OI ΓΥΝΑΙΚΕΣ ....

Μηνύματα
10.483
Reaction score
5
(χωρις παρεξηγηση, μου το εστειλαν, αλλα...ειναι αληθεια :wink: :wink: )


OI ΓΥΝΑΙΚΕΣ

:!: ΚΑΝΟΥΝ piercing
:!: ΚΑΝΟΥΝ tatouaz ΣΧΕΔΟΝ ΠΑΝΤΟΥ
:!: ΓΕΝΝΑΝΕ ΕΙΤΕ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΕΙΤΕ ΜΕ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ
:!: ΚΑΝΟΥΝ ΛΙΠΟΑΝΑΡΡΟΦΗΣΗ
:!: ΤΡΥΠΑΝΕ ΤΙΣ ΚΟΙΛΙΕΣ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΒΑΖΟΥΝ ΣΙΔΕΡΙΚΑ ΒΑΖΟΥΝΕ ΔΑΧΤΥΛΙΔΙΑ ΣΤΑ ΣΤΟΜΑΧΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΑΔΥΝΑΤΙΣΟΥΝ
:!: ΒΑΖΟΥΝ ΣΙΛΙΚΟΝΗ ΣΤΑ ΒB ΤΟΥΣ
:!: ΚΑΝΟΥΝ lifting
:!: ΚΑΝΟΥΝ ΑΠΟΤΡΙΧΩΣΗ ΕΙΤΕ ΜΕ ΛΑΒΙΔΑ ΕΙΤΕ ΜΕ ΖΕΣΤΟ ΚΕΡΙ
:!: ΒΓΑΖΟΥΝ ΤΑ ΦΡΥΔΙΑ
:!: ΤΡΥΠΑΝΕ ΤΑ ΑΥΤΙΑ ΤΟΥΣ ΚΑΤΑ ΚΟΡΟΝ
:?: KAI KATA T ΑΛΛΑ AMA ΤΟΥΣ ΠΕΙΣ
να τις "οπισθογεμίσεις"
ΣΟΥ ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΠΟΝΑΕΙ!!! :?
 


Μηνύματα
30.533
Reaction score
40
:?: KAI KATA T ΑΛΛΑ AMA ΤΟΥΣ ΠΕΙΣ NA TIΣ Π*Δ*ΞΕΙΣ ΑΠΟ TON Κ*Λ* ΣΟΥ ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΠΟΝΑΕΙ!!! :?
­­­Η έκφραση: «και κατά τ’ άλλα αν τους πεις να χρησιμοποιήσεις την……πίσω πόρτα, σου λένε ότι πονάει!!!» είναι πιο εύηχη Αντρέα?
Χι,χι,χι :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Γιώργο τι έγινε?
Μήπως εχθές έφαγες πόρτα……σε πίσω πόρτα και σε χάλασε?? :wink: :wink: :wink:
 

skaloumbakas

4Haris
Μηνύματα
24.751
Reaction score
1.676
Κατα τα άλλα, άμα τις πεις να τις "οπισθογεμίσεις" σου διαμαρτύρονται ότι πονάει...

Αυτό πως ακούγεται? :mrgreen:
 

Μηνύματα
30.533
Reaction score
40
skaloumbakas said:
Κατα τα άλλα, άμα τις πεις να τις "οπισθογεμίσεις" σου διαμαρτύρονται ότι πονάει...

Αυτό πως ακούγεται? :mrgreen:


Χρήστο έχεις έμπνευση βλέπω!!
Πολύ καλή η «μετάλλαξη» της έκφρασης!!!!!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 




Τ

ΤΑΣΟΣ ΑΝΤΩΝΑΡΑΚΟΣ

Guest
Παντως την επομενη φορα που θα εχετε περιεργες ορεξεις αλλα η συντροφος σας ειναι ανενδοτη χρησιμοποιηστε αυτο το επιχειρημα "μα γλυκια μου ειναι δυνατον 300 εκατομμυρια πουσ...δες να κανουν λαθος?"
 

