Screen Innovations...

argi

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
30.024
Reaction score
6.876
Απάντηση: Screen Innovations...

δεν γραφω για να μην τελειωσει εδω το θεμα.......:138:

......σας διαβαζω ομως...:403:
μη μου πεις οτι αλλαξες φλατζα ?
 

Μηνύματα
22.268
Reaction score
15.543
Απάντηση: Screen Innovations...

ας πω ομως κατι .....

με την Black Diamond II 1.4 χανεις περιπου ενα 15% σε φωτεινοτητα και εχεις περισσοτερο hotspot

ελαφρα καλυτερη σε χωρους με ανοιχτοχρωμες επιφανειες απο την firehawk.....
.....και αυτο,λογο πιο σκουρας επιστρωσης....
 

Μηνύματα
22.268
Reaction score
15.543
Απάντηση: Screen Innovations...

μη μου πεις οτι αλλαξες φλατζα ?

χαζος εισαι.....:136:

μεχρι να την ξανακαψω την καινουρια θα θελει πολλα χιλιομετρα και δεν αξιζει....:105:
 

loggeo

Projectors
Moderator
Μηνύματα
7.247
Reaction score
8.754
Re: Απάντηση: Screen Innovations...

Οφτόπικ:

Βρε τι μου θυμίζει ο τρόπος γραφής του;

Μήπως είναι και βαζελούλης;
Μες στο μυαλό μου είσαι!
 

Μηνύματα
3.188
Reaction score
209
Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Screen Innovations...

Πραγματικά διαβάζεις τίποτα απο αυτά που γράφω ή απλά παριστάνεις τον εξυπνάκια και αποφεύγεις τις ερωτήσεις μου;
Da lite του εμπορίου:
http://www.ihoekfrasi.gr/products.asp?catID=27
Το σημείο που λέω ότι είχα 1 τέτοια δεν το διάβασες;

Στο δια ταύτα: Ασφαλώς και γνωρίζω ότι η affinity είναι της da lite. Γνωρίζω ότι είναι ακριβή. Δε γνωρίζω πόσο ακριβή είναι σε σχέση με μια stewart. Δε γνωρίζω κανέναν που να την έχει, δεν γνωρίζω κανέναν που να την είδε. Δε γνωρίζω επίσης καμιά bmw και mercedes που να βγάζουν μοντέλα του κιλού όπως η da lite.

Εσύ λοιπόν που κομπάζεις και κάνεις Ντόιιιιιννννν σαν παιδάκι δημοτικού την είδες ναι ή όχι; Λες ότι είναι στην ελιτ. Δεκτό. Είναι καλύτερη απο την stewart; Ξανά, πόσο ακριβή είναι;
Φίλε μας δουλεύεις; Συγκρίνεις οθόνες μη tensioned με tensioned; Και μας λες ότι επειδή η στιούαρτ δεν βγάζει στις φτηνές κατηγορίες είναι δείγμα ότι είναι η καλύτερη;

Όπως η συζήτηση των συνταξιούχων στον καφενέ που λένε ποιο είναι το καλύτερο αμάξ'; Η ρόλς ρόις είναι γιατί δε βγάνει για την πλέμπα; :135:

Πάνε μια μέρα στην αντιπροσωπεία. Στον πάνω όροφο έχουν μία να δεις με κάτι Epson. Ρώτα και θα σου πούνε τιμές. Περίπου όσο η στιούαρτ έχουν.
 

loggeo

Projectors
Moderator
Μηνύματα
7.247
Reaction score
8.754
Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Screen Innovations...

Φίλε μας δουλεύεις; Συγκρίνεις οθόνες μη tensioned με tensioned; Και μας λες ότι επειδή η στιούαρτ δεν βγάζει στις φτηνές κατηγορίες είναι δείγμα ότι είναι η καλύτερη;

Όπως η συζήτηση των συνταξιούχων στον καφενέ που λένε ποιο είναι το καλύτερο αμάξ'; Η ρόλς ρόις είναι γιατί δε βγάνει για την πλέμπα; :135:

Πάνε μια μέρα στην αντιπροσωπεία. Στον πάνω όροφο έχουν μία να δεις με κάτι Epson. Ρώτα και θα σου πούνε τιμές. Περίπου όσο η στιούαρτ έχουν.
Πραγματικά είσαι σε άλλη διάσταση. Δε καταλαβαίνεις τι γράφω, δεν απαντάς σε αυτά που σε ρωτάω. Απλά το παίζεις δικηγόρος του διαβόλου, ενώ εξακολουθείς να μην καταθέτεις άποψη εσύ που είδες και τα ξέρεις όλα.
Τεσπά, δε θα ασχοληθώ περαιτέρω πασχαλιάτικα.
 

Μηνύματα
3.188
Reaction score
209
Απάντηση: Screen Innovations...

Με ρώτησες αν την έχω δει και σου απάντησα. Με ρώτησες πόσο κάνει και σου είπα. Μετά μας έβαλες οθόνες που δεν έχουν σχέση με tensioned ή σταθερές και μας τις σύγκρινες με τις στιούαρτ που βγάζουν μόνο tensioned και σταθερές.... .:139:

Καλό Πάσχα και σε σένα...
 


ichaltou

Αλλαχτήρι
Μηνύματα
4.032
Reaction score
1.004
καθώς επέστρεψα στην βάση μου, σας παραθέτω τις απαντήσεις του Ιταλού και Αγγλου αντιπρόσωπου των οθονών, καθώς είχα ενδιαφερθεί πριν μερικούς μήνες... Τότε δεν υπήρχε ηλεκτρική Black Diamond αναμενόταν για Απρίλιο του 2012 και ήθελα μια ένδειξη για τιμές...

ΙΤΑΛΙΑ

the BLACK DIAMOND Generation3 106" with gain 0.8 (the most extreme for what regards contrast and blacks) is only available in FIXED VELVET FRAME. The motorized version of the BLACK DIAMOND will be available in April under the name of BLACK DIAMOND STEALTH and it'll be much more expensive (+90% compared to the price of the current fixed model).

We can deliver in Greece. The shipping cost via Schenker DB courier is about 250 EUR VAT Included and it takes 7 days.
The discounted price for the TRF106BD8 is 2'180 EUR VAT Included (the list price is 2'899 EUR).

The black borders of the TRF106BD8 are in aluminium covered with real velvet. The size : 9cm wide, 5cm deep.

Please, let us know if you need additional information.

ΑΓΓΛΙΑ

Hi Ioannis,

We will let you know as soon as we have more information regarding the motorised Black Diamond Stealth screen. We do not have any indication on pricing for the Black Diamond Stealth yet. This screen material is normally more expensive than material such as Lunar Grey, therefore we would expect it to be more expensive than the screen quoted below, however, as this is a different design of motorised screen, we cannot confirm anything until we receive pricing from America.

The MSRP for a motorised screen with Lunar Grey material is as follows:

106" diagonal 16:9 Theatre Reference Motorised Projection Screen with Lunar Grey HD 0.85 screen material is £3,805 inc VAT @ 20%.

I hope this information is of help.


Kind regards
 

Μηνύματα
1.985
Reaction score
766
Απάντηση: Screen Innovations...

Μήπως ξέρετε τιμή για σταθερή με gain 1,4 στις 120 ιντσες 2,35:1?
 



Τελευταια Μηνυματα

Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.588
Μηνύματα
2.866.523
Members
37.936
Νεότερο μέλος
albie
Top