SVS PB16 & SB16 Ultra

Μηνύματα
1.215
Reaction score
2.024
Έτσι όπως το άκουσα το πράμα μέχρι τώρα χωρίς να έχω ρυθμίσει απολύτως τίποτα, πιστεύω πως το ιδανικό θα ήταν 2 μικρότερα μπροστά και αυτό πίσω από την θέση θέασης και να ξεκινάει στα 50 Hz. H έναρξη του Edge of Tomorrow έκανε όλο το σαλόνι να δονείται. Τα αλουμίνια ήθελαν να πάρουν δρόμο.
 

TERMATOGAZI

Bass!
Μηνύματα
2.148
Reaction score
4.878
Έτσι όπως το άκουσα το πράμα μέχρι τώρα χωρίς να έχω ρυθμίσει απολύτως τίποτα, πιστεύω πως το ιδανικό θα ήταν 2 μικρότερα μπροστά και αυτό πίσω από την θέση θέασης και να ξεκινάει στα 50 Hz. H έναρξη του Edge of Tomorrow έκανε όλο το σαλόνι να δονείται. Τα αλουμίνια ήθελαν να πάρουν δρόμο.
Πισω απο την θεση ειναι μεν εντυπωσιακο αλλα με τον καιρο θα σε κουρασει και χανεις την αισθηση του υπολοιπου μπασου απο την πολυ δονηση. Βαλτο πλαι η πισω απο τον καναπε χωρις να κοιταει στον καναπε ομως.
2 klipsch 15αρια μπροστα που εχουν καλο midbass και αυτο σε καποιο σημειο που να συμπληρωνει αυτα στα χαμηλα και θα εισαι super και φυσικα minidsp και ρυθμιση απο τον Μανωλη.
 






Μηνύματα
4.497
Reaction score
7.795
η παραγγελια εγινε , λογικα Δευτερα θα το εχω.
2 κομμάτια έχουν μείνει. Μόλις με ενημέρωσαν.

έτοιμος είμαι να το πάρω χωρίς να δώσω το άλλο. Αλλά θα φοβάμαι για τη ζωή μου μετά. :(:roflmao::vinsent:
 


TERMATOGAZI

Bass!
Μηνύματα
2.148
Reaction score
4.878
2 κομμάτια έχουν μείνει. Μόλις με ενημέρωσαν.

έτοιμος είμαι να το πάρω χωρίς να δώσω το άλλο. Αλλά θα φοβάμαι για τη ζωή μου μετά. :(:roflmao::vinsent:
Ποιος πηρε το τριτο και δεν μιλαει?
[DOUBLEPOST=1560330160][/DOUBLEPOST]Λετε να χτυπησω αλλο ενα?
 




Μηνύματα
7.219
Reaction score
4.602
Ποιος πηρε το τριτο και δεν μιλαει?
[DOUBLEPOST=1560330160][/DOUBLEPOST]Λετε να χτυπησω αλλο ενα?
Ναι
Ναι
Πάρε κ το άλλο
Μάλλον πάρε κ τα άλλα 2 .
Όλο κ κάποιος θα βρεθεί να σε απαλλάξει...
 

rose.athens

Not in the mood Mod
Super Moderator
Μηνύματα
46.151
Reaction score
93.263
Απορία ρε παιδιά...
Τι σκ@τά τιμή κάνει η SVS στους Ρουμάνους και πουλάνε τόσο χαμηλά; Έχει τόσο μεγάλο περιθώριο κέρδους που οι υπόλοιποι αντιπρόσωποι τρίβουν τα χέρια τους με τα πελατάκια που αγοράζουν SVS;

H Ultimate Audio γνωρίζει άραγε πόσους πελάτες έχει χάσει;
 

Μηνύματα
1.215
Reaction score
2.024
Απορία ρε παιδιά...
Τι σκ@τά τιμή κάνει η SVS στους Ρουμάνους και πουλάνε τόσο χαμηλά; Έχει τόσο μεγάλο περιθώριο κέρδους που οι υπόλοιποι αντιπρόσωποι τρίβουν τα χέρια τους με τα πελατάκια που αγοράζουν SVS;

H Ultimate Audio γνωρίζει άραγε πόσους πελάτες έχει χάσει;
Ξεστοκάρισμα. Βασικά σωστό ξεστοκάρισμα σε τιμή κόστους και όχι όπως Ελλάδα -150 ευρώ σε αντικείμενο που κοστίζει 3500...

Επειδή δεν έχω που να βάλω το δεύτερο θα βάλω αγγελία.
Ενοικιάζεται με το μήνα SVS PB16-Ultra. Τιμή προσιτή :p
 

Μηνύματα
4.497
Reaction score
7.795
Ξεστοκάρισμα. Βασικά σωστό ξεστοκάρισμα σε τιμή κόστους και όχι όπως Ελλάδα -150 ευρώ σε αντικείμενο που κοστίζει 3500...

Επειδή δεν έχω που να βάλω το δεύτερο θα βάλω αγγελία.
Ενοικιάζεται με το μήνα SVS PB16-Ultra. Τιμή προσιτή :p

Γιατί να κάνει ξεστοκάρισμα? Υπάρχει περίπτωση να αλλάζει το μοντέλο?

έχουμε ακούσει κάτι για pb 6000 ας πούμε?
 



TERMATOGAZI

Bass!
Μηνύματα
2.148
Reaction score
4.878
ειναι το μονο μοντελο που το εχει τετοια εκπτωση.
αν τα εχει 2 χρονια , γυρω στα 8000 να τα κοιταει, δεν εχει δωσει ουτε ενα , ενδιαφερον μηδεν ε τοτε γιατι να μην τα σπρωξει?
βρηκε και τους Ελληναρες τωρα ...
και το sb16 2 χρονων μοντελο ειναι και το εχει 2500 χωρις εκπτωση.
πιστευω οταν φυγουν αυτα η τιμη θα εκτιναχθει στο επομενο που θα φερει
 


Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.310
Μηνύματα
2.858.075
Members
37.892
Νεότερο μέλος
Nardo
Top