voh8eia gia sub pls

Μηνύματα
27
Reaction score
0
geia sas eimai nea melos sas euxome kalh xronia se olous!!!!twra sto thema exw enan Yamaha RX-497 RDS enisxyth,kai ta xarus 4000 ths wharfedale pistevw pws ta hxeia gia thn timh tous einai poly dynata mazi me ena eq ths APart!kai thelw ena sub woofer pou den kserw poio,o xwros einai dwmatio 25t,m kai psilotavano eimai anamesa sto yamaha yst-sw1500 kai to velodyne cht-r15.thelw ena sub dynato oxi trelo seismiko mpaso alla poly dynato.mexri 1000e diatheto gia sub an kserete kapoio allo help thelw gnwmes gia ta 2 sub poia ta plin tous kai poia ta sin tous!!!!kai an kserete kai kapoio allo dynato na m to peite!!
 

Μηνύματα
5.020
Reaction score
8
φιλη garas καταρχας καλως ορισες στο σαιτ μας και αν μπορεις αποφυγε τα γκρικλισχ.
 

Μηνύματα
901
Reaction score
0
Γειά σου garas και χρόνια πολλά..!!
Καταρχάς όπως είπε και ο thanasis k. θα σε παρακαλούσαμε να μήν γράφεις με greeklish, αλλά με ελληνικούς χαρακτήρες όπως κάνουν όλα τα μέλη του φόρουμ. Άλλωστε το λένε και οι κανονισμοί.
Ό λόγος πολύ απλός: να είναι πιο ευανάγνωστα αυτά που γράφουμε και να μην χρειάζεται να σπαταλάμε χρόνο προσπαθώντας....

Τώρα για το θέμα του Sub, δεν είμαι και πολύ σχετικός....
Πρόσφατα είχα δεί ένα πολύ παρόμοιο θέμα εδώ:

http://www.avsite.gr/vb/showthread.php?t=59045

ρίξε και μια ματιά εδώ....: http://www.avsite.gr/vb/showthread.php?t=30946

Ελπίζω να σε βοηθήσουν..!!
Φιλικά
Ζήσης
 



Μηνύματα
10.383
Reaction score
6
Έχω το TS500 της Tannoy.
12'' 500Watt, και βολικό στην τοποθέτηση.
Η τιμή του είναι 800 ευρώ. Ιδανικό για κατεδαφίσεις!

 


Μηνύματα
5.020
Reaction score
8
Προσωπικα θα προτιμουσα το VELODYNE.
Στα σαμπ παιζουν κατα σειρα ρολο το μεγεθος του μεγαφωνου, του κουτιου και του ενισχυτη. Οσο μεγαλυτερα, τοσο καλυτερα. Αυτπς βεβαια ειναι κανονας, αλλα υπαρχπυν και εξαιρεσεις που ιφειλονται στην ποιοτητα των παραπανω παραμετρων.
Α και το VELODYNE ειναι και τηλεχειριζομενο.
 

Μηνύματα
27
Reaction score
0
Προσωπικα θα προτιμουσα το VELODYNE.
Στα σαμπ παιζουν κατα σειρα ρολο το μεγεθος του μεγαφωνου, του κουτιου και του ενισχυτη. Οσο μεγαλυτερα, τοσο καλυτερα. Αυτπς βεβαια ειναι κανονας, αλλα υπαρχπυν και εξαιρεσεις που ιφειλονται στην ποιοτητα των παραπανω παραμετρων.
Α και το VELODYNE ειναι και τηλεχειριζομενο.
ναί αλλα απ'οτι ξερώ το velodyne cht-15 r είναι πολυ ποιο πολυ για home theatre εγω το θέλω ποιο πολυ για μουσική!!αν και πιστεύω πως απο το yamaha είναι καλύτερο...... :108:
 

Μηνύματα
15.834
Reaction score
1.213
Aν το θες πιο πολυ για μουσικη ισως το b&w PV1 ? Θα σου πουν τα παιδια εδω που το εχουν..αν θυμαμαι καλα οταν διαβαζα σχετικα (ριξε μια ματια σε παλιοτερα θεματα )..η χρηση του για μουσικη ειναι το δυνατο του σημειο...
 


Μηνύματα
27
Reaction score
0
Aν το θες πιο πολυ για μουσικη ισως το b&w PV1 ? Θα σου πουν τα παιδια εδω που το εχουν..αν θυμαμαι καλα οταν διαβαζα σχετικα (ριξε μια ματια σε παλιοτερα θεματα )..η χρηση του για μουσικη ειναι το δυνατο του σημειο...
τιμή στα ποσα???
 


Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.665
Μηνύματα
2.869.344
Members
37.943
Νεότερο μέλος
triantafyllos1969
Top