Off Topic.

Μηνύματα
3.469
Reaction score
150
Εεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεπ? Τι έχουμε εδώ? Ποιος με κάλεσε?

Α και ο Αναξαγόρας έχει σύστημα.............σε εξέλιξη....κι ελπίζω από την άλλη εβδομάδα με παραλαβές.
 

argi

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
30.024
Reaction score
6.876
Απάντηση: Off Topic.

μεγιες μεγιες , να κερασεις σφηνακια καρνιτινης συνεφρινης
 

Μηνύματα
3.469
Reaction score
150
Μήπως θες χημικά μπαταρίας καλύτερα? LiOn, LiFe, LiPo4, LiMN, Pb, NiCd, NiMH, NiZΝ, έχω πολλές αν θες κάνω και cocktail.

Περιμένω ωρέ αυτές τις βάσεις για τα ηχεία να μπουν επιτέλους στη θέση τους αλλά από το πολύ ψίρισμα "εουν ξιφύγ" απ'όλες τις απόψεις. Θα παίρνουν και αναβαθμίσεις! Κι ευτυχώς που θα μπουν σε δικό μου χώρο γιατί αν τις δει γυναίκα με τα ηχεία μου πάνω θα τρομάξει και θα πάει κατ'ευθείαν στο δικηγόρο της για ασφαλιστικά μέτρα.

Γουστάρω εξαντρίκ κόρνες γαϊδουρίσιες με transformers βάσεις.....
 

argi

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
30.024
Reaction score
6.876
Απάντηση: Off Topic.

δεν ειμαι τζανκι της ξουθου για να ρουφαω υγρα μπαταριας, αμα θες κανα cell rush ή red alert ευχαριστως,
αι να δουμε και τις βασεις σου στις βουβουζελες σου, αναρωτιεμαι πως ο αμπασελος μιλαει σε καποιον τυπο καραμουζε σαν εσενα.......
λογικα πρεπει να ειναι ωραια εργαλεια, δεν σε εχω για κατι λιγοτερο, αντε και dbια στον χωρο του λειψου ..............:gotcha:
που τσιμπαει σαν ροφος την ξεραμενη γαριδουμπα........
 

melina

Cargo 200
Μηνύματα
22.817
Reaction score
40.983
Παραβλέψτε την άγνοια στα νούμερα και θαυμάστε λογική συριζαίου. 😂

View attachment 245151
τι είναι αυτό που πρέπει να θαυμάσουμε καλέ;
Δεν καταλαβαίνω. Θα θαυμάζουμε και τις απλές αναφορές τους τωρα;
@Sotos65 βλέπεις κάτι που δεν βλέπω;
επειδη είσαι ζαιος ρωτάω, μπορεί να το καταλαβαίνεις καλύτερα
 
Last edited by a moderator:

Μηνύματα
18.923
Reaction score
13.302
Τώρα με ρωτάς να σχολιάσω τις μαλακίες κάθενός (και μάλιστα κάποιου που βλέπω πρώτη φορά), ό,τι κι αν είναι αυτός; Ρωτήστε τους βρε παιδιά... ρωτάω εγώ για κάθε μαλακία που λένε νεοδημοκράτες; :p
 
  • Love
Reactions: PMC

melina

Cargo 200
Μηνύματα
22.817
Reaction score
40.983
Τώρα με ρωτάς να σχολιάσω τις μαλακίες κάθενός, ό,τι κι αν είναι αυτός; Ρωτήστε τους βρε παιδιά... ρωτάω εγώ για κάθε μαλακία που λένε νεοδημοκράτες; :p
να ρωτάς να μαθαίνεις, δεν είναι κακό
 



Μηνύματα
18.923
Reaction score
13.302
Αυτό κάνω, μην ρωτάτε κι εμένα όμως, για τέτοια... αδιάφορα! :roflmao: :p
 

melina

Cargo 200
Μηνύματα
22.817
Reaction score
40.983
Αυτό κάνω, μην ρωτάτε κι εμένα όμως, για τέτοια... αδιάφορα! :roflmao: :p
οοοοοχι ζαιουλη μας δεν καεί έτσι, εμάς μας ενδιαφέρουν όλα και δεν έχει μείνει άλλος ζαιος στο φόρουμ να ρωτάμε. Ούτε για δείγμα, λες και τους κατάπιε το ιντερνετς ένα πράμα.
 

Μηνύματα
18.923
Reaction score
13.302
Μπα, δεν τους κατάπιε το ίντερνετσ, ειδικά εδώ, τους κατάπιαν κάποιες συμπεριφορές... δεν νομίζω ότι είναι ώρα για αυτή την κουβέντα όμως.

Αν δεν ήταν η κουβέντα για τον πόλεμο (που τυχαίνει να έχω κοινή ή αρκετά κοντινή θέση με τους περισσότερους τουλάχιστον), κι εγώ θα έμενα μακριά ακόμα, εκτός από τα... ποδηλατικά! :geek:
 
  • Like
Reactions: PMC

melina

Cargo 200
Μηνύματα
22.817
Reaction score
40.983
Ρε ‘σείς!!! Ποιος προγγιξε όλους τους ζαιους από το φόρουμ;;;;
 


melina

Cargo 200
Μηνύματα
22.817
Reaction score
40.983
Spieglein Spieglein an der Wand... :p
υπερβολές, εγώ πάντα τους αντιμετώπιζα συγκαταβατικά και με συμπόνοια, ενσυναίσθηση λέγεται, πάντα έβγαινα ψηλά στα test eq
 


Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.310
Μηνύματα
2.858.145
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top