ONKYO, με κάθε επιφύλαξη αν ευσταθεί?


hawkwind78

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
2.968
Reaction score
2.905
Εγώ είχα πολλά να κάνω απλά δεν χανόμουν σε μια 6.5'' οθόνη όπως τώρα. Πάντως είναι δυσάρεστο να ακούς εταιρείες όπως η ONKYO και όλα τα παραδείγματα παραπάνω να χάνουν το παιχνίδι. Επειδή έχω άλλη μια αγάπη την φωτογραφία έχω δει 2 εταιρείες να κατεβάζουν την λόγχη του πολέμου και δυστυχώς να χάνονται με το χρόνο. Η μία είναι ήδη ιστορία (MINOLTA) και η άλλη πωλήθηκε σε κινέζικο fund (Olympus) αν και συνεχίζει αλλά δεν ξέρω για πόσο καιρό. Στο τέλος ένα κινητό θα τα κάνει όλα, θα είναι και dolby atmos και θα βάζεις τα ακουστικά και θα ακούς immersive υλικό μέσα από το κινητό χωρίς ηχεία χωρίς τίποτα και θα projectαρεις την εικόνα στην TV η στον projector μέσω ασύρματης σύνδεσης με το κινητό. Εφιάλτης αλλά σίγουρα αληθινός εφιάλτης στο μέλλον.
 

Μηνύματα
1.330
Reaction score
656
Το κινητό είναι μεγάλη συσκευή, σε πρώτη φάση θα αντικατασταθούν όλα απο το κινητό και σε δεύτερη απο κάτι virtual ή άυλο. Ενα άλλο μεγάλο πρόβλημα είναι ο χώρος, η κατοικία όλο και μικραίνει και σε πολυπληθείς χώρες δεν υπαρχει χώρος για στερεο, πόσο μάλλον για home theatre. Το μέλλον είναι streaming και άυλο.
 







Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.325
Μηνύματα
2.858.595
Members
37.895
Νεότερο μέλος
Mark Zappa
Top