USHER MINI DANCER 2 BE(πωληση)

Status
Not open for further replies.
Μηνύματα
405
Reaction score
56
πωλουντε τα ηχεια του τιτλου,,,με το tweeter βηρυλλιου,,,,οσον αφορα την εμφανιση,,αψεγαδιαστα,,ακρως σαλονατα,,,μουσικοτατα,,,,ευαισθησια 91db ,,4ωμ,,Δεν μπορεσα τελικα να τα χαρω(τα αγορασα με ενθουσιασμο),για οικογενειακους λογους,,ας τα χαρει καποιος αλλος,,,Αρα τα ηχεια δεν εχουν παιξει,,,στρωμενα και κατι θα ελεγα,,,
ΕΙΝΑΙ,,ευκολοδηγητα,,αυτες τις λιγες φορες που τα επαιξα ,τα οδηγησα με λαμπατο 20watt,,οταν τα αγορασα τα ειχα ακουσει με προ-τελικο usher,,ενταξει ηταν αλλιως,,
ΤΙΜΗ 1.800e,,περιλαμβανοντε μεταφορικα,,,το ηχειο ζυγιζει 45 κιλα--το ενα--και φυσικα υπαρχει αρχικη συσκευασια
ΤΙΜΗ 1650e,,για οποιον ερθει να τα παρει απο την οικια μου,,μενω,ΙΩΑΝΝΙΝΑ,,και θετω υπ'οψιν του αγοραστου την ογκωδη συσκευασια,,,
ΑΝΕΒΑΖΩ φωτο απο το διαδικτυο,,,δυστυχως δεν εχω φωτογραφικη μηχανη να αποδωσει το αψεγαδιαστο των ηχειων,,,
παρακαλω προτιμειστε τηλ/κη επικοινωνεια η' π.μ.,,για να αποφευγοντε τα up,,
ΤΗΛ.2651070450,,Κωστας,,09.00--12.00 ,,,15.00--18.00,,,ευχαριστω
αρχείο λήψης.jpg
$_1.jpg
 





Μηνύματα
405
Reaction score
56
Υπενθυμηση,,η τιμη δεν αλλαζει,,συμπεριλαμβανοντε μεταφορικα,,αρχικη συσκευασια,,αψεγαδιαστο εμφανισιακα,,μουσικοτατο,ευκολοδιηγητο,,,ευχαριστω,,
 

Μηνύματα
405
Reaction score
56
παραθετω ενα βιντεακι,,,τα δικα μου ειναι με του'ι'τερ βηρυλλιου,,στο βιντεο ειναι με diamond,,ευχαριστω,,


 







Status
Not open for further replies.

Τελευταια Μηνυματα

Staff online

  • xfader
    Segregation supporter
  • Zizik
    Chauncey Gardiner * tl;dr *
  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.317
Μηνύματα
2.858.306
Members
37.894
Νεότερο μέλος
tassos249
Top