SONY ST-SE520 Χαρίζεται

Μηνύματα
1.097
Reaction score
1.168
για ηλικιωμένο ώστε να του δώσω και κάτι ενεργά ηχείακια της πλάκας ώστε να ακούει ραδιόφωνο .
Εαν δεν συμφωνείς με το σκεπτικό μου
Θα είναι χαρά μου....:)
 

zakman35

Επαγγελματίας
Μηνύματα
1.985
Reaction score
4.008
Μπράβο και από εμένα, για την όμορφη χειρονομία.


(Δεν συμμετέχω).
 



Μηνύματα
126
Reaction score
76
Θα ηταν πολυ ωραιο να φτασει στα χερια καποιου που το χρειαζεται και δεν μπορει να το αποκτησει μπραβο. Δεν συμετεχω
 

Μηνύματα
71
Reaction score
7
Μπράβο για τη κίνησή σου! Δηλώνω κι εγώ συμμετοχή. Καλές γιορτές σε όλο το φόρουμ! :)
 

Μηνύματα
77
Reaction score
4
Οι γιορτές πλησιάζουν τα σπίτια στολίζονται ο χώρος στο ρακ λιγοστεύει και ζορίζει τα υπόλοιπα μηχανήματα.:laugh: Χώρια που δεν έχει τηλεχειρισμό το SONY ST-SE520.

Οπότε το ραδιόφωνο SONY ST-SE520 θα χαριστεί σε μέλος του AV Site με μηνύματα το λιγότερο 300 χωρίς να σημαίνει ότι θα το χρησιμοποιήσει ο ίδιος. Ας το διαθέσει σε κάποιον άνθρωπο που το έχει πραγματικά ανάγκη να ακούει τις μουσικές του. Έχω εμπιστοσύνη στα άτομα μας:D.
Θα είναι διαθέσιμο έως την Παρασκευή οπότε να το έχει ο άνθρωπος στις γιορτές. Θα το στείλω με ταχυδρομείο Πανελλαδικά.
Μία κλήρωση θα γίνει από τον γιο μου τον "έντεκα μηνίτη 1/2" :)

Οι ενδιαφερόμενοι ας ποστάρουν εδώ.
Μπράβο για τη κίνησή σου, Καλές γιορτές σε εσένα και στην οικογένεια σου.
Συμμετέχω
 


Μηνύματα
1.097
Reaction score
1.168
Ευχαριστώ για τα μηνύματα και για τις συμμετοχές.:)

Μια υπενθύμιση όσο αφορά τις συμμετοχές.... post 11

Μέχρι τώρα με σειρά σημμετοχής είναι οι παρακάτω:
Εάν έχω ξεχάσει κάποιον ρίξτε καμιά :punish: ενημέρωση βρε παιδιά...

Αύριο το απόγευμα θα πραγματοποιηθεί η κλήρωση και θα προστεθούν και οι extra συμμετέχοντες εφόσον θα υπάρξουν.

Ευχαριστώ και πάλι. :hi:
 



Μηνύματα
463
Reaction score
575
Μπράβο για την κίνησή σου.
Καλές γιορτές σε σένα και στους δικούς σου με υγεία και ευτυχία.

Δεν συμμετέχω την κλήρωση, απλώς σε συγχαίρω.
 


Μηνύματα
5.776
Reaction score
1.187
Οι γιορτές πλησιάζουν τα σπίτια στολίζονται ο χώρος στο ρακ λιγοστεύει και ζορίζει τα υπόλοιπα μηχανήματα.:laugh: Χώρια που δεν έχει τηλεχειρισμό το SONY ST-SE520.
Δεν συμμετέχω, απλώς θα ήθελα να διευκρινίσω ότι δεν έχει τηλεκοντρόλ αλλά έχει «μάτι» για υπέρυθρες.
Οπότε αν κάποιος διαθέτει ενισχυτή Sony με το τηλεκοντρόλ του ενισχυτή χειρίζεται και το tuner.
Επίσης ακόμα κι αν έχει κάποιο φθηνό προγραμματιζόμενο τηλεκοντρόλ σαν κι αυτά που πουλάει 9,90€ το Lidl έχουν μέσα κωδικούς για τηλεχειρισμό του.
 

Μηνύματα
1.097
Reaction score
1.168
Δεν συμμετέχω, απλώς θα ήθελα να διευκρινίσω ότι δεν έχει τηλεκοντρόλ αλλά έχει «μάτι» για υπέρυθρες.
Οπότε αν κάποιος διαθέτει ενισχυτή Sony με το τηλεκοντρόλ του ενισχυτή χειρίζεται και το tuner.
Επίσης ακόμα κι αν έχει κάποιο φθηνό προγραμματιζόμενο τηλεκοντρόλ σαν κι αυτά που πουλάει 9,90€ το Lidl έχουν μέσα κωδικούς για τηλεχειρισμό του.
Πανέμορφα:)
Super πληροφορία.......
 

Μηνύματα
1.097
Reaction score
1.168
Δεν συμμετέχω, απλώς θα ήθελα να διευκρινίσω ότι δεν έχει τηλεκοντρόλ αλλά έχει «μάτι» για υπέρυθρες.
Οπότε αν κάποιος διαθέτει ενισχυτή Sony με το τηλεκοντρόλ του ενισχυτή χειρίζεται και το tuner.
Επίσης ακόμα κι αν έχει κάποιο φθηνό προγραμματιζόμενο τηλεκοντρόλ σαν κι αυτά που πουλάει 9,90€ το Lidl έχουν μέσα κωδικούς για τηλεχειρισμό του.
Όσο αφορά το τηλεκοντρόλ.... να δεις τη τιούνερ θα το αντικαταστήσει.....:drinks:


Ραδιόφωνο μόνο η γυναίκα ακούει... και μόνο δυο σταθμούς:D
 

Μηνύματα
5.776
Reaction score
1.187
Όσο αφορά το τηλεκοντρόλ.... να δεις τη τιούνερ θα το αντικαταστήσει.....:drinks:


Ραδιόφωνο μόνο η γυναίκα ακούει... και μόνο δυο σταθμούς:D
:hi:Εκπληκτικό!

Δεν έχει όμως RDS. :lol:
 



Μηνύματα
5.983
Reaction score
15.463
OLDY να το χαρείς όπως επιθυμείς.:drinks:

https://drive.google.com/open?id=0BzyR9HA_Z2OZdktJbjlhbVhTN0k&authuser=0

Όποτε μπορέσεις να μου στείλεις στοιχεία για την αποστολή.... Κρήτη αν δεν κάνω λάθος.
Ευχαριστω πολυ ! Να χαιρεσαι το γιο ,να τονε δεις οπως ποθεις (κι ολη την οικογενεια σου) !
Ο θεος να σου δινει ... να δινεις κι εσυ.

...επαε πεψε το ...
485353_10151425914708808_1783486725_n.jpg
 


Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.691
Μηνύματα
2.870.033
Members
37.943
Νεότερο μέλος
belg1960
Top