To subwoofer or not to subwoofer


Μηνύματα
182
Reaction score
399
Και εγώ,Επί τη ευκαιρία,θερμή παράκληση στους διαχειριστές να προσέξουν αν είναι δυνατόν κάποιες διαφημιστικές καταχωρήσεις όπως μια πρόσφατα εμφανισμένη .
Δεν θέλω να γνωρίσω άλλες ώριμες γυναίκες στη περιοχή μου!!!
εγώ που θέλω, να βγάλω το adblock;
 

Decembered

Μαϊμού
Μηνύματα
16.493
Reaction score
37.569
Μα"ιμού βάλε decode mode on. Δεν σε πιάνω.
.. ειναι σαν τα πολλα σαμπ αυτοακυρονονται καποιες συχνοτητες. και εχεις πληρες συνολο.
-με μια γυναικα δε βγαζεις ακρη με 2 βγαζεις ακρη αλλα αν παρεις μια πλευρα εχεις τη γκρινια της αλλης...με 3 ειναι τελεια γιατι δε χρειαζεται καν να παρεις θεση.
το λεει και το τραγουδι:
 

P

PMC

Guest
Πάρε άλλο σαλόνι, σε άλλο σπίτι.
Τα λεφτά είναι πάντα το πρόβλημα.
τώρα που το λες .....
εχω μια καλή πρόταση για Χαλκιδική!!!
αλλα από την άλλη .....εσένα και τον έαρ θα έχω γείτονες . Τι σόι αναβάθμιση θα είναι αυτή? :roflmao::roflmao::roflmao:
Σα να λέμε,δεν υπάρχει περίπτωση να εγκατασταθεί ποτέ το setup με επιμήκη προσανατολισμό εντός του σαλονιού;
σε καμία περίπτωση . Θα γεμίσει η θέα από την μπαλκονόπορτα με Ηχεια ?
απαπαπαπα.....
και γιατί να γίνει αυτό?
 

Μηνύματα
182
Reaction score
399
.. ειναι σαν τα πολλα σαμπ αυτοακυρονονται καποιες συχνοτητες. και εχεις πληρες συνολο.
-με μια γυναικα δε βγαζεις ακρη με 2 βγαζεις ακρη αλλα αν παρεις μια πλευρα εχεις τη γκρινια της αλλης...με 3 ειναι τελεια γιατι δε χρειαζεται καν να παρεις θεση.
το λεει και το τραγουδι:
αυτές μονο υψηλές βγάζουν ομως.. και αμα έχεις ανακλάσεις στον χώρο γμσετα!
 

P

PMC

Guest
Ή να παει ο καναπές ενάμιση μέτρο πιο μπροστά;
Και να πάρει 4-8 κλειστά μεγάλα σαμπ;
Και 4 ηχεία οροφής απο την ίδια σειρά;
Και να έρθει ο Τομ για καλιμπράρισμα επι τόπου.

Το πρώτο θα κοστίσει πολυ ακριβότερα απο τα άλλα τρία, αλλα γίνεται. Τζιο: Αν σου πει κιχ, μέτρα της 30.000€ να παει για ψώνια. Όλες οι αντιρρήσεις θα καμφθούν άμεσα. (Αν χρειαστεί μέτρα 50.000)

Συνολικό κόστος περιπου 100000€.
Πάντα είναι θέμα χρημάτων.
ο καναπές πιο μπροστά δεν θα πάει .....δεν υπάρχει λόγος .( έχει μετρηθεί )
εχω τέσσερα σαμπ ( μη ξεχνάς ότι τα κυρια Ηχεια ακουμπάνε πάνω σε βάσεις ....συν δυο svs pb16 )
Ηχεια οροφής δεν θέλω .
ο tom έκανε πολύ καλή δουλειά ( δεν έχεις ενημερωθεί ....έχει ολοκληρωθεί η ισοσταθμιση και έχουν καταρριφθεί πολλοί μύθοι σας ....ήμουν ο πρώτος παγκόσμιος που έκανε την νέα αναβάθμιση στον τριννοβ.....χεχεχε)

δεν χρειάζεται να ( της μετρήσω) τίποτα . Έχει το ελεύθερο να κάνει ότι θέλει....:party:
αντιρρήσεις δεν είχα ποτέ . Δεν θα είχα κάνει τίποτα από αυτά αν είχα άλλωστε .....

αυτα είναι για εσάς με τα μικρά goldenear πως τα λεν και τα μικρά μόνιτορακια στα τρια μέτρα......:fuckyou:
 
Last edited by a moderator:


P

PMC

Guest
Σα να λέμε,δεν υπάρχει περίπτωση να εγκατασταθεί ποτέ το setup με επιμήκη προσανατολισμό εντός του σαλονιού;
δεν υπάρχει λόγος μπουτιαμ......;)
Δεν υπάρχουν.
Υπαρχουν. είσαι Παραπλανημένος.....
τα πιο πολλά στούντιο δεν έχουν σαμπ......λες να είναι μαλακες οι Επαγγελματίες?
στο λέω αυτό γιατί από αυτόν τον χώρο Προέρχεσαι .....



@jiovani75 εγώ λέω να κόψεις τα πολλά πολλά με το γνωστό πρόσωπο. Σε Audio θέματα τουλάχιστον.
Οι απόψεις σου ξεκάθαρα χωρίζονται σε προ Λ και μετά Λ εποχή.
Έχεις ήδη το γνωστό βιβλίο το οποίο έχει μέσα αποτελέσματα ερευνών που κανείς μέχρι τώρα δεν έχει κάνει στο ίδιο επίπεδο και κάθεσαι και ασχολείσαι με το τη λέει ο καθένας.
Εχει χαλάσει λίγο τη πυξίδα καπετάνιε.

