The Avengers (2012)

Μηνύματα
6.785
Reaction score
152
Απάντηση: The Avengers (2012)

μολις γυρισα απο τα Στερ....
οι νεες αιθουσες ειναι πλεον μικροτερες και σε νεα τοποθεσια (πανθεον πλαζα) αλλα τουλαχιστον σημερα ηταν κατα τα 4/5 γεματη...
τα γνωστα στριμοκ@λα καθισματα του σινεμα και οι σπαστικοι ηχοι των αλλων θεατων να μασουλανε και να χαχανιζουν....
ειχα να παω απο τοτε που ηταν στην παλια τοποθεσια τους και χωρις 3Δ στην ταινια του Θορ και τοτε βλαστημoυσα τη στιγμη για την αθλια εικονα...

Σημερα το ευχαριστηθηκα αν και τα γυαλια ηταν βαρια και λιγο αβολα.
η εικονα πολυ καλη σαν να ειχα μια τεραστια 3Δ τηλεοραση με αρκετο βαθος στην εικονα,αλλα χωρις να φτανει στα επιπεδα του Αβαταρ που ηταν και προβολικη...
στην αρχη ειμαι σιγουρος πως επαιζε μονοπατα με τα αριστερα ηχεια αποντα. αργοτερα μαλλον το συνηθησα....
το μπασσο επαρκεστατο σε σημειο που να μονολογω πολλες φορες ..... "γμτ!!! πρεπει να παρω και αλλο ενα 12ρι σαμπ...."
πιστευω πως ειναι καλυτερο απο το τελευταιο Τρανσφορμερς με αφθονη δραση αλλα και γελιο με αιχμηρες ατακες...

must have in blu....:109:
 

Μηνύματα
2.046
Reaction score
0
Απάντηση: The Avengers (2012)

για παιδιά τι λέει?? θέλει να το δει ο μικρός μου (8 ετών)...
 




Μηνύματα
3.732
Reaction score
89
μετα απο καιρο παιδες πηγα σινερα ρεσεις και πληρωσα και εισητηριο!!! οχι οτι τις αλλες φορες δε πληρωνα το νου σας :)

αρκετα καλη ταινια αλλα ο μπενεκιου μου αν και ο 1000+ κανει θαυματα μπροστα σε αυτο που εβλεπα!!!

η ταινια αρκετα καλη με ωραιες ατακες !!! αν και στο τελος η μαχη παρακρατησε (θα την ηθελα ενα 10λεπτακι λιγοτερη.....) κατα τα αλλα πολυ καλη!!

ολα τα λεφτα η κοκκινομαλλα Γιοχανσον δε χορταινες να τη βλεπεις!!! Η Παλτροου μου φανηκε ολιγον γερασμενη αλλα ετσι κ αλλιως δεν ειχε κανενα πρωταγωνιστικο ρολο να πεις οποτε....

Ρεσεις στο τελος αφου πεσουν οι τιτλοι τελους αυτος ο κοκκινομουρης ειναι ο ιδιος απτο καπταιν αμερικα??
 


Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.595
Μηνύματα
2.865.294
Members
37.934
Νεότερο μέλος
alkapsal
Top