Tι χαζεύετε στο Youtube τώρα;




Μηνύματα
4.419
Reaction score
14.360
Oι άνθρωποι έχουν παλαβώσει μιλάμε..
Οση εξοικείωση και να έχουν αποκτήσει με τα χρόνια μεγαλώνοντας το από μικρό το αιλουροειδές παραμένει αγρίμι όσον αφορά τα ένστικτα του!

 







Μηνύματα
4.419
Reaction score
14.360
Ενα PC για όσους διαθέτουν τα απαραίτητα βαλάντια κ μπορούν να το αποκτήσουν στα 30.000$.
Φυσικά μοναδικό στο είδος του από πλευράς χαρακτηριστικών, σχεδιασμού αλλά κ πληρότητας!!

 


Rosinante

Dark Nιάου
Μηνύματα
1.506
Reaction score
5.606
Ένα κομμάτι παράχθηκε και ήδη πουλήθηκε ,το πήρε αυτός που έχει την Porse o γιός του.
Στον ιδιο ομιλο ανηκουνε Πορσε-Μπουγκατι(Βαγκ). ''Πουληθηκε'' εντος δηλαδη. Καλυτερα, για να μη βλεπουμε αυτο το εκτρωμα. Να φυγει κι απ'το ιντερνετ. Δεν το'χει ο Βαγκ-ελης με τα σουπερκαρ.:(
 

Μηνύματα
4.419
Reaction score
14.360
Οταν μιλάμε για Sub μιλάμε για το απόλυτο!!!
32" βάρους 100 κιλών 12" Dust Cup, 6" πηνίο φωνής κ με βάση τον κατασκευαστή 10.000 Wat!!!:o
Ζητείται τελικός με προϋπηρεσία σε εταιρεία κατεδαφίσεων για να το οδηγήσει!:D

 


Μηνύματα
4.419
Reaction score
14.360
4 ηχεία CV XLS215 και 4 ηχεια CV 2153 σύνολο 16 15ιντσα με συνολικά αποδιδόμενη ισχύ όλων 5.000 Watt Rms ή 18.000 Watt Peak!!!:o
Σε ένα χώρο 50 τμ!
Φαντάζομαι (με την βοήθεια μιάς γεννήτριας παλμών χαμηλών συχνοτήτων:spiteful:) μία αντίστοιχη υλοποίηση σε κατοικία δίπλα σε κάποιον σταθμό καταγραφής της ομάδας ΒΑΝ θα τρέλαινε τους σεισμογράφους και θα έκανε πολύ σύντομα τον Βαρώτσο κ την υπόλοιπη ομάδα να επισκεφτεί το "Δρομοκαϊτειο":roflmao::roflmao::roflmao:

 
Last edited:


Μηνύματα
4.419
Reaction score
14.360
Διαγωνισμός χορού το 1979 με μουσική υπόκρουση την ΤΟΡ επιτυχία Born to be alive from Patrick Hernandez


Σχόλια..

Εμένα προσωπικά μου άρεσε η γυναίκα (Νο 7) στο 1:29
Στο 2:33 ο χορευτής εμένα μου θυμίζει τις χορευτικές φιγούρες του Stan Laurel (Λιγνός) για όσους έχουν δεί!!:roflmao:
O πιό "Αντρακλας" κ ορχεοβαρής (για μένα πάντα:D) είναι αυτός στο 3:12 το No 14 :lolsign:
Στο 6:46 ο "δικός" μας κύπριος Κώστας Κωνσταντινίδης..;)

Εσείς ποιόν / ποιά θα ψηφίζατε?
 

Μηνύματα
4.419
Reaction score
14.360
Απίστευτη τρυφερότητα κ συμπεριφορά από αυτό το PUMA..!
Είναι πραγματικά εκπληκτικό να βλέπεις ένα αγρίμι αιλουροειδές με τόσο φονικά εκ φύσεως ένστικτα να χαϊδεύεται με τέτοιον τρόπο που κ η πιό χαδιάρα γάτα θα ζήλευε!!:o

 

Μηνύματα
4.419
Reaction score
14.360
Eνα ενδιαφέρον video που αναφέρεται στην εποχή των νάνων!:D
Κερδίζει τις εντυπώσεις ο κοντοστούπης Robert Wadlow ο οποίος πέθανε σε ηλικία 22 ετών με ύψος 2.72, κ θα ψήλωνε και άλλο αν δεν πέθαινε!!!:eek:
Ολοι ώς επί το πλείστον είχαν μυοσκελετικά προβλήματα κ δυσκολία στο περπάτημα.
Ο μόνος που εκινείτο με άνεση κ μπορούσε να τρέξει σαν να είχε ύψος 1.90 ήταν ο Φιλανδός vaino myllyrinne με ύψος 2.52 στο 15:38

 


Τελευταια Μηνυματα

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.568
Μηνύματα
2.865.761
Members
37.935
Νεότερο μέλος
Penthesilia
Top