Μηνύματα
30.533
Reaction score
40
ΤΑΣΟΣ ΑΝΤΩΝΑΡΑΚΟΣ said:
Παντως την επομενη φορα που θα εχετε περιεργες ορεξεις αλλα η συντροφος σας ειναι ανενδοτη χρησιμοποιηστε αυτο το επιχειρημα "μα γλυκια μου ειναι δυνατον 300 εκατομμυρια πουσ...δες να κανουν λαθος?"

Τάσο.......
Αν την "δύσκολη" στιγμή σου απαντήσει:
"αν είναι τόσο ωραίο......γιατί δεν το δοκιμάζεις και εσύ???? Άλλωστε με μαι φορά -όπως λέει και το ανέκδοτο- δεν γίνεσαι πουσ...."
τότε...........τι της απαντάς? :lol: :lol: :lol: :lol:
 

Τ

ΤΑΣΟΣ ΑΝΤΩΝΑΡΑΚΟΣ

Guest
Οτι η μια φορα φερνει και δευτερη και τριτη,το μονοπατι της που..τιας δεν εχει γυρισμο (ακουγεται και ποιητικο),αρα θα πρεπει να διαλεξει ή θα εχει αντρα πο..στη ή θα φαει κερατο.
 

Μηνύματα
30.533
Reaction score
40
ΤΑΣΟΣ ΑΝΤΩΝΑΡΑΚΟΣ said:
Οτι η μια φορα φερνει και δευτερη και τριτη,το μονοπατι της που..τιας δεν εχει γυρισμο (ακουγεται και ποιητικο),αρα θα πρεπει να διαλεξει ή θα εχει αντρα πο..στη ή θα φαει κερατο.

Γειά σου Τάσο ΑΡΧΟΝΤΑ !!!!!
 

Μηνύματα
10.483
Reaction score
5
Γιάννης Δημητρόπουλος said:
:?:

Γιώργο τι έγινε?
Μήπως εχθές έφαγες πόρτα……σε πίσω πόρτα και σε χάλασε?? :wink: :wink: :wink:
Οχι ρε Γιαννη...
Οταν τρωω πορτα το παιζω εισαγγελεας, λεω οτι ειναι παρανομο και μπαινω........ :lol: :lol:

Εχω φαει ομως ενα κολλημα με μια απο την Πατρα...καμια ιδεα?
Μηπως οι εκ της πατρας γυναικες εχουν κανενα συγκεκριμενο τροπο πλησιασματος :?: :?:

(Τωρα πια μπορει και να με καψει ο Θεος (ή και η αλλη) με αυτα που γραφω, και δεν θα εχει και αδικο) :oops:
 

Μηνύματα
30.533
Reaction score
40
Γειά σου ρε Γιώργο........
Μα καλά με Πατρινιά έμπλεξες?? :lol: :lol: :lol: :lol:

Μια και ζω στην Πάτρα 31+ χρόνια (από τότε που γεννήθηκα δηλαδή) θα σου πω ένα επίθετο που χρησιμοποιούμε για αυτές (ή τουλάχιστον για ένα συντριπτικό ποσοστό αυτών.......)

ΜΥΞΟΠΑΡΘΕΝΕΣ!!!!!

Με άλλα λόγια θα σου βγάλουν τα άντερα μέχρι να τις καταφέρεις (τουλάχιστον από την φυσιολογική.....πόρτα) και μετά κάθε επιπλέον βήμα θα είναι και ένας νέος Γολγοθάς!! :( :( :(

Βέβαια τα τελευταία χρόνια η κατάσταση έχει βελτιωθεί πάρα πολύ αλλά απέχει παρασάγκας από το να χαρακτηρισθεί "απλή υπόθεση"!

Μην φας πολύ χρόνο με την υπόθεση!
Υπάρχουν κι αλλού πορτοκαλιές που κάνουν πορτοκάλια.......και μάλιστα ευκολότερα να τα.......πιάσεις!! :lol:


Πάντως, ένα γερό στυλ αδιαφορίας (σχεδόν φτύσιμο....) από την μεριά σου πιθανότατα να έχει πολύ καλά (εώς συνταρακτικά....) αποτελέσματα!
Κάνε την να νιώσει ότι....."την κοπάνησες" γιατί δεν ήταν καλή στο κρεβάτι και η ανασφάλειά της μπορεί να σου ανοίξει "δρόμους μαγικούς και ονειρεμένους"
:wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
 

