Online καταστήματα πώλησης δίσκων βινυλίου

Μηνύματα
240
Reaction score
16
Καλησπέρα παιδιά. Θα ήθελα να ρωτήσω αν γνωρίζει κανείς καταστήματα πώλησης δίσκων (βινυλίου) στο Internet με λογικές, τιμές, σχετική ποιότητα και αξιοπιστία. Εγώ ψωνίζω από το amazon (UK) κυρίως και καμιά φορα και από το HMV στην αγγλία και πάλι. Το discobole.gr επίσης ξέρω στην Ελλάδα αλλά το site τους είναι περίεργο, δεν ξέρω.
Ευχαριστώ εκ των προτέρων!

Χάρης
 

Μηνύματα
11.423
Reaction score
38
Απάντηση: Online καταστήματα πώλησης δίσκων βινυλίου

Kι εγώ από Amazon. Ίσως σου προτείνει κάποιο άλλο μέλος :123:
 

Μηνύματα
463
Reaction score
32
Απάντηση: Online καταστήματα πώλησης δίσκων βινυλίου

για δες και αυτο www.htfr.com ....δεν ξερω βεβαια τι ακους αλλα εχει αρκετα πραγματάκια.
 

Μηνύματα
11.423
Reaction score
38
Απάντηση: Online καταστήματα πώλησης δίσκων βινυλίου

για δες και αυτο www.htfr.com ....δεν ξερω βεβαια τι ακους αλλα εχει αρκετα πραγματάκια.
Aυτό μου φαίνεται πάρα πολύ καλό site έχει και mp3 για να ακούσεις τα κομμάτια που έχει..ωχ ωχ με βλέπω η κάρτα να παίρνει φωτιά αν δέχονται βέβαια με προπληρωμένη κάρτα:121:
Δεν το έχω ψάξει ακόμα καλά το site.
 

Μηνύματα
11.423
Reaction score
38
Απάντηση: Online καταστήματα πώλησης δίσκων βινυλίου

45αρι του 68? :109:χμμμμ ενδιαφέρον...
 


Μηνύματα
240
Reaction score
16
Απάντηση: Online καταστήματα πώλησης δίσκων βινυλίου

OΟΟΟ ευχαριστώ! Να 'στε καλά! Για να δούμε!
 

Μηνύματα
11.423
Reaction score
38
Απάντηση: Online καταστήματα πώλησης δίσκων βινυλίου

Αν μπορούσε να μου βρει κάποιος κανένα link για αγορά rare soul music northensoul, southernsoul, Philadelphia rare music θα του ήμουν υπόχρεη:114: (όσο κάνουν)
 

Μηνύματα
240
Reaction score
16
Απάντηση: Online καταστήματα πώλησης δίσκων βινυλίου

Είμαι άσχετος με το είδος αλλά έχω πάρει μερικά πράγματα δοκιμαστικά από εδώ Δεν ξέρω αν το ξέρεις ή σου κάνει γι' αυτό ακριβώς που θέλεις
 




Μηνύματα
11.423
Reaction score
38
Απάντηση: Online καταστήματα πώλησης δίσκων βινυλίου

:102: Πολύ ωραία θα το κάνω sticky για να μη χαθεί το θέμα και το ψάχνουμε.
:119: Ευχαριστούμε ssim. Συνήθως πηγαίνω Εξάρχεια και Μοναστηράκι αλλά βρήκα στα link που έβαλες αυτό που έψαχνα.....
 


tyler durden

Μη ριβγιούερ
Μηνύματα
5.684
Reaction score
2.728
Απάντηση: Online καταστήματα πώλησης δίσκων βινυλίου

:102: Πού ωραία θα το κάνω sticky για να μη χαθεί το θέμα και το ψάχνουμε.
:119: Ευχαριστούμε ssim. Συνήθως πηγαίνω Εξάρχεια και Μοναστηράκι αλλά βρήκα στα link που έβαλες αυτό που έψαχνα.....
ευκαιρια ψαχνεις, αναρχοαυτονομο και αντιδραστικο πλασμα!:136::138:
 


tyler durden

Μη ριβγιούερ
Μηνύματα
5.684
Reaction score
2.728
Απάντηση: Online καταστήματα πώλησης δίσκων βινυλίου

:114::105: Έτσι όπως τα λες
κι αν δεν σου κανουν σκοντο ή δεν βρεις αυτο που θες ή ο πωλητης δεν σου κανει τα γουστα, κερνας κοκταιηλ Μολοτωφ..:138:
 

Μηνύματα
11.423
Reaction score
38
Απάντηση: Online καταστήματα πώλησης δίσκων βινυλίου

κι αν δεν σου κανουν σκοντο ή δεν βρεις αυτο που θες ή ο πωλητης δεν σου κανει τα γουστα, κερνας κοκταιηλ Μολοτωφ..:138:
Συνήθως αυτά που ζητάω δεν τα παίρνει :142: κανένας κι έτσι τα παίρνω με...κάποιο σκόντο.
Την τελευταία φορά που ήθελα ένα δίσκο ακατέβατα 40 ευρώ μου τον άφηνε ο....άτιμος:101:
 

tyler durden

Μη ριβγιούερ
Μηνύματα
5.684
Reaction score
2.728
Απάντηση: Online καταστήματα πώλησης δίσκων βινυλίου

Συνήθως αυτά που ζητάω δεν τα παίρνει :142: κανένας κι έτσι τα παίρνω με...κάποιο σκόντο.
Την τελευταία φορά που ήθελα ένα δίσκο ακατέβατα 40 ευρώ μου τον άφηνε ο....άτιμος:101:
εκει φωναζεις τους "εκλεκτους" σου φιλους, και τα επιχειρηματα αποκτουν μαζα και μπορουν να βληθουν υπο την επιδραση μονο της βαρυτητας. Η πιθανοτητα επιτυχιας του στοχου τα καθιστα πλεον πιο πειστικα:142:
 



Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.613
Μηνύματα
2.868.045
Members
37.940
Νεότερο μέλος
geo kok
Top