Tην Βοηθεια σας για Denon 3806

Μηνύματα
629
Reaction score
0
Καλησπερα.Θα μπορουσε καποιος ποια διαδικασια θα ακολουθησω βημα βημα για να αναβαθμισω Τον DENON 3806.Εχω κατεβασει το νεο λειτουργικο αλλα επειδη τα αγγλικα μου ειναι σε βρεφικο επιπεδο θα ηθελα μια βοηθεια μην κανω καμια ζημια στον αγαπημενο μου μηχανακι...:respect:
 

Σπύρος Μπλάτσιος

Διακεκριμένο μέλος
Μηνύματα
15.897
Reaction score
301
Απάντηση: Tην Βοηθεια σας για Denon 3806

Πρώτα πρώτα καλωσόρισες στο avsite...

Το όνομά σου μου φαίνεται αρκετά γνωστό (μάλλον από το club Ford αν έχω καταλάβει σωστά έχουμε βρεθεί στο Meeting στην Κατερίνη).

Βασικά για το πρόβλημά σου θα ήταν καλό να καλέσεις πρώτα την αντιπροσωπεία

ΚΙΝΟΤΕΧΝΙΚΗ

Διεύθυνση: Πύργου 14 Γλυφάδα
Τηλέφωνο: 210 9601071
Φαξ: 210 9601072
και ζήτα να μιλήσεις με έναν τεχνικό. Πιστεύω ότι πιο έγκυρη απάντηση δεν θα πάρεις από πουθενά αλλού...
 

Μηνύματα
629
Reaction score
0
Απάντηση: Tην Βοηθεια σας για Denon 3806

Πρώτα πρώτα καλωσόρισες στο avsite...

Το όνομά σου μου φαίνεται αρκετά γνωστό (μάλλον από το club Ford αν έχω καταλάβει σωστά έχουμε βρεθεί στο Meeting στην Κατερίνη).

Βασικά για το πρόβλημά σου θα ήταν καλό να καλέσεις πρώτα την αντιπροσωπεία



και ζήτα να μιλήσεις με έναν τεχνικό. Πιστεύω ότι πιο έγκυρη απάντηση δεν θα πάρεις από πουθενά αλλού...
Aκριβως απο το clubford...Ευχαριστω.Απλως πολυ τον εχουνε αναβαθμιση και ζηταω να μου εξηγησουνε την διαδικασια.Ασε που δεν νομιζω να ξερουν στην αντιπροσωπεια...Καλως σε βρηκα και σε αυτο το forum φιλε Σπυρο
 

Μηνύματα
629
Reaction score
0
Απάντηση: Tην Βοηθεια σας για Denon 3806

Ok τα καταφερα οποτε μπορει να σβηστει το θεμα.Ευχαριστω
 

Μηνύματα
2.886
Reaction score
50
Τελικά με οδηγίες αντιπροσωπείας έκανες την αναβάθμιση;

PS: Το θέμα δεν υπάρχει λόγος να σβηστεί. Όπως και οποιοδήποτε thread που δεν παραβιάζει κάποιο κανόνα του forum, μπορεί να χρησιμεύσει σε κάποιο μέλος κάποια άλλη στιγμή :)
 

Μηνύματα
629
Reaction score
0
Απάντηση: Re: Tην Βοηθεια σας για Denon 3806

Τελικά με οδηγίες αντιπροσωπείας έκανες την αναβάθμιση;

PS: Το θέμα δεν υπάρχει λόγος να σβηστεί. Όπως και οποιοδήποτε thread που δεν παραβιάζει κάποιο κανόνα του forum, μπορεί να χρησιμεύσει σε κάποιο μέλος κάποια άλλη στιγμή :)

Oxi.εστεισα το pc διπλα στον ενισχυτη.Συνδεσα το pc με τον Denon με RS-232 και εκανα εγκατασταση το προγραμμα στο PC.Αφου εγινε η εγκατασταση ενεργοποιησα το προγραμμα.μου εβγαλε ενα παραθυρο.Πατησα test conection και μου εγραψε οτι ειναι ok.Πατησα update και σε 2 λεπτα ειχα τον denon αναβαθμισμενο.Απλως ξαναθελει ρυθμιση μετα.Αχ και να βγαζανε και μια αναβαθμιση με το γραφικο περιβαλον του 3808.:respect:
 



Staff online

  • PeterMeni
    DIY - "Επαγγελματίας"
  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
  • rose.athens
    Not in the mood Mod

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.640
Μηνύματα
2.868.710
Members
37.944
Νεότερο μέλος
timurakhmetov
Top