ONLINE ID's

Μηνύματα
13.106
Reaction score
164
O Pseiras πχ δεν παίζει ο ίδιος, αλλά η Lady Pseira. Εγώ σε έκανα add. Oι άλλοι, δεν πολυμπαίνουν. Και εμένα με έκανε ο Pseiras add μετά από καμία εβδομάδα. Αλλά τον συγχώρεσα. Είμαι μεγάλη καρδιά! :142:
 

Μηνύματα
33
Reaction score
0
οκ συγγνωμη για τα αγγλικα αλλα ειμαι καπως...και ο milupa μου κανε σκοπιμα delete αλλα δεν πειραζει οκ ειμαι ενοχλητικος σε μερικους...απλα στεναχωρηθηκα οταν θεωρω τον αλλο φιλο και ξαφνικα επειδη κανει αλλες παρεες να με παραταει ειναι ξενερα και παλι συγγνωμη που μπηκα στην παρεα σας (δεν τα πηρα με τον pseiras αλλα με miloupa)
 


Μηνύματα
7.140
Reaction score
4
οκ συγγνωμη για τα αγγλικα αλλα ειμαι καπως...και ο milupa μου κανε σκοπιμα delete αλλα δεν πειραζει οκ ειμαι ενοχλητικος σε μερικους...απλα στεναχωρηθηκα οταν θεωρω τον αλλο φιλο και ξαφνικα επειδη κανει αλλες παρεες να με παραταει ειναι ξενερα και παλι συγγνωμη που μπηκα στην παρεα σας (δεν τα πηρα με τον pseiras αλλα με miloupa)
Φιλε συγνωμη αλλα το εχεις παρει πολυ λαθος το ολο θεμα.
Δεν εισαι καθολου ενοχλητικος και πως θα μπορουσες αλλωστε.
Η παρεα ετσι οπως το λες δεν ισχυει γιατι ειμαστε ενα φορουμ ανοικτο σε ολους και πραγματικα δεν εχουμε κλικες οπου μαζευομαστε και παιζουμε μερικοι εκλεκτοι.
Για να καταλαβεις εκτος απο μερικων σπανιων εξαιρεσεων δεν εχουμε καταφερει τοσα χρονια ποτε να παιξουμε ολοι μαζι.
Τωρα για τον milupa , προσωπικα δεν το ξερω το παιδι και οπως σου εγραψα και πιο επανω ειναι καινουργιος στο φορουμ μας και δεν τον εχω δει ποτε μεσα στο psn.
 

Μηνύματα
33
Reaction score
0
οχι ρε φιλε δεν ειναι θεμα μαζι σου...με σενα ολα οκ...και με ολα τα παιδια...απλα με miloupa ειμασταν φιλαρακια και ετσι παιζαμε συχνα και χτες πηγα να κανω ιnvite να παιξουμε ως συνηθως και στο ακυρο τρωο κιck λεω θα εγινε κατα λαθος ξανακανω invite και παλι με κανε kick ε και εγω απορημενως πηγα να στειλω μαιλ να ρωτησω τι εγινε τι εκανα και βλεπω οτι την ωρα που εγραφα το μαιλ με σβησε!και απο τοτε ουτε τι εκανα εμαθα ουτε γιατι εφαγα delete kαι kick...απλα εχω σπαστει πολυ...παρα πολυ...με τα υπολοιπα παιδια ολα οκ..οσους εχω add ειναι πολυ καλα παιδια!!!!μονο με miloupa σπαστηκα αγρια επειδη δεν εκανα τιποτα και ειχα μια ιδιετερη συμπαθεια αλλα τι να πω...ετσι ειναι η ζωη βρισκουμε νεες παρεες και χεζουμε τις παλιες...
 

Μηνύματα
30.533
Reaction score
40
Απάντηση: Re: ONLINE ID's

Για να καταλαβεις εκτος απο μερικων σπανιων εξαιρεσεων δεν εχουμε καταφερει τοσα χρονια ποτε να παιξουμε ολοι μαζι.

Εγώ πχ δεν έχω παιχνίδι για να παίξω online με κάποιον.....
Πως θα μπορούσα άλλωστε αφού το GranTurismo & η Lara δεν δίνουν δυνατότητα online με φίλους (ελπίζω να το φτιάξει ο Yamauchi για να κεράσω κανένα Lipton τον pseira :138: )

Και όσοι μου ζήτησαν να τους κάνω add το έκανα για να μπορούμε να κάνουμε κάποια ανταλλαγή πμ.....
 

Μηνύματα
30.533
Reaction score
40
Απάντηση: ONLINE ID's

Και η πλάκα είναι που έσκαγε το μήνυμα «mikethereaper is online» και προσπαθούσα να θυμηθώ ποιος είσαι....... :107:
 



Μηνύματα
935
Reaction score
1
O Pseiras πχ δεν παίζει ο ίδιος, αλλά η Lady Pseira.
Ειχα υποψιαστει οτι η Lady Pseira του τερματιζει τα παιχνιδια και τον βοηθαει οταν τα βρει σκουρα.

