PIONEER UDP-LX500 4K ULTRA HD Blu Ray

Μηνύματα
3.764
Reaction score
6.732
Προσωπικά θα πω ότι ένα πιο μικρό pioneer που είχα πριν ένα χρόνο ήταν έρωτας. Απίστευτη εικόνα και ήχος . Ο μοναδικός λόγος που ήρθαμε σε διάσταση ήταν το 4Κ UHD.
Τώρα όμως, με αυτό το "μοντελάκι" ετοιμαζόμαστε για γάμο....
 
  • Like
Reactions: PMC

PPG

Πίπιτζι
Μηνύματα
3.867
Reaction score
5.851
Αν δεν διαγραφή το παρελθόν δεν θα περνάμε καλά στο παρόν ,ότι υπάρχει Sony Panasonic μια χαρά και με μισά λεφτά και εμείς περάσαμε από oppo, πάμε παρακάτω .
Μισα λεφτα??
 


Μηνύματα
591
Reaction score
557
Παιδιά πήρα ένα Panasonic ub 824 και δεν μου λείπει κάτι από εικόνα, πέρα από την κατασκευή του oppo που συμφωνώ είναι καλύτερη,μπορεί να μου βγάλει 2 -3 χρόνια .Και μετά να είμαστε καλά πάμε για το επόμενο.
 

Μηνύματα
41
Reaction score
36
Tο απέκτησα πριν απο 4 μερες. Εξαιρετική, βαριά και στιβαρη κατασκευή με αψογο φινιρισμα. Ηχος ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟΣ, αναβαθμισα και καποια καλωδια ηχου και το συστημα μου απογειωθηκε. Ειδικα σε SACD η αποδοση του με εκανε να καθομαι (ξανά) με τις ωρες για ακροάσεις. Eικόνα (σε bluray δοκιμασα, 4Κ δεν εχω) επισης ζωντανή και χρώμα υπέροχο. Ειναι και αριστο media player παιζοντας από τις θύρες USB αψογα σχεδον τα παντα (απο mp3 εως DSD 5,6 σε ηχο και από avi έως mkv σε εικονα, και με εξωτερικους υπότιτλους παρακαλώ). Βεβαια διαβαζει μονο απο FAT16 και FAT32.
Πληρως ικανοποιημενος μεχρι τωρα. Ακριβο βεβαια, αλλά το πηρα σε 48 ατοκες οποτε μου ερχεται 21,5 € το μηνα
 



Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.316
Μηνύματα
2.858.288
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top