Pioneer CT-A7

Μηνύματα
164
Reaction score
16
Καλημέρα σε όλους
Ήθελα να ρωτήσω αν υπάρχει κανείς στην Θεσσαλονίκη που έχει όλο τον κατάλληλο εξοπλισμό, θα μπορούσε να ρυθμίσει και να μετρήσει ένα Pioneer CT-A7(azimuth, tension, track height, dolby, playback and recording levels, frequency response, speed,..
Ευχαριστώ
 

Μηνύματα
2.750
Reaction score
1.190
Ναι ! Αν έβρισκα κάποιον στην Αθήνα έστω να μπορεί να τα κάνει όλα αυτά ( στα δικά μου Deck) Θα ήμουν χαρούμενος πολύ. Πολύ σπάνιο και όταν βρεθεί κοστοβόρο να γίνουν (και με αποδείξεις) οι μετρήσεις-ρυθμίσεις αυτές.
 

Μηνύματα
172
Reaction score
240
Ακριβώς,τα deck θέλουν πολύ χρόνο να αφιερώσει κανείς ώστε να γίνουν service και να ρυθμιστούν σύμφωνα με το μανουαλ.εγω έχω όλον τον κατάλληλο εξοπλισμό για τα παραπάνω,από m300 gauge έως όλες τις ,test tapes που απαιτούνται,και εταιρειών nos,και του ant,και δυστυχώς όλα αυτά κοστίζουν αρκετά.ομως αν καλορυθμιστει ένα αξιόλογο ντεκ το αποτέλεσμα σε αποζημιώνει πλήρως.
 

Μηνύματα
13.610
Reaction score
6.566
Ποιο είναι το κόστος περίπου, για ένα καλό "φρεσκάρισμα" σε ένα Technics RS-M280, το οποίο όμως είναι απολύτως λειτουργικό?
 


Μηνύματα
13.610
Reaction score
6.566
Συγγνώμη δεν το είχα καταλάβει, κάποια πρόταση για κάποιον που είναι γνώστης και το κάνει επαγγελματικά?
 



Μηνύματα
172
Reaction score
240
Μπορούμε κάποια στιγμή να πιούμε έναν καφέ και να δούμε τα βασικά παρεούλα 😉.απλά ο χρόνος μου αυτή την περίοδο είναι τρομερά περιορισμένος.
 


Staff online

  • Zizik
    Chauncey Gardiner * tl;dr *

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.313
Μηνύματα
2.858.193
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top