Thorens TD 165 Special

Status
Not open for further replies.
Μηνύματα
176
Reaction score
218
Καλημερα στην Παρεα,
Το πικαπ ειναι σε πληρη λειτουργια και φοραει καινουργιο original Thorens υμαντα και Grado κεφαλοβελονα,
το πηρα μεταχειρισμενο και συν το χρονο που εχει περασει θα χρειαστει απο καποιον που εχει τον χρονο το κεφι και το μερακι
να ασχοληθει μαζι του καθως εγω δεν μπορω λογω κινητικων προβληματων.
Παραλαβη απο τον χωρο μου ( Αγια Παρασκευη )
Τιμη 100 Ευρω.
Παρακαλω οχι παζαρια σε αυτη την τιμη.
IMG_0497.jpg
IMG_0498.jpg
IMG_0497.jpg IMG_0498.jpg
IMG_0499.jpg
IMG_0500.jpg
IMG_0497.jpg IMG_0498.jpg IMG_0499.jpg IMG_0500.jpg IMG_0497.jpg IMG_0498.jpg IMG_0499.jpg IMG_0500.jpg
 


Μηνύματα
176
Reaction score
218
Επειδη εκδηλωσαν παρα πολλοι ενδιαφερον θα επικοινωνησω μαζι τους με την σειρα που εστειλαν μηνυμα εαν ο προηγουμενος δεν ενδιαφερεται τελικα.

Ευχαριστω.
 

Μηνύματα
176
Reaction score
218
ΠΡΟΣΟΧΗ !!!

Δυστυχως Αναγκαζομαι να αποσυρω την αγγελια πωλησης του Thorens λογω της καταστροφης του μετα απο ελευθερη πτωση απο την ντουλαπα υστερα απο απροσεξια της καθαριστριας που εχω για να καθαριζει (λεμε τωρα...) το σπιτι οταν ακουσα τον θορυβο και ειδα τι ειχε πεσει και τι ειχε παθει με επιασε η καρδια μου. Ολικη καταστροφη !! κομματια παντου σπασμενου ξυλου και στραβωμενα μεταλα στον μεγιστο βαθμο και η κεφαλη αποκεφαλισμενη !!, με μεγαλη μου λυπη το μετακομισα στον καδο της ανακυκλωσης....

Σας ζητω ταπεινα συγνωμη για την ταλαιπωρια.
Τωρα ειναι η ωρα να πενθησω το πικαπ και να πλακωσω την καθαριστρια στο ξυλο......
 

Status
Not open for further replies.

Μέλη online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.598
Μηνύματα
2.867.335
Members
37.936
Νεότερο μέλος
albie
Top