SVS PB16 & SB16 Ultra

Μηνύματα
4.500
Reaction score
7.800
Εκδρομούλα βλέπω πάλι
όταν έψαχνα για sub τους είχα βρει, όμως σε όλες τις ερωτήσεις μου ήταν αρνητικοί. όπως για αποστολή Ελλάδα και έκδοση ενδοκοινοτικού τιμολογίου. Δεν βρήκα όμως και κάποια μεταφορική που να μπορεί να πάει να το παραλάβει.

έχω βρει και άλλο warehouse με προσφορές στην Αγγλία αλλά και αυτοί τα ίδια. Οπότε η λύση είναι να βρούμε κάποιον που να έχει κονέ με Ρουμανία.
 

TERMATOGAZI

Bass!
Μηνύματα
2.148
Reaction score
4.880
όταν έψαχνα για sub τους είχα βρει, όμως σε όλες τις ερωτήσεις μου ήταν αρνητικοί. όπως για αποστολή Ελλάδα και έκδοση ενδοκοινοτικού τιμολογίου. Δεν βρήκα όμως και κάποια μεταφορική που να μπορεί να πάει να το παραλάβει.

έχω βρει και άλλο warehouse με προσφορές στην Αγγλία αλλά και αυτοί τα ίδια. Οπότε η λύση είναι να βρούμε κάποιον που να έχει κονέ με Ρουμανία.
ενδοκοινοτικο γιατι ειπαν οχι?
 

Μηνύματα
4.500
Reaction score
7.800
ενδοκοινοτικο γιατι ειπαν οχι?
Γιατί η παράδωση γίνεται εντός της χώρας. Δεν στέλνουν. Τι να σου πώ έτσι απάντησαν.

Το ίδιο έγινε και με sv-sound. Από Γερμανία. Έκαναν παράδωση σε αποθήκη μεταφορικής εντός της χώρας και δε μου το αφαίρεσαν, αλλλα όταν παρέλαβα που τους πίεσα μου έστειλαν ένα import delivery certificate και υπέγραψα και μου έστειλαν άλλο τιμολόγιο και πίστωσαν το φπα.
 



Μηνύματα
3.658
Reaction score
5.492
Εγώ είχα κανονίσει τριήμερο στη Μπρατισλάβα για να πάρω ένα κεντρικό dynaudio που είχε στοκ. Δυστυχώς τελευταία στιγμη μου το ακύρωσε διότι είχε κάνει λάθος και τελικά δεν υπήρχε αυτό που του είχα ζητήσει.
 

rose.athens

Not in the mood Mod
Super Moderator
Μηνύματα
46.260
Reaction score
93.647
:rolleyes:
θέλω να δω πολύ αντιδράσεις συζύγων....
να τις λέτε ότι θα πάτε αντροπαρέα Ρουμανία να φορτώσετε μπαζγκούφερτζς:lol::lol:
Παίξε εσύ με τα τρίκυκλα ποδηλατάκια, κι άσε τους άντρες να κάνουν ταξιδάκια στη Ρουμανία...:fuckyou::laugh:
 


daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.798
Reaction score
77.314
Παίξε εσύ με τα τρίκυκλα ποδηλατάκια, κι άσε τους άντρες να κάνουν ταξιδάκια στη Ρουμανία...:fuckyou::laugh:
έτσι σας θέλω..... βαρβατίλες...
ΕΦΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ!!!! :p:fuckyou::lol::lolsign:
[DOUBLEPOST=1559769371][/DOUBLEPOST]
Εγώ είχα κανονίσει τριήμερο στη Μπρατισλάβα.
Δυστυχώς τελευταία στιγμη μου το ακύρωσε η καrioλα διότι είχε κάνει λάθος και έβαλε άλλο πελάτη στη θέση μου
:lol:
 

Μηνύματα
1.226
Reaction score
2.039
Αύριο έχω σκοπό να παραγγείλω από αυτούς.
Μεθαύριο θα το έχω με το καλό(αν βέβαια μου επιτρέψουν να κάνει την παραλαβή ο πεθερός) :)
Άκρες υπάρχουν. ΛΛύσεις βρίσκονται.
Το μέγεθος τους είναι το μεγαλύτερο πρόβλημα. Προσφορές έχουν πολλές και πολύ καλές μάλιστα σε ορισμένα.
Αύριο θα τους ξαναπάρω τηλέφωνο για να δω στοκ για το pc4000.
Ελπίζω να μην μετανιώσω την αγορά του μιάς και το 16 είναι πολύ πιό vfm αγορά.
 

TERMATOGAZI

Bass!
Μηνύματα
2.148
Reaction score
4.880
Αύριο έχω σκοπό να παραγγείλω από αυτούς.
Μεθαύριο θα το έχω με το καλό(αν βέβαια μου επιτρέψουν να κάνει την παραλαβή ο πεθερός) :)
Άκρες υπάρχουν. ΛΛύσεις βρίσκονται.
Το μέγεθος τους είναι το μεγαλύτερο πρόβλημα. Προσφορές έχουν πολλές και πολύ καλές μάλιστα σε ορισμένα.
Αύριο θα τους ξαναπάρω τηλέφωνο για να δω στοκ για το pc4000.
Ελπίζω να μην μετανιώσω την αγορά του μιάς και το 16 είναι πολύ πιό vfm αγορά.
λογικα το εχουν στο demo rrom γιαυτο και θα το δινει τοσο φθηνα...
 





stathis

Ultra Home Theater
Μηνύματα
21.631
Reaction score
36.414
:rolleyes:
θέλω να δω πολύ αντιδράσεις συζύγων....
να τις λέτε ότι θα πάτε αντροπαρέα Ρουμανία να φορτώσετε μπαζγκούφερτζς:lol::lol:
Δεν θα πουν ότι πάνε για μπαζγκούφερτζς αλλά για πουτάνες.:lolsign:
 






Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
  • xfader
    Segregation supporter

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.553
Μηνύματα
2.864.162
Members
37.929
Νεότερο μέλος
stergiosgk
Top