Salon HiFi Home Cinema Paris 2010



D

Deleted member 8307

Guest
ηχεία της Atohm. H Atohm είναι μία μικρή γαλλική εταιρία παραγωγής μεγαφώνων, kits και ηχείων σε λογικές τιμές. Για την ενίσχυση χρησιμοποιούσε το καινούργιο CD player και ολοκληρωμένο της Perreaux





 


D

Deleted member 8307

Guest
H Soledge πρέπει να είναι μία νέα εταιρία, παρουσίασε τον music server Maestro και τους ενισχυτές (class A/B) Tenor. To σήμα από τον server στους ενισχυτές πάει μέσου του ηλεκτρικού δικτύου.





 

D

Deleted member 8307

Guest
Musical Fidelity με τα 802 Diamond. Πολύ όμορφο ηχείο σε μαύρη λάκα. Το σύστημα έπαιζε ωραία σε νορμάλ εντάσεις





ακουστικά της Stax

 

D

Deleted member 8307

Guest
Home Cinema προβολείς και άλλα ... sorry παιδιά που δεν συγκράτησα τις εταιρίες ...





 

D

Deleted member 8307

Guest
ηχεία και ηλεκτρονικά των γαλλικών Jmb acoustique και KTR Lab αντίστοιχα



 

D

Deleted member 8307

Guest
επίδειξη των αμερικάνικων ηχείων της Legacy Audio και των γαλλικών (?) ηλεκτρονικών της Audiophile Technologie :116:





 

D

Deleted member 8307

Guest
συνέχεια της Legacy και των ηλεκτρονικών της επίσης αμερικάνικης CODA με πηγή DCS.





 

D

Deleted member 8307

Guest
καινούργια γαλλική εταιρία ηλεκτρονικών Storm Audio ... σε επίδειξη με ηχεία της Focal



 


D

Deleted member 8307

Guest
επίδειξη Home Cinema και HiFi από την Pioneer χρησιμοποιώντας την σειρά ηχείων EX. Πολύ καλή επίδειξη με DTS-HD Master Audio





 


D

Deleted member 8307

Guest
σε επίδειξη 800 Diamond & Classe από την B&W. Εντυπωσιακές πραγματικές State of the Art συσκευές ...





 


vlasis

Φωτογράφος!
Μηνύματα
11.728
Reaction score
7.510
Απάντηση: Salon HiFi Home Cinema Paris 2010

Μπραβο βρε Νικολα...να εισαι καλα φιλαρακι που μας ταξιδεψες στο Παρισι.......

Τελικα βρε παιδι μου εγω το λεω.....τα classD ειναι το μελλον....για να τα ακουει ο ΕΑΡ ο Κουνγκ Φου και ο Μπακουσης που δεν τα εμπιστευοντε και λενε οτι ξυνουν!!!!!!θα μαθουν και αυτοι ...που θα παει!!!!!!!:143::143:

Εκεινα τα παλιομπινταμπλουγιου....τζιφος.......πανασχημα και τσιριζουνε βρε παιδι μου!!!!!:142:

Εκεινο το δερματινο κουστουμακι των Ελβετων θα μου πηγαινε τζαμι να ντυνω τον ΚΡΕΛΛ οταν εχω επισκεψεις στο σπιτι για ακροαση...κατι ποιο αμπιγιε βρε αδερφε!!!:135:

Και εκεινα τα μισοκιλα ηχεια τι στα διαλα αλουμινιο φορανε που κανουν 10Κ και ανω.....παντως πεφτει καργα παπαροσυνη στο χομπι μας...οτι του ερθει του καθενος λεει και αναλογα τιμολογει!!!!




 

D

Deleted member 8307

Guest
Re: Απάντηση: Salon HiFi Home Cinema Paris 2010

... Εκεινα τα παλιομπινταμπλουγιου....τζιφος.......πανασχημα και τσιριζουνε βρε παιδι μου!!!!!
Δυστυχώς και αυτά αρχίζουν να απομακρύνονται από μεγάλο ποσοστό φίλων που τα θέλανε.
Βέβαια κυκλοφορούσε(ρει) τόση "μούφα" πια σε τιμές πολλαπλάσιες και αρκετοί που τα αγόραζαν(ζουν) ... εδώ ακόμα και ο Vandersteen είδε καλές δουλειές και έβγαλε ηχείο με 40-50Κ :116:.

... Και εκεινα τα μισοκιλα ηχεια τι στα διαλα αλουμινιο φορανε που κανουν 10Κ και ανω.....παντως πεφτει καργα παπαροσυνη στο χομπι μας...οτι του ερθει του καθενος λεει και αναλογα τιμολογει!!!!
Το καλό είναι ότι εδώ και καιρό, όπως φαίνεται , αρκετός κόσμος στρέφεται σε προτάσεις/συστήματα αλα EAR και των άλλων παιδιών, στον επαγγελματικό χώρο και φυσικά στο DIY :126:.

...Μπραβο βρε Νικολα...να εισαι καλα φιλαρακι που μας ταξιδεψες στο Παρισι.......
Η απόδραση στο Παρίσι θα συνεχιστεί με h@rdc@re HiEnd :138: με γαρνιτούρα από μερικές συμπαθητικές γαλλικές και ίσως αγγλικές βιοτεχνίες.
 

costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
51.405
Reaction score
125.592
Απάντηση: Salon HiFi Home Cinema Paris 2010

hypex, ε; πάει, χάλασε κι αυτή...:143::137:

μπέρι με λάμπες? γνωστή συνταγή...:126::144:

νά'σαι καλά νικ για την όμορφη παρουσίαση που μας έκανες!
 

argi

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
30.024
Reaction score
6.876
Απάντηση: Salon HiFi Home Cinema Paris 2010

ρε αυτια δεν λες τιποτις για τα winsdom ?
ή δεν τα ειδες ?
κατα τα αλλα ωραια παρουσιαση
καποιοι ακομα δεν ειδαν τι υπαρχει πιο πανω.....
 


ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.613
Μηνύματα
2.868.078
Members
37.940
Νεότερο μέλος
geo kok
Top