Μηνύματα
5.784
Reaction score
14
Βέβαια, ισχύουν και τα υπόλοιπα, να έχεις ένα καλό αμάξι-λεφτά-άνεση κλπ-κλπ που ισχύουν για όλες. Πάντως εγω δεν έχω ούτε---γεμίσει ούτε οπισθο--- καμία εδώ και 31 χρόνια στην Πάτρα. Λέτε να φταίει κάτι..? :? :? :? :?
Υγ. Εχω καλό αμάξι...χαχαχα :( :( :(
 

Μηνύματα
30.533
Reaction score
40
giotamike said:
Βέβαια, ισχύουν και τα υπόλοιπα, να έχεις ένα καλό αμάξι-λεφτά-άνεση κλπ-κλπ που ισχύουν για όλες. Πάντως εγω δεν έχω ούτε---γεμίσει ούτε οπισθο--- καμία εδώ και 31 χρόνια στην Πάτρα. Λέτε να φταίει κάτι..? :? :? :? :?
Υγ. Εχω καλό αμάξι...χαχαχα :( :( :(
Mιχάλη, σε ένα γκάλοπ (που διάβασα στο DRIVE) λέει ότι τα 4Χ4 "ψαρώνουν" τις γυναίκες!!!

Άντε κουφαλίτσα......

Όταν παραλάβεις το TUCSON, ξεκίνα τις βόλτες.......
Μπας και δεις μια άσπρη (και λίγο πιο...."σκούρα" στην μέση :shock: :shock: ) μέρα!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Τι άλλο θες....... :?:
Λεφτα έχεις.... :!:
Αυτοκινητάρα (και μάλιστα 4Χ4) έχεις..... :D
Μηχανάρα έχεις...... 8)
Άνεση...να φαν κι κότες....... :D

Μόνο η "οπισθογέμιση" σου λείπει για να.........."γεμίσεις" την ζωή σου!!!! :(

Άντε....καλό βόλι :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 



Μηνύματα
10.483
Reaction score
5
Γιάννης Δημητρόπουλος said:
giotamike said:
Βέβαια, ισχύουν και τα υπόλοιπα, να έχεις ένα καλό αμάξι-λεφτά-άνεση κλπ-κλπ που ισχύουν για όλες. Πάντως εγω δεν έχω ούτε---γεμίσει ούτε οπισθο--- καμία εδώ και 31 χρόνια στην Πάτρα. Λέτε να φταίει κάτι..? :? :? :? :?
Υγ. Εχω καλό αμάξι...χαχαχα :( :( :(
Mιχάλη, σε ένα γκάλοπ (που διάβασα στο DRIVE) λέει ότι τα 4Χ4 "ψαρώνουν" τις γυναίκες!!!

Άντε κουφαλίτσα......

Όταν παραλάβεις το TUCSON, ξεκίνα τις βόλτες.......
Μπας και δεις μια άσπρη (και λίγο πιο...."σκούρα" στην μέση :shock: :shock: ) μέρα!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Τι άλλο θες....... :?:
Λεφτα έχεις.... :!:
Αυτοκινητάρα (και μάλιστα 4Χ4) έχεις..... :D
Μηχανάρα έχεις...... 8)
Άνεση...να φαν κι κότες....... :D

Μόνο η "οπισθογέμιση" σου λείπει για να.........."γεμίσεις" την ζωή σου!!!! :(

Άντε....καλό βόλι :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Καλα ολα αυτα...
Και εγω τα εχω, αλλα...


ΒΙΝΤΕΟΠΡΟΒΟΛΕΑ ΕΧΕΙΣ?????
 

Μηνύματα
5.784
Reaction score
14
χαχαχαχα.....Συγνώμη αν είμαι εκτός θέματος, αλλά όλα τα εχω, λεφτά για πέταμα δεν έχω, αρα δεν έχω...βιντεπροβολέα. Αρκούμαι στα λίγα. :D
Μην με παρεξηγήσετε βιντεοπροβολάδες αλλά....δεν με ελκύει το θέμα. :) :) :) :)
 


ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.696
Μηνύματα
2.870.177
Members
37.941
Νεότερο μέλος
daemon76
Top