PS4 news and rumors

indikos001

Games
Editor
Μηνύματα
4.020
Reaction score
3.970
xboxακιας....




IDIOT SMASHES BRAND NEW PS4 @ LAUNCH!



While gamers across the world enjoy the launch of the hotly anticipated PlayStation 4, this angry character did something rather different.
As others patiently queued up at midnight at a Best Buy store in Montreal waiting to get their copy of the next-generation console they weren't prepared for what was about to unfold in front of them.

A man in a hooded top casually walks past with one of the precious PS4s in his hand before placing it on the floor.

Much to the shock of the enormous line of people in front of him, he then proceeds to SMASH the $499 gadget reducing it to mere pieces.
 




xfader

Segregation supporter
Administrator
Μηνύματα
35.628
Reaction score
83.107
Στο κατάστημα της SONY στο Golden Hall υπάρχει διαθέσιμο PS4 για παιχνίδι.

 


Μηνύματα
6.785
Reaction score
152
εγβω εστειλα μια φιλη να μου το φερει και να παιξουμε ενα διπλο.....
σιγα μην περιμενα στην ουρα......

 





Μηνύματα
2.611
Reaction score
13
Το Tomb Raider κατα την άποψη μου δεν ειναι ούτε κατα διάνοια ενδεικτικό του ποσο καλυτερο ειναι το ps4. Έχω το killzone σε ps4 και απλά είναι σε άλλο πλανητη απο φωτισμους, textures και βάθος πεδιου χωρις pop ups. Απίστευτο.
 

xfader

Segregation supporter
Administrator
Μηνύματα
35.628
Reaction score
83.107
Το Tomb Raider κατα την άποψη μου δεν ειναι ούτε κατα διάνοια ενδεικτικό του ποσο καλυτερο ειναι το ps4. Έχω το killzone σε ps4 και απλά είναι σε άλλο πλανητη απο φωτισμους, textures και βάθος πεδιου χωρις pop ups. Απίστευτο.
Συμφωνώ. Το Tomb Raider είναι μία βελτιωμένη έκδοση του ήδη υπάρχοντος παιχνιδιού για να δικαιολογήσει την ύπαρξή του στο PS4. Το Killzone Shadow Fall φτιάχτηκε από την αρχή για το PS4.
Πάντως, θα αργήσουμε ακόμα να δούμε παιχνίδια που να εκμεταλλεύονται πλήρως τη δύναμη της κονσόλας.
 

Μηνύματα
357
Reaction score
290
Το ΝΒΑ 2Κ14 είναι σε άλλο επίπεδο αυτή τη στιγμή και τις επόμενες ημέρες θα το αγοράσω. Το παιχνίδι είναι ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ.
Απορώ με το θράσσος της ΕΑ να βγάλει μπασκετάκι φέτος..
 








Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
  • xfader
    Segregation supporter
  • Zizik
    Chauncey Gardiner * tl;dr *

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.313
Μηνύματα
2.858.197
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top