PES 2008

Μηνύματα
433
Reaction score
0
ΠΛΗΡΗΣ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΗ :crazy_1::crazy_1:
ΣΕ PS3 που παίζω αυτή την στιγμή νομίζω ότι παίζω fifa.
Παντα όταν αλλάζει μου φαίνεται κάπως αλλά συνηθίζω και μ αρεσει αλλά αυτή την φορά δεν ξέρω ΞΕΝΕΡΩΣΑ.
Το πήρε κανείς άλλος ?
 


Μηνύματα
433
Reaction score
0
ΠΛΑΙΣΙΟ MALL ΚΑΤΑ ΤΥΧΗ ΤΟ ΕΜΑΘΑ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ
Νομίζω και mediamarkt το έχει...
 

Μηνύματα
2.489
Reaction score
1
Απάντηση: PES 2008

Μπορεις να κανεις ενα μινι review? Δεν μπορει να ειναι χειροτερο απ'το fifa το οποιο το ειχα κατεβασει απ'το store αλλα μολις το επαιξα το εσβησα αμεσως.


ΥΓ μη μου πεις οτι κυκλοφορησε πρωτα στο ps3!!!
 

Μηνύματα
7.461
Reaction score
3
Εγώ γιατί το βλέπω στις σελίδες του Πλαισιου με κυκλοφορία 24/10/2007 και μονο κατόπιν παραγγελίας;
 

Μηνύματα
159
Reaction score
0
Επειδη ειμαστε μια παρεα θελω να σας σωσω απο το λαθος που λεγεται pro evolution 2008 για ps3!!!
Το παιχνιδι ειναι απλα απογοητευτικο με τραγικο framerate drop.Σε ορισμενα γηπεδα δεν μπορεις να παιξεις και βεβαια για 2vs2 δεν το συζηταμε καν.Μετρας τα frame με ευκολια.
Δυστυχως δεν επρεπε να βγει και μαλλον ετσι εξηγειται και η απουσια demo απο το psn store!
 

Μηνύματα
7.461
Reaction score
3
θα παω μια βόλτα απο Πλαίσιο σήμερα και αν το βρώ θα γράψω κι εγώ αύριο τα δικά μου.

Αλλά να πω την αλήθεια μου, με αγχώσατε με αυτά που διαβάζω... Ένα τίτλος-σταθμός για το Playstation και τους βγήκε τόσο χάλια;
 

Μηνύματα
7.140
Reaction score
4
Το εχω απο εχτες και παιζουμε σαν τρελλοι......Οντως τα γραφικα του ειναι λιγο FIFA αλλα ο χειρισμος του ειναι ιδιος αλλα λιγο πιο δυσκολος απο το pro07.
 

Μηνύματα
935
Reaction score
1
το εχουν αγορασει αρκετοι. εχει κυκλοφορησει ηδη. δε το εχω παιξει αλλα διαβασα οτι θελει install απο τα options για να τρεξει ομαλα.
 

Μηνύματα
7.140
Reaction score
4
Το εκανα και εγω το install.
Ισως για αυτο δεν αντιμετωπισα τιποτα περιεργο.
 

Μηνύματα
1.578
Reaction score
4
Δεν παίζω παιγνίδια, και δεν έχω PS3, αλλά ο αδελφός μου μετά απο περιπέτεια εχθές (πορωμένος ώντας) έχει απογοητευτεί πλήρως....
Είναι λέει τραγικό... όλο τον ακούω να παραπονιέται μια για το ένα, μια για το άλλο. Πάντως λίγο που το είδα, τα γραφικά του είναι τραγικά για 720p παιγνίδι. Νομίζαμε πως φταίει το upscaling της ΣΟΝΥ, αλλά τον βάλαμε και τον Epson με native ανάλυση και είναι το ίδιο κακα....

Απο gameplay μην με ρωτήσετε....
α! δεν έχει και τα ονόματα των Ελλήνων παικτών στην περιγραφή...

Αυτά.....
 

Μηνύματα
7.140
Reaction score
4
Δεν παίζω παιγνίδια, και δεν έχω PS3, αλλά ο αδελφός μου μετά απο περιπέτεια εχθές (πορωμένος ώντας) έχει απογοητευτεί πλήρως....
Είναι λέει τραγικό... όλο τον ακούω να παραπονιέται μια για το ένα, μια για το άλλο. Πάντως λίγο που το είδα, τα γραφικά του είναι τραγικά για 720p παιγνίδι. Νομίζαμε πως φταίει το upscaling της ΣΟΝΥ, αλλά τον βάλαμε και τον Epson με native ανάλυση και είναι το ίδιο κακα....

