PS3 GAMES VS XBOX 360 GAMES VS WII GAMES

Status
Not open for further replies.
Μηνύματα
7.461
Reaction score
3
ΠΛΑΚΑ ΚΑΝΕΙΣ ΠΑΛΙ???
οταν τα λέω εγώ...εσείς γελάτε... ο άνθρωπος δεν είναι καλά (αν ειναι άνθρωπος γιατί εγώ πιστεύω οτι ειναι Pokemon...)


Θα σκάσω αν δε ρωτήσω, τί διαφορετικό σου πρόσφερε από τα PC και το 360??? Το Tekken??? Το Resistance (AXAXAXAXA)??? Το γυαλιστερό μαύρο χρώμα του????
Ελα ρε Γιώργο... Γίνεισαι χαζούλης τώρα... Εκτός απο Internet Explorer, Word, Excel και Mozzila, τρέχει τιποτε άλλο στο PC;;; :prof:

άχρηστα ειναι
 

Μηνύματα
258
Reaction score
0
Εγώ πάντως regunus το έκανα ένα print screen το post σου (σε περίπτωση που σβηστεί και θα πάω να το κάνω κορνίζα. Και μιάς και το έθειξες....ignore list...
 

Μηνύματα
1.275
Reaction score
0
οταν τα λέω εγώ...εσείς γελάτε... ο άνθρωπος δεν είναι καλά (αν ειναι άνθρωπος γιατί εγώ πιστεύω οτι ειναι Pokemon...)




Ελα ρε Γιώργο... Γίνεισαι χαζούλης τώρα... Εκτός απο Internet Explorer, Word, Excel και Mozzila, τρέχει τιποτε άλλο στο PC;;; :prof:

άχρηστα ειναι
Εσύ σε παρακαλώ να το βουλώσεις... βάλε το ignore και μπορείς να ζεις στον κόσμο σου πιστεύοντας ότι σαχλαμάρα σε ευχαριστεί, αλλά δεν είμαι υποχρεωμένος να ακούω μόνιμα το παραλήρημα , οκ?

Μας έδειξες κάποια πράγματα, σε ανεχτήκαμε, φτάνει όμως.


ΠΛΑΚΑ ΚΑΝΕΙΣ ΠΑΛΙ???

Από αυτά που λες το μόνο που στέκει είναι το προβληματικό, εγώ σε αντίθεση με εσένα είμαι αντικειμενικός και δε λέω ψέματα. Ναι τα xbox χαλάνε, το ξέρουμε όλοι, το δικό μου ήδη έχει πάει μια φορά για service και γύρισε καινούριο, από τη στιγμή που τα αλλάζουν δε με νοιάζει.
Αν αγόραζα λάμπα για projector και εμένα δεν θα με πείραζε που σε 1-2 χρόνια καίγεται ... απλά επειδή εγώ ήθελα κονσόλα , το βλέπω διαφορετικά.
 



Μηνύματα
10.188
Reaction score
62
Το θέμα έτσι κι αλλιώς ήταν ανούσιο, εφόσον το έχουμε εξαντλήσει 1.000.000 φορές. Θα παρακαλέσω να μην ξαναανοιχτούν θέματα μόνο και μόνο για κόντρα και ψυχραιμία απο όλους, γιατί έχει παραγίνει το κακό τελευταία...
Κάτσιος Δημήτρης
 

Μηνύματα
2.734
Reaction score
0
Απάντηση: Re: PS3 GAMES VS XBOX 360 GAMES VS WII GAMES

Το θέμα έτσι κι αλλιώς ήταν ανούσιο, εφόσον το έχουμε εξαντλήσει 1.000.000 φορές. Θα παρακαλέσω να μην ξαναανοιχτούν θέματα μόνο και μόνο για κόντρα και ψυχραιμία απο όλους, γιατί έχει παραγίνει το κακό τελευταία...
Κάτσιος Δημήτρης
Με πρόλαβες για 1 λεπτό......
 


Status
Not open for further replies.

Staff online

  • Zizik
    Chauncey Gardiner * tl;dr *

Μέλη online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.695
Μηνύματα
2.870.127
Members
37.945
Νεότερο μέλος
daemon76
Top