Trinnov Altitude







daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.879
Reaction score
77.484
Ντράι φακς αρ δε μπεστ. Φωρ δε φάκερ δατ ιζ, μόουστ πρόμπαμπλυ νοτ φωρ δε φακτ. :tongue:
εσυ παιδιμ εισαι για εξωτερικό να κανονίζεις παρτζς :lol:
 

Bhutia

Hidden Guru
Editor
Μηνύματα
16.932
Reaction score
54.808
Α, εντάξει. Έχω πιθανότητες να βγάλω κάποιο νόημα δηλαδή!!!!

( πειραγματάκι προς τον Bhutia, με σεβασμό πάντα!! )



Κρατώ μικρό καλάθι για το ότι θα φτάσω να κατανοώ τα διαγράμματα όπως εσείς, αλλά πιστεύω ότι θα ξεκινήσω τη μελέτη το ΣΚ, οπότε θα έχω μια σαφέστερη εικόνα.
Παρέλειψες το ΄΄φιλικά΄΄...Παρεξηγήθηκα τώρα... :roflmao:

εσυ παιδιμ εισαι για εξωτερικό να κανονίζεις παρτζς :lol:
Eleven...some , για να είναι σε αρμονία και με τους απαιτούμενους δορυφόρους στο Atmos...
 

Decembered

Μαϊμού
Μηνύματα
16.568
Reaction score
37.875
καλα καλα .... κατσε να μην ειχε δημοσιευσει τις μελετες και εφαρμογες του ο Μεγαλος Γκουρου ....θα σου λεγα εγω αν ο Γαλλος θα εκανε απντειτ.... με τη προηγουμενη εκδοση θα ειχατε μεινει... 🐒
 

Bhutia

Hidden Guru
Editor
Μηνύματα
16.932
Reaction score
54.808
καλα καλα .... κατσε να μην ειχε δημοσιευσει τις μελετες και εφαρμογες του ο Μεγαλος Γκουρου ....θα σου λεγα εγω αν ο Γαλλος θα εκανε απντειτ.... με τη προηγουμενη εκδοση θα ειχατε μεινει... 🐒
Δεν φαντάζονται κιόλας τι τους περιμένει ακόμα...:sneaky:
 

Decembered

Μαϊμού
Μηνύματα
16.568
Reaction score
37.875
... εργαζεσαι στο επομενο απντειτ της τρινοβ Sir Bhutia? ερρρρ.... μηπως νομιζουν οτι μπορουν να φτασουν les petit chattes (τα γατακια στα γαλλικα) την Εξελιγμενη Μεθοδο Bhutia. απαπαπαπαπαpas du tout (και ενα τουτ ακομα για τον ηχο) !!8-)
 



alexis

Reticular Activating System
Μηνύματα
14.686
Reaction score
28.024
Για όνομα, με 100 ντόλαρς, τα κάνει όλα:

"the Apple S5 chip in HomePod mini works with advanced software to analyse the unique characteristics of the music and apply complex tuning models to optimise loudness, adjust the dynamic range, and control the movement of the driver and passive radiators in real time."

Ε ρε και βγάλει κανένα decoding app στο Apple TV για να στριμάρει ασύρματα πολυκάναλο σε 5-6-7-8 HomePods να δεις γέλια που
Να τα μααααας
Στο επόμενο firmware update το HomePod θα παίζει Atmos που θα έρχεται από το Apple TV.
 

christos77

Master of Diffusion
Μηνύματα
6.288
Reaction score
13.195
Να, πήρε ο Χρήστος μπεριγκερ, ωραία λαμπάκια βλέπει. Μέχρι κει. Τέλος.

Ο,τι και να κάνει, μαντάρα ολέ.
:vinsent::smg::hunter:Σε ευχαριστω χερ ντοκτορ για τα καλα σου λογια
Τωρα το μαθαινω το μηχανημα Οταν το μαθω θα αναρτησω γραφημα πριν και μετα
Επιστημονικα πραγματα και ΟΧΙ αερα πατερα😛🤪🙃:spiteful:
 

christos77

Master of Diffusion
Μηνύματα
6.288
Reaction score
13.195
Με τον ντιμιφουτ έχουμε διαφωνίες πολύ σημαντικές, κυρίως ως προς την στάθμη στις πρώτες οκτάβες, διαφωνίες που ξεπλένονται με αίμα όταν πάμε για μπύρες.
Επικές μάχες.
πολυ θα ηθελα να ειμαι παρων:rofl:
Προφανώς, παίζει σπουδαίο ρόλο το ότι αυτός ο φαλακρός ακούει κλασική, η οποία απαιτεί περισσότερη προσοχή στο στήσιμο.
Εγώ ακούω πιο χαλαρά μουσικά είδη, όπου η ευχαρίστηση του πιο γενναίου μπάσου δεν αποτιμάται, είναι το ζητούμενο.
Ειναι φυσιολογικος ανθρωπος και ακουει μουσικη:party:
Παντος εγω χερ ντοκτορ απ τα λιγα που ξερω απ το μηχανημα του διαολου
Οταν ανεβασα τα 70 χερζ κατα 15 ντιμπια δεν μου αρεσε καθολου το αποτελεσμα
Βεβαια για σενα που ισως σου αρεσει το πολυ μπασσο ειναι μια χαρα για μενα ΟΧΙ :rofl: 🙃😛
 
Last edited:



costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
51.414
Reaction score
125.603
Οταν ανεβασα τα 70 χερζ κατα 15 ντιμπια δεν μου αρεσε καθολου το αποτελεσμα
Χρήστο μου, κάτω από 40 χερτζ θες ανέβασμα, αλλά δεν έχεις μεγάφωνα που να βγάζουν την πρώτη οκταβα, εκεί είναι το κενό στο σετάπ σου..

Μπάσο έχεις άφθονο, αλλά από τη δεύτερη οκταβα και πάνω, πάλι καλά να λες, άλλοι ακούν τρίτη οκταβα και άνω..
σετάκι με καραμπίνα ή πιστόλι? :roflmao:
Το οντισι είναι το λάντα της ισοσταθμισης.
Σε θρεντ για Τέσλα, δεν επιτρέπεται αναφορά σε λάντα, ντροπή...

(Φιλικό απαλό χτύπημα στην πλάτη από το γιατρό, 50€, αν έχεις και μπιενταμπλεγιου διπλό απαλό χτύπημα κατανόησης και με υπόνοια δήθεν συμπόνοιας, 100€, αν έχεις ένα μόνο σαμπ τότε τριπλό στην πλάτη, καμία συμπόνοια είσαι άξιος της μοίρας σου δώσε 150€, αν το σαμπ είναι και μπιενταμπλεγιου, τότε κλωτσιά στα μούτρα έφυγες σουμπιτος 200€ και λίγα είναι ρε κεφάλα, έλεος κάπου)
 
Last edited:



Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.628
Μηνύματα
2.868.487
Members
37.942
Νεότερο μέλος
mdim051
Top