Shark Tale - Dreamwork

Μηνύματα
296
Reaction score
0
Έχει ακούσει κάνεις πότε θα γίνει release στην Ελλάδα (Κινηματογράφους) το Shark Tale της Dreamwork ?
 

Μηνύματα
30.533
Reaction score
40
Έχει ακούσει κάνεις πότε θα γίνει release στην Ελλάδα (Κινηματογράφους) το Shark Tale της Dreamwork ?

Φαντάζομαι ότι μιλάς για κινούμενα σχέδια!! Σωστά?

Δυστυχώς δεν ξέρω πότε θα έρθει στην Ελλάδα (αν και αυτό το έχεις ήδη καταλάβει! :wink: )

Αυτό που ξέρω είναι πως θα δούμε ένα καλό test drive της Dreamworks μια και θα είναι η πρώτη της ταινία μετά την παύση της συνεργασίας της με την PIXAR!! :roll:
 

Μηνύματα
47
Reaction score
0
φιλε Γιαννη η Dreamworks δεν εχει καμμια σχεση με την Πιξαρ.Το συμβολαιο αφορα τις Πιξαρ και Ντισνευ και ισχυει ακομα και για τους incredibles του Brad Bird που βγαινουν στις 5 Νοεμβρη στην Αμερικη.Ακομα υπαρχει μεγαλη πιθανοτητα το συμβολαιο να ανανεωθει,γιατι η Πιξαρ χρειαζεται ακομα τον μηχανισμο προωθησης της Ντισνευ η οποιας αλλης major.
 

Μηνύματα
30.533
Reaction score
40
φιλε Γιαννη η Dreamworks δεν εχει καμμια σχεση με την Πιξαρ.Το συμβολαιο αφορα τις  Πιξαρ και Ντισνευ και ισχυει ακομα και για τους incredibles του Brad Bird που βγαινουν στις 5 Νοεμβρη στην Αμερικη.Ακομα υπαρχει μεγαλη πιθανοτητα το συμβολαιο να ανανεωθει,γιατι η Πιξαρ χρειαζεται ακομα τον μηχανισμο προωθησης της Ντισνευ η οποιας αλλης major.

Ευχαριστώ για την διόρθωση Τάκη!
Καμιά φορά το μυαλό κάνει και...."κολλήματα" :roll:

(περιμένω να ακούσω την φωνή του Robert De Niro πάντως!! (και σε αυτό ΔΕΝ κάνω λάθος :mrgreen: )
 

Μηνύματα
296
Reaction score
0
Από τα λίγα που έχω δει στο site τις ταινίας όλα τα λεφτά θα είναι ο De Niro…
Πάντως Αμερική η ταινία σκοτώνει...στις πρώτες δεκαπέντε μέρες προβολής μετράει 118 μύρια... και έχει δρόμο ακόμα, ήλπιζα ότι θα άνοιξη Ελλάδα Χριστούγεννα γεια να τη δούμε με τον πιτσιρίκα μια και του έχω κατεβάσει όλα τα media/marketing ape to site γεια να μπει στο κλίμα...
 

Μηνύματα
218
Reaction score
0
Την ταινία θέλω να τη δω και εγώ πάρα πολύ!
Μπορείτε μάλιστα να κατεβάσετε το trailer σε High Definition 720p από εδώ
http://www.divx.com/movies/trailer_sharktale.php

Αν παρατηρήσετε μάλιστα καλά θα δείτε πως τα ψάρια στα οποία έχουν δώσει τις
φωνές τους οι ηθοποιοί μοιάζουν φατσικά με τους ίδιους τους ηθοποιούς!
Προσέξτε χαρακτηριστικά τον καρχαρία-Ντε Νιρο! Ευφυέστατη ιδέα των παραγωγών!
 

Μηνύματα
30.533
Reaction score
40
Με αυτά που διαβάζω, ίσως να αποφασίσω να πάω σινεμά ξανά (μετά από τόσο καιρό!!)

Περιμένω να έρθει και βλέπουμε!
 


Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.611
Μηνύματα
2.867.887
Members
37.939
Νεότερο μέλος
geo kok
Top