Unforgiven δεν σε χω στη friend list? Να σου στειλω να παιξουμε και κανα LBP και με τον Mike
 


Μηνύματα
7.140
Reaction score
4
Ειχα υποψιαστει οτι η Lady Pseira του τερματιζει τα παιχνιδια και τον βοηθαει οταν τα βρει σκουρα.
Βρε εσυ αφου δεν παιζω παιχνιδια.
Για το συντονιστιλικη γινεται η ιστορια :142:
 

Μηνύματα
18
Reaction score
0
Απάντηση: ONLINE ID's

παιδια καλησπερα, ποιοι απο εσας που παιζεται lbp εχετε και headset ακουστικα για να μιλαμε οσο παιζουμε online??? απαντηστε μου εδω με τα nickname σας για να σας κανω add. η καντε με εσεις κατευθειαν add. το nickname moy για το Psn ειναι : miloupa


ευχαριστω!!!!
 

Μηνύματα
18
Reaction score
0
Απάντηση: ONLINE ID's

ελπιζω να εχει καποιος ακουστικα με μικροφωνο γιατι οπως ξανα αναφερα εχω βαρεθει να μιλαω μονο με ξενους!! ολο αγγλους αμερικανους και γερμανους πετυχενω...αντε και κανας ελληνας ρε παιδια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Μηνύματα
18
Reaction score
0
Απάντηση: ONLINE ID's

και να συμπληρωσω ακομα οτι πολυ θα ηθελα να βρεθει και κοπελα ! οχι μονο αντρες!!!! lol
 

Μηνύματα
7.140
Reaction score
4
Re: Απάντηση: ONLINE ID's

ελπιζω να εχει καποιος ακουστικα με μικροφωνο γιατι οπως ξανα αναφερα εχω βαρεθει να μιλαω μονο με ξενους!! ολο αγγλους αμερικανους και γερμανους πετυχενω...αντε και κανας ελληνας ρε παιδια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Βρε εσυ δεν ειδες το θεμα που σου εδωσα με λινκ?
Νομιζω οτι οφειλεις μια απαντηση στον φιλο μας.
 

Μηνύματα
18
Reaction score
0
Απάντηση: ONLINE ID's

κοιτα τωρα που θα βγω και παλιο κοριτσο επειδη ο mikethe reaper ειναι παρεξηγησιαρης! την απαντηση του την εδωσα σε πιο προσωπικο επιπεδο πριν δυο μερες και τωρα ειμαστε μια χαρα.Αλλωστε οπως προ ανεφερα και χτες παλι μαζι παιζαμε LBP!!!Ουδεποτε εκανα τον mikethereaper kick h delete, και ουτε προκειτε να κανω κ κανεναν αλλον!
το μονο που ζητησα η καημενη ειναι να βρω ατομα που παιζουν lbp και εχουν ακουστικα κ μικροφωνο για να το διασκεδαζουμε πιο πολυ! αυτο ειναι ολο...τωρα απο κει κ υστερα οποιος επιθυμει ( και δε φοβαται μηπως του κανω kick!!!!!!) ας με προσθεσει στη λιστα με τους φιλους του!!
 

Μηνύματα
10.188
Reaction score
62
Re: Απάντηση: ONLINE ID's

κοιτα τωρα που θα βγω και παλιο κοριτσο επειδη ο mikethe reaper ειναι παρεξηγησιαρης! την απαντηση του την εδωσα σε πιο προσωπικο επιπεδο πριν δυο μερες και τωρα ειμαστε μια χαρα.Αλλωστε οπως προ ανεφερα και χτες παλι μαζι παιζαμε LBP!!!Ουδεποτε εκανα τον mikethereaper kick h delete, και ουτε προκειτε να κανω κ κανεναν αλλον!
το μονο που ζητησα η καημενη ειναι να βρω ατομα που παιζουν lbp και εχουν ακουστικα κ μικροφωνο για να το διασκεδαζουμε πιο πολυ! αυτο ειναι ολο...τωρα απο κει κ υστερα οποιος επιθυμει ( και δε φοβαται μηπως του κανω kick!!!!!!) ας με προσθεσει στη λιστα με τους φιλους του!!
No worries λοιπόν!! Θα σε περάσω κι γώ αύριο!!:126:
 

Μηνύματα
590
Reaction score
1
Με την serena πάντως εγώ και η καλή μου κάναμε κόλπα χτες το βραδάκι!!! (Στο LBP ρε λιγούρια!)

Πολύ γέλιο το multi τελικά!!! Φχαριστούμε φιλενάδα
 

Μηνύματα
18
Reaction score
0
Απάντηση: Re: ONLINE ID's

ναι...αν και δεν παιξαμε μαζι αρκετη ωρα, παρολα αυτα ειχε πολυ γελιο! να κανετε λιγο εξασκηση μονο για να παμε και σε πιο δυσκολα επιπεδα!! :107:
 


Μέλη online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.598
Μηνύματα
2.867.335
Members
37.936
Νεότερο μέλος
albie
Top