Απο gameplay μην με ρωτήσετε....
α! δεν έχει και τα ονόματα των Ελλήνων παικτών στην περιγραφή...

Αυτά.....
Τα ονοματα των ελληνων παικτων τα λεει κανονικα και αυτο σιγουρο.
Βασικα απο το το demo του xbox ολος ο κοσμος παραπονιεται οτι χαλασαν το gameplay του αλλα εγω το βρισκω απλα πιο δυσκολο απο το προηγουμενο.
Για τα γραφικα επειδη το εχω και σαν demo στο xbox δεν μπορω να πω οτι ειναι ασχημα. Ειναι ενα κλικ παρακατω απο το Fifa08 και τα βρισκω αρκετα καλα.
Τωρα ολα αυτα ειναι υποκειμενικα και σιγουρα αλλαζουν με τα γουστα του καθενος :cool_4:
 

Μηνύματα
159
Reaction score
0
Eγω παντως και install εκανα και διαφορες αλλες αλχημειες οπως να βγαζω το γρασιδι και να παιζω σε γηπεδο που δεν φαινονται οι θεατες και να μην βρεχει και και και.... Η μονη λυση ειναι να μην παιζεις με τη wide camera αλλα με μια πιο κοντινη.Δυστυχως δεν μπορω να παιξω ετσι γιατι θελω να εχω εικονα των παιχτων μου και καθιστα το 1vs1 και 2vs2 αχρηστο.
Ευτυχως μου εκοψαν πιστωτικο και θα παρω ενα ολοκληρωμενο παιχνιδι αργοτερα (μαλλον το rachet , assasins creed η call of duty 4)
 

Μηνύματα
7.461
Reaction score
3
Μόλις τελείωσα μια γρήγορη μελέτη του PES2008 στο PS3...

Παιδιά εμένα μ'αρεσε. Μου την έσπασαν κάποια σπασίματα στην κίνηση αλλά μου άρεσε πολύ! (ίσως γιατί είδα για πρώτη φορά την ΑΕΚάρα της καρδιάς να βάζει 5 μπαλάκια στην ευρώπη :lol:).

Δεν εχω βέβαια και τεράστια εμπειρία από τα προηγούμενα αλλά δεν με χάλασε καθόλου. Μου άρεσε περισσότερο από το FIFA08 που το δοκίμασα σε demo στο PS3.
 

Μηνύματα
433
Reaction score
0
Σήμερα παίζωντας αρκετες ώρες διπλό με ένα φίλο που λιώναμε στο PRO στο PS2 εχω να πω το εξής: ΚΡΙΜΑ.
Σύγουρα η εικόνα είναι καλύτερη από εχτές που έπαιζα μόνος μου αλλά δεν ξέρω κάτι δεν μου κάνει. Σαν να έχει φτιαχτεί σε άλλη κονσόλα και απλώς το περάσανε εδώ. Είναι κάτι σαν το PRO6 στο XBOX360 (ήταν ο ΜΟΝΟΣ λόγος που το αγόρασα νομίζωντας ότι θα έχω μια έκδοση πολύ καλύτερη από το PS2).
Δεν ξέρω πόσο καιρό παίζεται PRO αλλά εγώ έχω ξεκινήσει από το ISS PRO98 στο PSX. Πάντα η αίσθηση του διαφορετικού μου έκανε αρνητική αίσθηση αλλά συνηθίζωντας έβλεπα ότι η καινούργια εκδοση ήταν καλύτερη. Παίζω Οnline διπλά με φίλους και 10-12 full saison σε κάθε version. Αυτή η συγκεκριμένη ΔΕΝ ΜΕ ΤΡΑΒΑΕΙ ΝΑ ΠΑΙΞΩ. Αν δεν το έλεγαν PRO 2008 θα νόμιζα ότι απλώς είναι ένα ΚΑΛΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΑΚΙ. ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΠΕΡΙΜΕΝΑ.
Ελπίζω να αλλάξω γνώμη.Περιμένω και την έκδοση για PC από το play. Θα δούμε μήπως εκεί είναι καλύτερα τα πράγματα.
 

