Squid Game vs. Alice in Borderland

Μηνύματα
9.775
Reaction score
1.827
Spoiler Alert












Εσείς όλοι που καταλάβατε τι παίζει στο squid game, τι ακριβώς καταλάβατε? Ότι ο παίχτης 1 ήταν πίσω από όλο αυτό? Γιατί αν το καταλάβατε όλοι, εγώ πρέπει να είμαι ηλίθιος. :p
 

Μηνύματα
5.283
Reaction score
6.429
 

rose.athens

Not in the mood Mod
Super Moderator
Μηνύματα
46.326
Reaction score
93.916
Και οι 455 θα μας απαλλάξουν από την παρουσία τους;
 

Μηνύματα
5.283
Reaction score
6.429
Tηλεοπτικα ναι, υποψιαζομαι σφαιρες τυπου paintball,διελκυστινδα/πλακιδια γυαλινα κλπ με πισινα απο κατω θα μπορουσαν να εχουν οξυ φυσικα αντι για μπογια, και καρχαριες στην πισινα για να εχει ενδιαφερον αλλα να μην ειναι τοσο ακραιο του μια και εξω , λεμε τωρα.... :laugh:
 

Μηνύματα
2.677
Reaction score
1.393
Βλέπω το Squid Game με τη σύζυγο. Με τη γνωστή multitasking μέθοδο, τάμπλετ και σειρά (και οι δύο).

Έχουμε καταφέρει να φτάσουμε στο 6 επεισόδιο. Σημειωτέον ότι αντιπαθώ την κουλτούρα και την αισθητική της Άπω Ανατολής. Όταν νευριάζουν και μιλάνε/φωνάζουν με αυτόν τον ιδιαίτερο τρόπο γελάω από τα νεύρα μου. Η μόνη μου ευχαρίστηση είναι όταν γίνεται μακελειό και μειώνεται ο αριθμός τους... 8-)

Κάνω και mute όταν εμφανίζεται αυτό το πράγμα:

View attachment 226599
Πες τα χρυσέ μου άνθρωπε ! Ελεγα οτι είμαι ο μόνος που σιχαίνεται όλο αυτό το πράγμα στα κάτω δεξιά του παγκόσμιου χάρτη. Είναι προσβολή στα αυτιά μου η εκφορά αυτών των λαρυγγισμών και πραγματικά όσο καλό μπορεί να είναι ένα σενάριο ή μια σκηνοθεσία δεν αντέχεται το άκουσμα της γλώσσας. Δεν ξέρω και δε με ενδιαφέρει αν έχει διαφορές με τις αλλές εκει κάτω ωστόσο νομίζω οτι πρέπει να είναι με διαφορά η χειρότερη...
 



Staff online

  • Zizik
    Chauncey Gardiner * tl;dr *

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.622
Μηνύματα
2.868.422
Members
37.941
Νεότερο μέλος
mdim051
Top