Oppo BDP-105D

Status
Not open for further replies.
Μηνύματα
164
Reaction score
77
Πωλείται oppo BDP-105D σε πολύ καλή κατάσταση.
Με το τηλεκοντρόλ του, το manual και ένα επιπλέον usb καλώδιο 3 μέτρα.

Δεν υπάρχει το κουτί του.

Επιπλέον φωτογραφίες μπορούν να σταλούν κατόπιν συνεννοήσεως.

Τιμή 800 ευρώ
 

Attachments

Last edited:


Μηνύματα
164
Reaction score
77
Μια πτώση τιμής 10% (720 ευρώ) για να μην κάθεται και μελαγχολεί.

Το μόνο που δεν παίζει είναι 4Κ video και είναι και ο μόνος λόγος που αντικαταστάθηκε και το δίνω...
 



Μηνύματα
164
Reaction score
77
Καλησπερα.
Μπορεί να κλείσει η αγγελία. Ευχαριστώ το site.

Θέλω να ευχαριστήσω τον Γιάννη για την άψογη συναλλαγή.

Αντίστοιχα θέλω να πω πως είχα μια πολύ άσχημη εμπειρία με άλλο μέλος τον Θοδωρή (TheoS) ο οποίος μου ζήτησε να του το κρατήσω για, σχεδόν, ενάμιση μήνα. Το έκανα, τον κάλεσα και ενδιάμεσα να επιβεβαιώσω, γιατί είχα κι άλλες προτάσεις. Εξακολούθησε να το ζητάει, οπότε κι εγώ τις απέρριψα. Κι όταν ήρθε η ώρα που μου είχε πει, εξαφανίστηκε από προσώπου γης. Δεν απάντησε σε κλήσεις, σε μηνύματα, σε τίποτα.
Και το θέμα μου δεν είναι ότι άλλαξε γνώμη, ακόμα κι αν αυτό εμένα μου στοίχισε το ότι δεν πούλησα νωρίτερα.
Το θέμα μου είναι ότι εξαφανίστηκε χωρίς καν να πει κάτι.
Και φυσικά σκέφτηκα το ενδεχόμενο να έχει πάθει κάτι ο άνθρωπος. Όμως επειδή ξέρουμε ότι το φόρουμ είναι "ρουφιάνος" και βλέπουμε πότε μπαίνει ο καθένας, κάποιος που έχει πάθει κάτι σημαντικό δεν μπαίνει 3-4 φορές την ημέρα να χαζεύει και να μιλάει...και μπορεί να απαντήσει σε ένα απλό μήνυμα.
Βέβαια γαϊδούρια υπάρχουν παντού, δεν θα υπήρχαν σε ένα φόρουμ με μερικές χιλιάδες άτομα;
Εγώ το λέω για να βοηθήσω, ενδεχομένως, επόμενους. Και γιατί βαρέθηκα να τα βλέπω και να μη μιλάω.

Καλή συνέχεια σε όλους.
 

Status
Not open for further replies.

Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.602
Μηνύματα
2.865.598
Members
37.933
Νεότερο μέλος
alkapsal
Top