TAR (2022)




Μηνύματα
12.492
Reaction score
14.648
Μήπως υπάρχει η πιθανότητα να Τον πεισουμε να γράψει για μια ταινία που δεν έχει δει ο ίδιος,αλλά εμείς?:biggrin:
Κοίτα και βλακεία να είναι η ταινία θα βρώ εγω έναν τρόπο να την κάνω ενδιαφέρουσα στο αναγνωστικό κοινό. 😃
 




costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
51.395
Reaction score
125.553
Κάτι με Κιάνου Ρηβς να υποθέσω.

Τώρα λένε θα βγει το σεκιουελ του Constantine, ας δει το πρώτο να μας πει.

(Κορυφαίο)
 

Decembered

Μαϊμού
Μηνύματα
16.565
Reaction score
37.866
...εκτως και αν ο Γκουρου, ειναι και σκηνοθετης...ωστε να γυρναει ο ιδιος της ταινιες που θα ηθελε, οπως θα ηθελε ο ιδιος... 🐒
1680273470526.png
 

xfader

Segregation supporter
Administrator
Μηνύματα
35.748
Reaction score
83.536
Μήπως υπάρχει η πιθανότητα να Τον πεισουμε να γράψει για μια ταινία που δεν έχει δει ο ίδιος,αλλά εμείς?:biggrin:
Εγώ λέω να ανοίξουμε ένα νήμα για να σχολιάζουμε ταινίες που κανείς μας δεν έχει δει. Πρακτικά δεν θα έχει διαφορά. 8-)
 

Μηνύματα
4.462
Reaction score
7.734
Κάπου που λέγαμε και για σκηνή ή ύψος σκηνής (με ΝΚ μαζί) ?? Νομίζω εκεί. Ποιό ήταν αυτό και που ήταν ?

Εκεί μάλλον. Άντε θυμήσου εσυ που είσαι quasi vegan xa xa

@Ν.Κ. εσυ θυμάσαι που λέγαμε για ύψος σκηνής ?
@thva γραψε για το ύψος σκηνής ξανά, το έχεις 😀
Και για ομορφιά :biggrin:
IMG_20230331_155009.jpg

IMG_20230331_131700.jpg
 

rose.athens

Not in the mood Mod
Super Moderator
Μηνύματα
46.311
Reaction score
93.862
Εγώ λέω να ανοίξουμε ένα νήμα για να σχολιάζουμε ταινίες που κανείς μας δεν έχει δει. Πρακτικά δεν θα έχει διαφορά. 8-)
Όχι ότι συμβαίνει κάτι διαφορετικό εδώ. Τα περισσότερα ποστς είναι από μέλη που ούτε καν την είδαν. 8-)
 



Bhutia

Hidden Guru
Editor
Μηνύματα
16.932
Reaction score
54.808
Όχι ότι συμβαίνει κάτι διαφορετικό εδώ. Τα περισσότερα ποστς είναι από μέλη που ούτε καν την είδαν. 8-)
Πρέπει να καταλογιστεί όμως κάποια ευσεβής πρόθεση σε όσους τουλάχιστον την ξεκίνησαν έστω και αν δεν άντεξαν μέχρι τέλους... :biggrin:
Ιδίως άμα ήταν αυτοί κριτικοί κινηματογράφου... :roflmao: :sneaky:
Ν άρεσε και σε μας όμως….:roflmao:
Εάν ήμουν αμειβόμενος κριτικός κινηματογράφου θα είχα υποχρέωση να σχολιάζω όσες ταινίες παρακολουθούσα - κι ενδεχομένως κάποιες...που δεν θα είχα παρακολουθήσει μέχρι τέλους - ανεξάρτητα από το βαθμό που θα με συγκινούσαν να γράψω γι αυτές.

Από τη στιγμή που δεν έχω τέτοια ιδιότητα γράφω υπό συνθήκες ελεύθερου σκοπευτή με όσα υπόγεια νοήματα θα έκρινα σκόπιμα ενώ ιδιότητα των μελών είναι να προσέχουν πού πηγαίνουν και να πήγαιναν όπου προσέχουν.
 

Μηνύματα
12.492
Reaction score
14.648
Ναι. Εγώ και πολλοί άλλοι στην Κρήτη την είδαμε. Ήτανε στο σινεμά. Γαμάτη ταινία. Να τη δείτε και μετά να μπείτε στο θρεντ. :dance2:
Ε, γράψε τότε κάτι. Πως ήτανε ; Τάσπαγε ; 😃

Υ.Γ. : Άσε , ξέρω εγώ τι γράφω. (τις πιο πολλές φορές χα χα). Μην κοιτάς που κανείς δεν με καταλαβαίνει. 😃
 

Μηνύματα
2.786
Reaction score
8.015
Κοίτα. Θα μπορούσε να ήταν μισή ώρα μικρότερη. Αλλά ήταν κάτι διαφορετικό από τη μέση μπούρδα αμερικανιά τύπου μάρβελ. Σου έδινε να καταλάβεις πως σκέφτονται οι άνθρωποι σε αυτό το επίπεδο. Ειδικά για μουσικόφιλους ήταν υπέροχη. Δεν είμαι καλός στο να κριτικάρω ταινίες οπότε δεν μπορώ να πω πολλά.

Αλλά για όλους αυτούς που γκρινιάζουν ότι ήταν μάπα και δεν κατάφεραν να τη δουν ολόκληρη έχω να πω ότι φαντάζομαι τι φαντεζί μπούρδα έχουν συνηθίσει να βλέπουν και δεν τους κάνει κούκου με τις κανονικές ταινίες. :lol:
 





Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
  • spylab
    Shalom

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.607
Μηνύματα
2.867.684
Members
37.937
Νεότερο μέλος
Hdch
Top