Photo album:Ανοιξαμε και σας περιμενουμε

ΑΝΔΡΕΑΣ Κ.

Ιδρυτής
Μηνύματα
30.058
Reaction score
728
Στην επανω δεξια γωνια(τουλαχιστον μεσα απο το Solaris ετσι το βλεπω) θα βρειτε το κουμπακι για το photo album.
Εχει ηδη πεντε κατηγοριες(μονο μια ορατη στα μη μελη) και μια προσωπικη.
Μπορειτε να ξεκινησετε να κανετε upload στις αγαπημενες φωτογραφιες που θελετε να μοιραστειτε μαζι με τους υπολοιπους και....have fun :D
 


ΑΝΔΡΕΑΣ Κ.

Ιδρυτής
Μηνύματα
30.058
Reaction score
728
Κωστα, εχεις δικαιο.
Ουτε και εγω μπορω να το βρω στο Odyssey.
Μεχρι να ενημερωθει ο Τασος μπορεις να χρησιμοποιησεις ειτε το Solaris ειτε το Subsilver. :)
 

skaloumbakas

4Haris
Μηνύματα
24.751
Reaction score
1.676
Απορία...

Στο SubSilver έχουν "ανέβει" περισσότερες φωτογραφίες χε χε χε... :wink:

Αλήθεια, πως γίνεται στο subSilver να έχει περισσότερες δημόσιες κατηγορίες φωτογραφιών ?

ΧΣ
 

ΑΝΔΡΕΑΣ Κ.

Ιδρυτής
Μηνύματα
30.058
Reaction score
728
Χρηστο και το Subsilver και το Polaris εχουν απο πεντε δημοσιες κατηγοριες.

Εν τω μεταξυ το photo album εχει παρει φωτια!

Για να βλεπω κι αλλα, μην ειστε ντροπαλοι :oops:
 

skaloumbakas

4Haris
Μηνύματα
24.751
Reaction score
1.676
Αντε παλληκάρια μου...

Για να βοηθήσω και μην παρεξηγείστε... :wink:

Κάτω από κάθε thumbnail υπάρχει η λεξούλα "σχόλια", όπου μπορείτε να σχολιάσετε (όχι μία αλλά 101 φορές - ο ένας μετά τον άλλο...) την φωτογραφία... (Εκεί θέλει να γράφετε απλό text)

Τι σχόλια θα βάζατε π.χ κάτω απ' αυτή την εκπληκτική Γιαπωνεζούλα με το φιδίσιο σώμα (άντε Αντρέα, τη δουλειά σου θα κάνω που μου είσαι και παρεξηγησιάρης...)

Και πάτε και παραδίπλα (προς A.C.A. Forum μεριά...) και βάλτε και κει καμιά φωτογραφιούλα άμα λάχει - άντε να σας χαρώ... Εκει βέβαια (επειδή μιλάω για το Album) δε σηκώνω δικαιολογία "μα είναι στα Αγγλικά γι' αυτό δε γράφω..." και τέτοια... :evil:

Αντε παλληκάρια μου... :lol:
 



Τελευταια Μηνυματα

Staff online

  • Zizik
    Chauncey Gardiner * tl;dr *

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.695
Μηνύματα
2.870.127
Members
37.941
Νεότερο μέλος
daemon76
Top