Sonus faber minima vintage

Μηνύματα
460
Reaction score
2
Πωλειται το πανεμορφο αυτο ηχειο βασης με τις βασεις του, ενος ετους, τελεια κατασταση, ελαχιστα εχει παιξει, αγορασμενο απο φιλο εντος του φορουμ προ λιγων μηνων. Στα 1950 ευρω
 



Μηνύματα
460
Reaction score
2
Απάντηση: Sonus faber minima vintage

Για οποιον ενδιαφερεται για ενα πανεμορφο ηχειο βασης..1700 ευρω
 

Μηνύματα
460
Reaction score
2
Απάντηση: Sonus faber minima vintage

Λογω επικειμενης αναβαθμισης τα ηχεια αυτα στα 1600 ευρω.. Τα ηχεια ειναι σε αριστη πραγματικα κατασταση, πιθανον να μην εχουν στρωσει ακομη..
 



Auditory

Επαγγελματίας
Μηνύματα
521
Reaction score
671
Απάντηση: Sonus faber minima vintage

Είδα τη φωτογραφία του χώρου και μου ήρθε να γράψω κάτι άσχετο:
Στο πράκτικερ, έχει κανάλι μικρό, σε ίδιο χρωματισμό με το δάπεδο, θα κρύψει όμορφα το καλώδιο του υπογούφερ και θα ενοχλεί λιγότερο :102:
 

GOM

Μηνύματα
261
Reaction score
43
Απάντηση: Sonus faber minima vintage

Τα ηχεία αυτά τα παίζεις με λάμπα? (melody?) Το σαμπ πως κολλάει?
 

Μηνύματα
460
Reaction score
2
Απάντηση: Sonus faber minima vintage

Ευχαριστώ για την εύστοχη παρατήρηση. Κάτι τέτοιο είχα σκεφτεί και εγώ αλλα εφαγα άκυρο απο τη σύζυγο.. Για την ώρα απλά μαζεύω το Καλωδιο όταν δεν κάνω ακρόαση ενώ το σαμπ παραμένει στο ΟΦ!
 

Μηνύματα
460
Reaction score
2
Απάντηση: Sonus faber minima vintage

Cary sli 80 2x40 είναι ο ενίσχυτης. Μια χαρα τα παίζει στις εντάσεις που ακούω- δε τα ξέζουμιζει ωστόσο! Το σαμπ είναι rel r218 και παίζει καταπληκτικά! Νομίζεις ότι ο ήχος πηγάζει απο τα ηχεία! Αμεσοτατο και φυσικό! Παίρνει κατευθείαν σήμα απο τις μπορνες των ηχειων. Κάποιοι δεν μπορούν να κάνουν χωρίς κάποιοι τα θεωρούν μπελά..
 

Μηνύματα
460
Reaction score
2
Απάντηση: Sonus faber minima vintage

Η προσθήκη του σαμπ συμπλήρωσε τέτοια το ηχειο μου που λόγω όγκου καμπινας υστερούν αν στο χαμηλό.. Γενικά είμαι πολύ ευχαριστημένος τώρα, αλλα έχω βάλει στο μάτι κάτι, γι αυτο και η αγγελία! Το ηχειο είναι διαμάντι ιδιαίτερα μέσο υψηλά!
 


Μηνύματα
460
Reaction score
2
Απάντηση: Sonus faber minima vintage

Στα 1400 € , το καταπληκτικο αυτο μικρο ηχειο.. Μετα παει για ανταλλαγη.
 





Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.684
Μηνύματα
2.869.895
Members
37.945
Νεότερο μέλος
konstantinos2k
Top