Pioneer pdp436-XDE

Μηνύματα
49
Reaction score
0
http://www.technikdirekt.de τιμη 3195 ε
Εδω κυκλοφορησε? Που θα μπορουσαμε την τσεκαρουμε? και ποσο
θα στοιχιζε αραγε? Η παραπανω τιμη ειναι ενδιαφερουσα και μου ειπαν οτι θα την
μεταφερουν με νταλικα και εαν βρεθει ζημια θα ξαναστειλουν την νταλικα να την παει πισω για αντικατασταση....μεταφορικα+ασφαλεια 70 ε.
Σχολια κανεις?
 

Μηνύματα
5
Reaction score
0
ΕΓΩ ΤΗΝ ΑΓΟΡΑΣΑ ΠΡΙΝ ΕΝΑ ΜΗΝΑ.ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΠΑΠΑΓΑΛΟΥΣ ΠΟΥ ΜΙΛΑΝΕ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΔΕΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 3-4 TV PLASMA..ΕΧΩ ΔΕΙ 14 TV ΤΟΥΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΥΣ 6 ΜΗΝΕΣΚΑΙ ΛΟΓΩ ΤΗΣ ΔΟΥΛΕΙΑΣ ΜΟΥ ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ ΝΑ ΕΧΩ ΑΠΟΨΗ.ΕΑΝ ΜΠΟΡΕΙΣ 436-XDE ΚΑΙ ΠΡΟΣΕΧΕ ΚΑΙ ΡΩΤΑ ΕΑΝ Η ΤΙΜΗ ΕΙΝΑΙ ΜΕ ΤΑ ΗΧΕΙΑ Η ΟΧΙ ΚΑΙ ΑΚΟΛΟΥΘΕΙ Η PANASONIC.ΧΩΡΙΣ ΠΟΛΛΑ ΛΟΓΙΑ ΚΑΙ ΕΝΤΥΠΩΣΙΑΣΜΟΥΣ.ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ.
 

Χρήστος Ακρατόπουλος

Επίτιμο μέλος
Μηνύματα
14.836
Reaction score
53
Είναι πάντως αξιόπιστο αυτό το κατάστημα...

tsip δεν ξέρω σε ποιούς παπαγάλους αναφέρεσαι πάντως συμφωνώ ότι είναι καλή τηλεόραση η συγκεκριμένη...

Έχει και αρκετά υψηλή ανάλυση... 1024Χ768
 

Μηνύματα
49
Reaction score
0
Τελικα αγοραστηκε απο ΗχωΕκφραση σχεδον στα ιδια λεφτα με Techik (+50 ε).
Καλυτερη τιμη της αγορας και με 6 ατοκες..
Η εικονα ειναι απιστευτη με DVD. Τα τηλεοπτικα καναλια παιζουν καλυτερα απο οτι περιμενα και σιγουρα καλυτερα απο την Philips 9830 που εχει φιλος.
Πιστευω οτι ειναι οτι καλυτερο κυκλοφορει μετα απο ερευνα 4 μηνων....
ISF calibration απο τον Βαγγελη Λ. . Δεν ειδα ομως τεραστιες διαφορες.
Περιμενω να δω τωρα και DVB-T απο την ΕΡΤ μιας και εχει ενσωματωμενo δεκτη DVB-T.
Μονο παραπανο που εχω ειναι 1 αναμμενο πρασινο subpixel που φαινεται μονο αν το ψαξεις.
 

Μηνύματα
218
Reaction score
0
Καλορίζικη!
Προσωπικά δεν είμαι φαν των plasma αλλά η συγκεκριμένη τα σπάει!Για ανέβασε και καμιά φωτό...
 







Χρήστος Ακρατόπουλος

Επίτιμο μέλος
Μηνύματα
14.836
Reaction score
53
Συμφωνώ απόλυτα μαζί σου...

Όπως γράφω και νομίζω γράφουμε οι περισσότεροι εδώ ΠΡΩΤΑ ΑΠΟ ΟΛΑ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΜΕ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΜΑΣ ΠΩΣ ΠΑΙΖΕΙ Η ΣΥΣΚΕΥΗ!!!
 





Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.691
Μηνύματα
2.870.062
Members
37.943
Νεότερο μέλος
belg1960
Top