SVS PB16 & SB16 Ultra


Zizik

Chauncey Gardiner * tl;dr *
Super Moderator
Μηνύματα
42.346
Reaction score
74.443
Ziziko τι γινεται ειναι ηδη μεσημερι παρελαβες????:idk:
Στις 4 θα γίνει η παράδοση απο το ειδικευμένο προσωπικό της Ultimate Audio. :party:
Θα το φέρει ο Γιώργος με το φορτηγό.


Λευκά γάντια και τέτοια. :p

Φαντάζομαι πως 2 πήρες και εσύ ε;
1.

EDIT: Θα έχω και της Ροουζαλίας εδώ για κανέναν μήνα μα αποκλείεται να χαμαλέψω για δοκιμές που συνήθως οδηγούν σε κλάματα. :confused:
 

daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.635
Reaction score
77.054
Στις 4 θα γίνει η παράδοση απο το ειδικευμένο προσωπικό της Ultimate Audio. :party:
Θα το φέρει ο Γιώργος με το φορτηγό.


Λευκά γάντια και τέτοια. :p


1.

EDIT: Θα έχω και της Ροουζαλίας εδώ για κανέναν μήνα μα αποκλείεται να χαμαλέψω για δοκιμές που συνήθως οδηγούν σε κλάματα. :confused:
Καλά ρε καπιτάλα ιμπεριαλιστή δεν ντρέπεσαι να κουβαλάς τους ανθρώπους ντάλα ήλιο μέσα στη ζούγκλα?
 

Zizik

Chauncey Gardiner * tl;dr *
Super Moderator
Μηνύματα
42.346
Reaction score
74.443
Καλά ρε καπιτάλα ιμπεριαλιστή δεν ντρέπεσαι να κουβαλάς τους ανθρώπους ντάλα ήλιο μέσα στη ζούγκλα?
Πρώτον φυσάει αλύπητα κι έχει δροσιά, και δεύτερον έχω πολύ σημαντικότερα θέματα ν' ασχοληθώ απ' το σαμπ.
Έκλ@σε ο πυκνωτής του πιεστικού και δεν ξέρω αν θα προλάβει να έρθει σήμερα ο μάστορης. Θα μου καεί το γκαζόν, κι αυτό είναι πολύ σοβαρότερο απο τα γ@μωσάμπζ. :o:o:o:o:o
 


Zizik

Chauncey Gardiner * tl;dr *
Super Moderator
Μηνύματα
42.346
Reaction score
74.443
Πάλι; Όλο ζημιές είστε εκεί πάνω.:o
Άσε, ήρθε χθες και άλλαξε πρεσοστάτη στο πιεστικό του κήπου (την άλλη φορά ήταν στου σπιτιού), και δεν έλεγξε τον ελεεινής ποιότητας φτηνιάρη πυκνωτή. Ο πυκνωτής στο πιεστικό του σπιτιού δεν έχει αλλαχτεί ποτέ, ενώ στου κήπου 3 φορές. :rolleyes: >:(
 

daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.635
Reaction score
77.054
Πρώτον φυσάει αλύπητα κι έχει δροσιά, και δεύτερον έχω πολύ σημαντικότερα θέματα ν' ασχοληθώ απ' το σαμπ.
Έκλ@σε ο πυκνωτής του πιεστικού και δεν ξέρω αν θα προλάβει να έρθει σήμερα ο μάστορης. Θα μου καεί το γκαζόν, κι αυτό είναι πολύ σοβαρότερο απο τα γ@μωσάμπζ. :o:o:o:o:o
ελα βρε.... μη σκας...αν δεν έρθει ο μάστορης...αγγάρεψε τα παιδιά της ουλτιμειτοντιο...

είμαι σίγουρος ότι θα προσφερθούν με πολύ χαρά να φάνε το απόγευμα τους σε άσχετες προς αυτούς εργασίες....
καλοκαίρι εξάλλου...ποιος άντρας αφήνει τέτοια...για να πάει για μπάνιο και να χαζέψει βουτυρωμένες μνάρες?:lol::cry::lolsign:
 







PPG

Πίπιτζι
Μηνύματα
3.867
Reaction score
5.851
Πρώτον φυσάει αλύπητα κι έχει δροσιά, και δεύτερον έχω πολύ σημαντικότερα θέματα ν' ασχοληθώ απ' το σαμπ.
Έκλ@σε ο πυκνωτής του πιεστικού και δεν ξέρω αν θα προλάβει να έρθει σήμερα ο μάστορης. Θα μου καεί το γκαζόν, κι αυτό είναι πολύ σοβαρότερο απο τα γ@μωσάμπζ. :o:o:o:o:o
Και περυσι το ιδιο προβλημα δεν ειχες??
[DOUBLEPOST=1561990975][/DOUBLEPOST]
Το δικό μ'.

View attachment 131235


Του Γιάνν'.

View attachment 131236


Αύριο unboxing.
Αχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχ
[DOUBLEPOST=1561991074][/DOUBLEPOST]
Και περυσι το ιδιο προβλημα δεν ειχες??
[DOUBLEPOST=1561990975][/DOUBLEPOST]
Αχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχ
Τα καημενα μονα τους σε μια γωνια παρατημενα.....:(:(:(
 








Τελευταια Μηνυματα

Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
  • rose.athens
    Not in the mood Mod
  • Zizik
    Chauncey Gardiner * tl;dr *
  • xfader
    Segregation supporter

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.309
Μηνύματα
2.858.050
Members
37.892
Νεότερο μέλος
Nardo
Top