TRANSFORMERS HD-DVD (2007)

Μηνύματα
8.676
Reaction score
6
Απάντηση: Re: TRANSFORMERS HD-DVD (2007)

Παιδία και Θεσσαλονίκη δεν υπάρχει στο MediaMarkt. Παίζει σε κανένα άλλο μαγαζί?
Δεν ξέρω που κοίταξες αλλα εγω πριν από μιση ωρα πηρα το τελευταίο κομμάτι ( ευτυχώς που προλαβα γιατι ποιος άκουγε μετα τον Μιχάλη)
 



Μηνύματα
465
Reaction score
54
πως γινεται αυτο?? Τελειωσαν τα κομματια που ειχαν Ελληνικους υποτιτλους? Τα παραδοξο ειναι πως το videosun τον αναφερει ως τιτλο απο odeon. H εκδοση hd-dvd της odeon ειχε ελληνικους υποτιτλους.
Μα τι γινεται?
 

Μηνύματα
28
Reaction score
0
lipon paidia prosoxi se osous theloun na to paroun apo fnac ,i tainia apo piso leei oti exei ipotitlous ellinikous ala distixios den exei,exoun kanei lathos:pc:
 


Μηνύματα
61
Reaction score
1
Τελικά έχει ή δεν έχει Ελληνικούς υπότιτλους?
Φίλε DIMITRIS K. όταν λες έχει στην Τούμπα που εννοείς?

Συγνώμη τώρα είδα το άλλο ποστ που λέει για την πουστιά της ODEON, οπότε δεν έχει.
Μα καλά τι αρχ..ια που είναι.
 

Μηνύματα
29
Reaction score
0
Τελικά έχει ή δεν έχει Ελληνικούς υπότιτλους?
Φίλε DIMITRIS K. όταν λες έχει στην Τούμπα που εννοείς?

Συγνώμη τώρα είδα το άλλο ποστ που λέει για την πουστιά της ODEON, οπότε δεν έχει.
Μα καλά τι αρχ..ια που είναι.
Πας στο greeksubs κατεβαζεις το original DVD Subrip και χρονιζεις κατα βουληση...:happy_4:

http://www.avclub.gr/forum/archive/index.php/t-7891.html
 

Μηνύματα
10.188
Reaction score
62
Τελικά έχει ή δεν έχει Ελληνικούς υπότιτλους?
Φίλε DIMITRIS K. όταν λες έχει στην Τούμπα που εννοείς?

Συγνώμη τώρα είδα το άλλο ποστ που λέει για την πουστιά της ODEON, οπότε δεν έχει.
Μα καλά τι αρχ..ια που είναι.
Ήταν δικό μου λάθος!!:happy_9: Διάβασα ότι έψαχνες Mediamarkt στη Θεσσαλονίκη... Καταραμένα γεράματα!! Μ' έχουν φάει!!:happy_9: :happy_9:
 

Μηνύματα
61
Reaction score
1
Παιδιά το έχω είδη σε 3 εκδόσεις mkv (1080p, 720p και 720p DTS), οπότε δεν αγχώνομαι. Απλά λόγο ότι έχω μόνο το King Kong με Ελληνικούς υπότιτλους έλεγα να έπαιρνα και αυτό, αλλά την έκαναν την μαλ..κια τους.
 

Μηνύματα
8.676
Reaction score
6
Απάντηση: Re: TRANSFORMERS HD-DVD (2007)

Παιδιά το έχω είδη σε 3 εκδόσεις mkv (1080p, 720p και 720p DTS), οπότε δεν αγχώνομαι. Απλά λόγο ότι έχω μόνο το King Kong με Ελληνικούς υπότιτλους έλεγα να έπαιρνα και αυτό, αλλά την έκαναν την μαλ..κια τους.
Και με το παραπανω σκεφτομαι το εξης.
Εχουμε ένα παράδειγμα ( και δεν είναι το μονο ) που καποιος εχει ολες τις version που κυκλοφορούν στο διαδίκτυο και παρολα αυτά είναι διατεθειμένος να πληρώσει τους έλληνες διανομείς για το ιδιο προιον ( με μονη διαφορα την ζελατίνα) αλλα αυτοί δεν του το επιτρέπουν…

Πώς να χαρακτηρίσω το εμπορικό δαιμόνιο των ελλήνων διανομέων ;;
Πως;;
 


Staff online

  • Zizik
    Chauncey Gardiner * tl;dr *

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.621
Μηνύματα
2.868.347
Members
37.940
Νεότερο μέλος
geo kok
Top