Von Schweikert VR-4 SR MKII - The making of a dream speaker

Status
Not open for further replies.

Σπύρος Μπλάτσιος

Διακεκριμένο μέλος
Μηνύματα
15.897
Reaction score
301
Απάντηση: Re: Απάντηση: Von Schweikert VR-4 SR MKII - The making of a dream speaker

ΠΑΝΑΣΧΕΤΕ moderator ΕΚΤΙΘΕΣΑΙ ΑΝΕΠΑΝΟΡΘΩΤΑ! TRANSPORT ΕΙΝΑΙ! ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΚΑΙ DAC! Στοιχιζε 3500$ το 1998 στην Αμερικη!

ένα Transport δεκαετίας που είναι και χάι ένδ!!!

πάρε κόσμε!!!

χάρισμα, τζάμπα είναι....
 

Μηνύματα
530
Reaction score
0
Re: Απάντηση: Re: Von Schweikert VR-4 SR MKII - The making of a dream speaker

ρε τους άσχετους εκεί στην Spendor και στην Harbeth που δεν ξέρουν να κάνουν βαριά ηχεία....

:bravo:

wall_1 wall_1 wall_1

:cool_11: :cool_11: :cool_11: :cool_11:

Εδω πραγματι ΓΕΛΑΜΕ!!!!

Ρωτηστε αυτον που πουλαει τα Harbeth. Πιστεψτε με τα ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΑΡΙΣΤΑ τα IMPULSE!

:cool_11: :cool_11:
 

Gebreselassie

Μαύρος!
Μηνύματα
30.910
Reaction score
2.524
Καληνύχτα κορίτσια, πάω να κοιμηθώ γιατί αύριο εργάζομαι. Ελπίζω να μην δω εφιάλτες, πχ ότι ήρθε κάποιος το βράδυ, μου ξήλωσε τα ηλεκτροστατικά και έβαλε στη θέση τους von πως τα λεν με την δικαιολογία ότι ήταν πιο βαριά. :happy_9:

...
 

Μηνύματα
530
Reaction score
0
Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Von Schweikert VR-4 SR MKII - The making of a dream speak

ένα Transport δεκαετίας που είναι και χάι ένδ!!!

πάρε κόσμε!!!

χάρισμα, τζάμπα είναι....
Οταν ελεγα 5000 εγραφα καθαρα για καθε στοιχειο της αλυσιδας πηγη,ενισχυτικα,ηχειο.

Transport μονο του απο οτι γνωριζω ΔΕΝ παιζει κυριε προφεσορε μου της ηλεκτροακουστικης!
 


Μηνύματα
530
Reaction score
0
Καληνύχτα κορίτσια, πάω να κοιμηθώ γιατί αύριο εργάζομαι. Ελπίζω να μην δω εφιάλτες, πχ ότι ήρθε κάποιος το βράδυ, μου ξήλωσε τα ηλεκτροστατικά και έβαλε στη θέση τους von πως τα λεν με την δικαιολογία ότι ήταν πιο βαριά. :happy_9:

...

Θα ησουνα εξαιρετικα τυχερος αλλα σου εχω βγαλει.....κοκκινη καρτα
 

Σπύρος Μπλάτσιος

Διακεκριμένο μέλος
Μηνύματα
15.897
Reaction score
301
Απάντηση: Re: Von Schweikert VR-4 SR MKII - The making of a dream speaker

Καληνύχτα κορίτσια, πάω να κοιμηθώ γιατί αύριο εργάζομαι. Ελπίζω να μην δω εφιάλτες, πχ ότι ήρθε κάποιος το βράδυ, μου ξήλωσε τα ηλεκτροστατικά και έβαλε στη θέση τους von πως τα λεν. :happy_9:

...

εγώ πάλι πάω έξω για κανένα κρασάκι...

Αν πιω πολύ θα δω ότι με είχαν δεμένο σε μια καρέκλα και με ανάγκαζαν να ακούω τα impulse. Και μόνο που το σκέφτομαι σηκώθηκαν οι τρίχες μου...
 

Costas Coyias

Ημίθεος
Administrator
Μηνύματα
25.123
Reaction score
20.630
Re: Απάντηση: Re: Von Schweikert VR-4 SR MKII - The making of a dream speaker

Άσε δεν ταιριάζουν με τα έπιπλά μου. Θα πάρω κάτι άλλo:



Εισαι ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΑΣΧΕΤΟΣ γιατι ΜΟΝΟ τα κροσοβερ τους αξιζουν σαν υλικα 1000 ευρω!!!

Ειναι πολυ καλα ηχεια και τα δινω ΤΣΑΜΠΑ!

ΠΑΝΑΣΧΕΤΕ!!
Ναι καλέ, τα είχε κάνει ρηβιού κι εκείνος ο άχρηστος, και τα βρήκε τόσο καλά που, όπως είχε γράψει χαρακτηριστικώς, "η υπόθεση 'ηχείο' είχε κλείσει γι' αυτόν".

Κουίζζζζζζ: Μετά από πόσους μήνες ξανάνοιξε γι' αυτόν η υπόθεση 'ηχείο'; Έλα μου ντε...
 

