Phono korato referense 10th anniversary dual mono

Μηνύματα
446
Reaction score
189
Δινεται το ανωτερο phono .Εχει εισοδους για δυο pick up , MC & MM. Ειναι απο τα κορυφαια της εταιριας. Ειναι αναβαθμισμενο απο το αντιπροσωπο , με nos λαμπες & πυκνωτες. Δινεται & με τις εργοστασιακες.Ειναι το καλυτερο phono που εχει περαση απο το στυστημα μου.Τιμη με τις βελτιωσεις 1300ευρω.Δεκτος ελεγχος & ακροαση.Πι θανη ανταλλαγη με ενισχυτη 300Β η 2Α3 ΣΥΝ διαφορα απο μερους μου .Θα ανεβασω & φωτο . Ευχαριαστω Γιωργος.
 

Μηνύματα
446
Reaction score
189
Δινεται το ανωτερο phono .Εχει εισοδους για δυο pick up , MC & MM. Ειναι απο τα κορυφαια της εταιριας. Ειναι αναβαθμισμενο απο το αντιπροσωπο , με nos λαμπες & πυκνωτες. Δινεται & με τις εργοστασιακες.Ειναι το καλυτερο phono που εχει περαση απο το στυστημα μου.Τιμη με τις βελτιωσεις 1300ευρω.Δεκτος ελεγχος & ακροαση.Πι θανη ανταλλαγη με ενισχυτη 300Β η 2Α3 ΣΥΝ διαφορα απο μερους μου .Θα ανεβασω & φωτο . Ευχαριαστω Γιωργος.
UP δεκτες ανταλλαγες με ενισχυτη 300Β oλοκληρωμενο η μονο μπλοκ συν διαφορα απο μερους μου
 

Μηνύματα
446
Reaction score
189
UP δεκτες ανταλλαγες με ενισχυτη 300Β oλοκληρωμενο η μονο μπλοκ συν διαφορα απο μερους μου
UP, δεκτες ανταλλαγες συν διαφορα απο μερους μου.
 

Μηνύματα
446
Reaction score
189
UP, δεκτες ανταλλαγες συν διαφορα απο μερους μου.
UP!!! ME aναβαθμιση σε πικνωτες - λαμπες -vdhull με ασημενιες κολ. -τεσλα -τελεφουνκεν νος(λαμπες ++ new).Eπιβαλεται ακροαση.Δεκτη ανταλλαγη με αξιολογα καλωδια ηχειων (transparent xl v - vanhalla - telluriume silver diamond -neotech sahara κ.λ.π) συν διαφορα απο μερους μου.Ευχαριστω Γιωργος
 



Τελευταια Μηνυματα

Μέλη online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.317
Μηνύματα
2.858.304
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top