Reacher (2022)

Kotsidis John

Photography
Moderator
Μηνύματα
13.842
Reaction score
34.081
ενταξει το the Lost Symbol νομιζω ειχα δει ενα επεισοδιο, Θεος σχωρεστο, απο δω παν κι οι αλλοι...
 


xfader

Segregation supporter
Administrator
Μηνύματα
35.629
Reaction score
83.112
Κατανοώ πως κάθε άνθρωπος έχει διαφορετικά γούστα, προτεραιότητες, αναζητήσεις κτλ αλλά δυσκολεύομαι να καταλάβω πως γίνεται να αρέσει μία τέτοια σειρά. Το δέχομαι όμως.


Θα μπορούσα να προτείνω κι άλλες 2-3 άθλιες, κατά την άποψή μου, σειρές ώστε να βοηθήσω το κοινό του φόρουμ να έχει επιλογές χεχε.

Να πάρτε δύο: 1) The Lost Symbol 2) Treadstone Κατάλαβαν και οι ίδιοι τι μαλακίες έφτιαξαν και ακύρωσαν αμφότερα τα προγράμματα μετά την πρώτη σεζόν.

Το Treadstone το έχω δει και μου άρεσε αρκετά. Πολύ περισσότερο από άλλες πιο δημοφιλείς σειρές.


Αν θα θέλαμε να χωρίσουμε τους θεατές σε δύο κατηγορίες, αυτές θα ήταν:

1. Αυτοί που μαγεύονται από την τέχνη και τη συναισθηματική ατμόσφαιρα.
2. Αυτοί που θέλουν να διασκεδάσουν εντελώς επιφανειακά.

Υπάρχουν κάποιες τομές στα σύνολα αυτά αλλά δεν είναι αρκετές ώστε να "χαλάσουν" τη διαίρεση.


Υ.Γ. Το χειρότερο στοιχείο που μπορεί να έχει μία ταινία/σειρά για μένα, περισσότερο ακόμα κι από την έλλειψη δράσης, είναι η ύπαρξη μηνυμάτων, ιδεολογικών και ηθικών.
 

rose.athens

Not in the mood Mod
Super Moderator
Μηνύματα
46.153
Reaction score
93.263
Χ3σμένη την έχω την πλοκή. Σαματά έχει αρκετό;
Υ.Γ. Το χειρότερο στοιχείο που μπορεί να έχει μία ταινία/σειρά για μένα, περισσότερο ακόμα κι από την έλλειψη δράσης, είναι η ύπαρξη μηνυμάτων, ιδεολογικών και ηθικών.
Μην προβληματίζεσαι. Δες την. :wink:
 

xfader

Segregation supporter
Administrator
Μηνύματα
35.629
Reaction score
83.112
Μην προβληματίζεσαι. Δες την. :wink:
Σιγά μην προβληματιστώ. Έχω δει τόσες μπούρδες, έστω και "γρήγορα", που αυτή θα μου φανεί αριστούργημα.
Ξεκινάμε με το ότι ανήκει στο είδος που προτιμώ.
 




Μηνύματα
1.077
Reaction score
159
Δεν ηταν bunshee, εκανε μεγαλη κοιλια στα μεσαια επεισοδια και δεν ελλειψε και η
γνωστη δοση αμερικανικης στρατοκ@υλιτιτιδας.
Εν πασει περιπτωσει βλεποτανε οριακα, γιατι ειχε με προυποθεσεις την πλακα του.
 



xfader

Segregation supporter
Administrator
Μηνύματα
35.629
Reaction score
83.112

Μηνύματα
2.377
Reaction score
3.578
Βρετανική δεν ήταν αυτή η σειρά?

Θυμάμαι να έχω δει την πρώτη σεζόν που είχε μόνο 5 η 6 επεισόδια και την επόμενη σεζόν άλλαξαν πρωταγωνιστή..

Για κάποιο λόγο δεν την συνέχισα, δεν θυμάμαι γιατί.
Μου είχε αρέσει.
 


xfader

Segregation supporter
Administrator
Μηνύματα
35.629
Reaction score
83.112
Το μόνο κοινό που έχει το reacher με το banshee και το strike back είναι η αγγλική γλώσσα.
Το Strike Back μου άρεσε περισσότερο από το Banshee, επειδή το 2ο είχε περισσότερα αισθηματικά στοιχεία για να ανοίξει το target group.

Μόλις δω και το Reacher θα κάνω τη σύγκριση.
 


ifievadam

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
509
Reaction score
356
Αρχισα το 3ο επεισοδιο και το παράτησα. Αθλιο καστινγκ κατ' αρχας, οποτε τα υπολοιπα δεν εχουν σημασια...
 



Μηνύματα
2.377
Reaction score
3.578


Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.317
Μηνύματα
2.858.297
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top