Gebreselassie

Μαύρος!
Μηνύματα
30.910
Reaction score
2.524
Θα ησουνα εξαιρετικα τυχερος αλλα σου εχω βγαλει.....κοκκινη καρτα
Μην στεναχωριέσαι, στην έκθεση είχε καμιά 10αριά ηχεία που έπαιζαν καλύτερα από τα von πως τα λεν. Δεν θα βρω ένα, ΑΝ ποτέ αποφασίσω να πάρω χαζοκούτια? :cool_11:

...
 

Μηνύματα
530
Reaction score
0
Re: Απάντηση: Von Schweikert VR-4 SR MKII - The making of a dream speaker



έλα κι άλλο χάι ενδ!!!

αυτό πόσα κιλά είναι, και πόσο πάει το κιλό;
Τωρα για αυτο τι θες να μας πεις???

Ξερεις ποσο κανει καινουργιο?? Τρωγεσαι με τα ρουχα σου δειχνεις το μενος σου κι εχεις ξευτιλιστει στην κοινωνια...

Παντως ειναι πιο βαρυ απο Harbeth...
 


Μηνύματα
530
Reaction score
0
Μην στεναχωριέσαι, στην έκθεση είχε καμιά 10αριά ηχεία που έπαιζαν καλύτερα από τα von πως τα λεν. Δεν θα βρω ένα, ΑΝ ποτέ αποφασίσω να πάρω χαζοκούτια? :cool_11:

...
A ρε Πετροπουλος που σας χρειαζεται!!!!!!!!!!:cool_11: :cool_11: :cool_11: :cool_11: :cool_11: :cool_11: :cool_11: :cool_11: :cool_11: :cool_11: :cool_11: :cool_11: :cool_11: :cool_11: :cool_11: :cool_11: :cool_11: :cool_11:

Κουφαλογα!
 

Costas Coyias

Ημίθεος
Administrator
Μηνύματα
25.123
Reaction score
20.630
:cool_11: :cool_11: :cool_11: :cool_11: :cool_11: :cool_11: :cool_11: :cool_11:

:bravo:

Παραπανω κατι ελεγα για χειρουργους ωριλα......

Φιλε μου εχεις πολλα ψωμια να φας ακομη για να καταλαβεις και να κρινεις πως πρεπει να παιζει ενα συστημα και εχεις και μεγαααααλο θρασος..

Αυτο ειναι ενα απο τα ......κακα των forums..

Δεν υπαρχει ιεραρχια
Κρόκε πάρε ωριλά
κι άσε το Μάζντα για μετά... :cool_11: :cool_11:
 


Σπύρος Μπλάτσιος

Διακεκριμένο μέλος
Μηνύματα
15.897
Reaction score
301
Απάντηση: Re: Von Schweikert VR-4 SR MKII - The making of a dream speaker

A ρε Πετροπουλος που σας χρειαζεται!!!!!!!!!!:cool_11: :cool_11: :cool_11: :cool_11: :cool_11: :cool_11: :cool_11: :cool_11: :cool_11: :cool_11: :cool_11: :cool_11: :cool_11: :cool_11: :cool_11: :cool_11: :cool_11: :cool_11:

Κουφαλογα!

ακούστε εσείς οι χαιενδάδες τα impulse και τίποτα rehdeko και αφήστε εμάς τους κουφούς λοιπόν στην μοίρα μας...
 


Μηνύματα
530
Reaction score
0
Re: Απάντηση: Re: Von Schweikert VR-4 SR MKII - The making of a dream speaker

ακούστε εσείς οι χαιενδάδες τα impulse και τίποτα rehdeko και αφήστε εμάς τους κουφούς λοιπόν στην μοίρα μας...

Τα rehdeko ειναι πορδες...Δεν εχουν καμια σχεση με τα Impulse.

Προφανως στην.....Κατερινη δεν ειχαν dealer!:cool_11: :cool_11: :cool_11: :cool_11: :cool_11: :cool_11:
 

Σπύρος Μπλάτσιος

Διακεκριμένο μέλος
Μηνύματα
15.897
Reaction score
301
Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Von Schweikert VR-4 SR MKII - The making of a dream speak

Τα rehdeko ειναι πορδες...Δεν εχουν καμια σχεση με τα Impulse.

Προφανως στην.....Κατερινη δεν ειχαν dealer!:cool_11: :cool_11: :cool_11: :cool_11: :cool_11: :cool_11:
Ενώ τα Impulse δεν είναι πορδές, απλά τσιρίζουν. Φυσικά για κάποιους ότι τσιρίζει περισσότερο είναι καλύτερο, οπότε δεν χρειάζεται να μιλάμε. Είπαμε είναι και τόσα κιλά το καθένα είναι και δεκαετίας είναι και χάι ένδ.....
 

Μηνύματα
530
Reaction score
0
Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Von Schweikert VR-4 SR MKII - The making of a dream s

Ενώ τα Impulse δεν είναι πορδές, απλά τσιρίζουν. Φυσικά για κάποιους ότι τσιρίζει περισσότερο είναι καλύτερο, οπότε δεν χρειάζεται να μιλάμε. Είπαμε είναι και τόσα κιλά το καθένα είναι και δεκαετίας είναι και χάι ένδ.....
TA AYTIA SOY TSIRIZOYN!!!)(
 


Status
Not open for further replies.

Staff online

  • Zizik
    Chauncey Gardiner * tl;dr *
  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.645
Μηνύματα
2.870.195
Members
37.934
Νεότερο μέλος
daemon76
Top