Μηνύματα
1.578
Reaction score
4
Τα ονοματα των ελληνων παικτων τα λεει κανονικα και αυτο σιγουρο.
Βασικα απο το το demo του xbox ολος ο κοσμος παραπονιεται οτι χαλασαν το gameplay του αλλα εγω το βρισκω απλα πιο δυσκολο απο το προηγουμενο.
Για τα γραφικα επειδη το εχω και σαν demo στο xbox δεν μπορω να πω οτι ειναι ασχημα. Ειναι ενα κλικ παρακατω απο το Fifa08 και τα βρισκω αρκετα καλα.
Τωρα ολα αυτα ειναι υποκειμενικα και σιγουρα αλλαζουν με τα γουστα του καθενος :cool_4:
Ονόματα Ελλήνων παικτών δεν τα λέει, καρατσεκαρισμένο και απο εμένα πλέον. Εχει μόνο ορισμένους (όσο πρόλαβα να δώ) του Ολυμπιακού και κάποιους που παίζουν έξω και κάποιους της Εθνικής.
Πχ τον Καραγκούνη δεν τον έχει (εννοώ δεν τον έχει σαν ήχο στο σπικάζ)

Αστε το ότι το παιγνίδι το αγοράσαμε εχτές, ΣΦΡΑΓΙΣΜΕΝΟ και πάει να βάλει τον κωδικό εγγραφής στο site της konami ο αδελφός μου και του λέει ότι ο κωδικός αυτός χρησιμοποιήτε ήδη!!!!
Μήπως δεν έχουν ανοίξει ακόμα τις εγγραφές?
 

Μηνύματα
2.489
Reaction score
1
Απάντηση: PES 2008

Σαν μαστορες του Pro που, οπως λετε ειστε:happy_8: , πειτε καποια πραγματακια συγκεκριμενα για την αισθηση που δινουν οι πασες, τα σουτ, οι τερματοφυλακες(που ηταν το λιγοτερο απαραδεκτοι στο προηγουμενο), οι σφιχτες ή οχι αμυνες, αν υπαρχουν ευκολα γκολ απο μακρια κτλ. και αφηστε τα γραφικα και την wide camera, αυτα ειναι γι'αυτους που δεν ξερουν! :happy_4:
 

Μηνύματα
433
Reaction score
0
Ονόματα Ελλήνων παικτών δεν τα λέει, καρατσεκαρισμένο και απο εμένα πλέον. Εχει μόνο ορισμένους (όσο πρόλαβα να δώ) του Ολυμπιακού και κάποιους που παίζουν έξω και κάποιους της Εθνικής.
Πχ τον Καραγκούνη δεν τον έχει (εννοώ δεν τον έχει σαν ήχο στο σπικάζ)

Αστε το ότι το παιγνίδι το αγοράσαμε εχτές, ΣΦΡΑΓΙΣΜΕΝΟ και πάει να βάλει τον κωδικό εγγραφής στο site της konami ο αδελφός μου και του λέει ότι ο κωδικός αυτός χρησιμοποιήτε ήδη!!!!
Μήπως δεν έχουν ανοίξει ακόμα τις εγγραφές?
και εμένα και του φίλου μου που προσπάθησα να κάνω εγγραφή το ίδιο έβγαλε
Ελπίζω από Παρασκευή να γραφόμαστε κανονικά αλλιώς θα τους το σπάσω στο κεφάλι......
 

Μηνύματα
433
Reaction score
0
Re: Απάντηση: PES 2008

Σαν μαστορες του Pro που, οπως λετε ειστε:happy_8: , πειτε καποια πραγματακια συγκεκριμενα για την αισθηση που δινουν οι πασες, τα σουτ, οι τερματοφυλακες(που ηταν το λιγοτερο απαραδεκτοι στο προηγουμενο), οι σφιχτες ή οχι αμυνες, αν υπαρχουν ευκολα γκολ απο μακρια κτλ. και αφηστε τα γραφικα και την wide camera, αυτα ειναι γι'αυτους που δεν ξερουν! :happy_4:
Τι ήταν απαράδεκτο ? Γκολ από το κέντρο ? Μήπως μιλάς για το fifa ?Εχω παίξει πραγματικά χιλιάδες παιχνίδια στην σειρά PRO γκολ από το κέντρο ούτε έφαγα ούτε έβαλα. Εκτός αν ο αντιπαλος έκανε το λάθος να πατάει το πράσινο τρίγωνο και έβγαζε τον τερματοφύλακα για βρούβες αλλά εκεί δεν φταίει το PRO.
 

Μηνύματα
33
Reaction score
0
Μην δοκιμαζετε ακομα για Online διοτι οι Servers θα ανοιξουν με την επισημη ημερομηνια διαθεσης του παιχνιδιου.
 


Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.722
Μηνύματα
2.873.841
Members
37.938
Νεότερο μέλος
AntoKonto
Top