Φιλικά πάντα 😊
αλεξη.....σε παρακαλώ πολύ .
 
Last edited by a moderator:

alexis

Reticular Activating System
Μηνύματα
14.399
Reaction score
27.689
Υπαρχουν. είσαι Παραπλανημένος.....
τα πιο πολλά στούντιο δεν έχουν σαμπ......λες να είναι μαλακες οι Επαγγελματίες?
στο λέω αυτό γιατί από αυτόν τον χώρο Προέρχεσαι .....
Άλλος είναι ο λόγος και όχι αυτός που νομίζεις.
Τα έχω γράψει.
 


wnet

Nearfieldένιος
Μηνύματα
4.433
Reaction score
15.081
λεφτα υπάρχουν......δεν είναι αυτά τα πραγματικά προβλήματα....
τα προβλήματα ξεκινούν όταν δεν υπάρχει περιθώριο βελτίωσης.:(
Αν είναι έτσι, τότε ξεκίνα να τα βλέπεις όλα με άλλη οπτική γωνία:
"Έκανα ότι καλύτερο μπορούσα, τώρα μένει μόνο να απολαύσω τις μουσικές μου και τις ταινίες μου"
 

leandros

Πάρτε παθητικά!
Μηνύματα
3.195
Reaction score
6.100
@jiovani75 εγώ λέω να κόψεις τα πολλά πολλά με το γνωστό πρόσωπο. Σε Audio θέματα τουλάχιστον.
Οι απόψεις σου ξεκάθαρα χωρίζονται σε προ Λ και μετά Λ εποχή.
Έχεις ήδη το γνωστό βιβλίο το οποίο έχει μέσα αποτελέσματα ερευνών που κανείς μέχρι τώρα δεν έχει κάνει στο ίδιο επίπεδο και κάθεσαι και ασχολείσαι με το τη λέει ο καθένας.
Εχει χαλάσει λίγο τη πυξίδα καπετάνιε.

Φιλικά πάντα 😊
Έχεις δίκιο @alexis , τον έπεισα ν ακούει βιολιά χωρίς σαμπ!
Τι του έκανα ρε φίλε..
Τον κατεστρεψα τον άνθρωπο!!

Έχω ακούσει άπειρες γελειοτητες το τελευταίο καιρό αλλά συγκρατουμαι!

Υ.σ. ο καπετάνιος ο συγκεκριμένος ξέρει να δουλεύει και τη πυξίδα και τον εξάντα και το gps με το mapplotter,
Εν αντιθέσει με μερικούς που αν δε σου δώσουν τριγωνικό σήμα οι δορυφόροι θα βουλιάξουν τα πάντα!
.... μέχρι και το λιμάνι μπορεί να βουλιάξουν, τόσο άχρηστοι λέμε!!
 
Last edited:

alexis

Reticular Activating System
Μηνύματα
14.399
Reaction score
27.689
αλεξη.....σε παρακαλώ πολύ .
Έλα βρε, αμέσως αρπάχτηκες.
@jiovani75 εγώ λέω να κόψεις τα πολλά πολλά με το γνωστό πρόσωπο. Σε Audio θέματα τουλάχιστον.
Οι απόψεις σου ξεκάθαρα χωρίζονται σε προ Λ και μετά Λ εποχή.
Εδώ εννοείται πως κάνω πλάκα.


Έχεις ήδη το γνωστό βιβλίο το οποίο έχει μέσα αποτελέσματα ερευνών που κανείς μέχρι τώρα δεν έχει κάνει στο ίδιο επίπεδο και κάθεσαι και ασχολείσαι με το τη λέει ο καθένας.
Εδώ πάλι όχι.

Άντε, αφού τελείωσες, καλή απόλαυση :drinks:
 

Μηνύματα
298
Reaction score
831
Μαλιστα... εξηγει ο ανθρωπος πολυ ευγενικα και με Ιωβεια υπομονη τα του οικου του, αλλα, δεν μας αρεσει. Βεβαια παραδεχομαστε οτι δεν μας πεφτει λογος στο τι κανει σπιτι του ο καθενας μετα απο ενα σωρο νουθεσιες του στυλ, κανε αυτο, κανε εκεινο.
Τωρα γιατι εγω εκανα συνειρμο με αυτο το αποσπασμα, οπου οι "καπως" επισκεπτες εχουν την κατανοηση και ανοχη του οικοδεσποτη Τζουμα?
Το αποσπασμα ειναι βεβαια απο την "Γλυκια Συμμορια". Ευστοχος τιτλος.
 



Decembered

Μαϊμού
Μηνύματα
16.493
Reaction score
37.569
... οι αντιηρωες του Νικολαιδη ... σιγουρα δεν ηταν λαγοι, αλλο οτι την πληρωνουν παντα στο τελος, ή σχεδων παντα.. 🐒
οσο για μενα και το λαγο, ισως σε μια αλλη ζωη και αν κρινω απο την σεκσουαλικη μου ζωη...τοτε ισως ειμουν σε προηγουμενη ... προσεχω το καρμα μου και αυτο εμενα. :smoke:
 


Decembered

Μαϊμού
Μηνύματα
16.493
Reaction score
37.569
διαβασε και τα βιβλια του ΝΝ, και του Τσουμ Ντε λα τα τζουμ ντε λα φουεντεζ..
Επειδη ακριβως δεν ηταν λαγοι! Ηταν στην αντιπερα οχθη του συστηματος.;)
εκει δεν ειναι παντα οι αντιηρωες?
 



Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
  • spylab
    Shalom

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.316
Μηνύματα
2.858.274
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top