηνύματα
16.492
Reaction score
37.569
αυτο που λεμε η πραγματικοτητα κσε(πε)ρνα τη φαντασια.... ας μην ισχυει...
Αυτές οι γόβες Louboutin

Αυτές οι γόβες louboutin θεωρείς πως μπορούν να χρησιμοποιηθούν και ως φονικό όπλο; :biggrin:
View attachment 198367
επειδη το πχιασαμε σαν θεμα.......... και απο περιεργια και επειδη δεν εχω φιλες να ρωτησω ..με τι θα το συνδιαζαμε ρουχα και μαλλια. ?
δεν μου αρεσουν τα ηλεχτρικ...ή πως τα λενε αυτα τα χρωματα ... προτιμω αλλες αποχρωσεις...
καλησπερα Π.
 
  • Like
Reactions: Pin

Pin

Θεΐτσα
Μηνύματα
8.036
Reaction score
4.439
όχι....αλλά
πόσο χειρότερα μπορεί να πέσει...? :lolsign:
Σε τσιπουρά σκέτο.:biggrin:
αυτο που λεμε η πραγματικοτητα κσε(πε)ρνα τη φαντασια.... ας μην ισχυει...

επειδη το πχιασαμε σαν θεμα.......... και απο περιεργια και επειδη δεν εχω φιλες να ρωτησω ..με τι θα το συνδιαζαμε ρουχα και μαλλια. ?
δεν μου αρεσουν τα ηλεχτρικ...ή πως τα λενε αυτα τα χρωματα ... προτιμω αλλες αποχρωσεις...
καλησπερα Π.
Εννοείς τις κόκκινες γόβες;
 

Decembered

Μαϊμού
Μηνύματα
16.492
Reaction score
37.569
ειναι κοκκινες ηλιεχτρικ .... δεν εχω θεμα με τις ματ, ή τις απλα γυαλιστερες ή τις σουετ ..... :king:
 




daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.635
Reaction score
77.055
Παιδιά καλησπέρα!
Έχει πέσει στην αντίληψη σας εργαλείο σύγκρισης τιμολογίων παρόχων Γ22 ?
καλησπέρα σας
παρακαλώ για να γράψετε σε άλλο νήμα...θα πρέπει να ποστάρετε τουλάχιστον 5 σελίδες στα οφτοπικ...
διαβάστε τον κανονισμό...

ευχαριστώ
 

Μηνύματα
1.375
Reaction score
4.149
καλησπέρα σας
παρακαλώ για να γράψετε σε άλλο νήμα...θα πρέπει να ποστάρετε τουλάχιστον 5 σελίδες στα οφτοπικ...
διαβάστε τον κανονισμό...

ευχαριστώ
Αγαπημένε μου...❤
Στα οφτοπικ θα γράψω μόλις λήξει η μηνιαία καραντίνα αυτοπεριορισμού που έχω επιβάλει στον εαυτό μου, λόγω εθισμού και υπερέκθεσης...
Άφησε να κυλήσει το νήμα μήπως και βρούμε άκρη με το ρεύμα...




*Εάν σου λείπω και θες να ακούσεις την βαθιά μπάσα φωνή μου, το τηλέφωνο μου το ξέρεις οπότε, όταν θα είσαι άντυτη, κάνε μου αναπάντητη :spiteful:
 

daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.635
Reaction score
77.055
*Εάν σου λείπω και θες να ακούσεις την βαθιά μπάσα φωνή μου, το τηλέφωνο μου το ξέρεις οπότε, όταν θα είσαι άντυτη, κάνε μου αναπάντητη :spiteful:
θα μιλήσουμε αύριο g@vla :laugh:
 



spylab

Shalom
Moderator
Μηνύματα
12.340
Reaction score
30.714
Στη χθεσινή Παγκόσμια Ημέρα της Γυναίκας, μια γιγαντιαία κλειτορίδα 5 μέτρων τοποθετήθηκε στο Τροκαντερό, απέναντι από τον πύργο του Άιφελ (ένα φαλλικό σύμβολο) για να «καταγγείλει τον σεξουαλικό αναλφαβητισμό σχετικά με την κλειτορίδα».

Μανουλα μου ,σαν κοκκινο τερας του λοχ νες ειναι :biggrin:

kleitorida_0.jpg
 


ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.310
Μηνύματα
2.858.115
Members
37.892
Νεότερο μέλος
Nardo
Top