Tablet Αγορά όσο έχει ακόμα εκπτώσεις

Μηνύματα
21
Reaction score
5
Καλημέρα σε όλους τους φορουμιοτες!
Ελπίζω να έχετε όλοι ξεκουραστεί και να έχετε κάνει διακοπές!

Θέλω να αγοράσω ένα ταμπλετάκι όσο έχει ακόμα εκπτώσεις γιατί με το κινητό μου έχουν βγεί λίγο το μάτια. Το θέλω κυρίως για κλησεις μέσω του microsoft teams και λίγο google analytics λόγο δουλειάς. Δεν θα ήθελα να δώσω πάνω απο 150-180 ευρώ και είδα οτι υπάρχουν πολλές επιλογές εδώ ακόμα και σε samsung, απο το αγαπημένο μου site όπως θα έχετε καταλάβει μέχρι στιγμής. Έχετε καμία καλή προτασούλα να μου κάνετε? Κυρίως αυτά θέλω να κάνω και βιντεάκια YouTube.

Ευχαριστώ!
 

Μηνύματα
366
Reaction score
383
Παρήγγειλλα από το Amazon Γερμανίας. Διαθέτει απ' όλα τα μοντέλα, επώνυμα και μη, αλλά η προσφορά είναι οι κινεζιές. Με μεταφορικά κάτω από κατοστάρικο παίρνεις δίκαρτο με 10'' οθόνη, με 4GB RAM, μνήμη στα 64GB ROM, extra SD μνήμη, μπαταρία σχετικά μικρή στα 5.000 MAh, φόρτιση OTG και είναι και 5G (άχρηστο προς το παρόν). Όλα τα νέα μοντέλα έχουν σχεδόν τα ίδια χαρακτηριστικά. Άλλα κάποια εξ αυτών έχουν πολύ καλύτερες κριτικές χρηστών. Μπορείς να το ρισκάρεις άφοβα.
 



Μηνύματα
640
Reaction score
535
Αγαπητέ PavlosZaro.

Με μια ματιά στα μηνύματα σου, φαίνεται ότι έχεις ανοίξει θέματα για αγορά Τηλεόρασης, κινητού, ψησταριάς, powerline και τώρα tablet.
Μ'ένα search στο google, φαίνεται ότι τα ανοίγεις ταυτόχρονα στο avclub και στο insomnia.
Στα θέματα σου, παντού, έχεις πάντα direct links στο you.gr.

Εγώ λέω κάνεις link building για να ανέβεις σε google ranking (δεν τα καταφέρνεις και πολύ καλά, η αλήθεια είναι).

Αλλά με λένε συχνά καχύποπτο.
 



Μηνύματα
3.667
Reaction score
5.504
Αγαπητέ PavlosZaro.

Με μια ματιά στα μηνύματα σου, φαίνεται ότι έχεις ανοίξει θέματα για αγορά Τηλεόρασης, κινητού, ψησταριάς, powerline και τώρα tablet.
Μ'ένα search στο google, φαίνεται ότι τα ανοίγεις ταυτόχρονα στο avclub και στο insomnia.
Στα θέματα σου, παντού, έχεις πάντα direct links στο you.gr.

Εγώ λέω κάνεις link building για να ανέβεις σε google ranking (δεν τα καταφέρνεις και πολύ καλά, η αλήθεια είναι).

Αλλά με λένε συχνά καχύποπτο.
Τυχαίο θα είναι λέω εγώ ...
Αλλά εμένα με λένε συχνά αφελή. ;)
@daharis666 άρπα τον
 

daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.870
Reaction score
77.470
Τυχαίο θα είναι λέω εγώ ...
Αλλά εμένα με λένε συχνά αφελή. ;)
@daharis666 άρπα τον
δημοκρατικά ρε παιδιά....:sneaky:
ας περιμένουμε απάντηση πρώτα....

δεν διώχνουμε έτσι πελατάκια :laugh:
 




daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.870
Reaction score
77.470
Για βάλε και εσύ link από το αγαπημένο σου μαγαζί στην Αλεξανδρούπολη.
ο κανονισμός λέει ότι θα πρέπει να έρθω πρώτα σε συνεννόηση με την διαχειριστική ομάδα :biggrin:
 









Μέλη online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.613
Μηνύματα
2.868.094
Members
37.940
Νεότερο μέλος
geo kok
Top