Vulkan quadral mk2 (1984)

Status
Not open for further replies.
Μηνύματα
319
Reaction score
128
καλησπέρα κυρίες και κύριοι

σήμερα ήρθε η ώρα να αποχωριστώ τα ηχεία που έχω εδώ και αρκετά χρόνια λίγο ελλειψης χορου τα ηχεία απόσο είδατε και στο τίτλο είναι τα Vulkan quadral mk2 πληροφορίες όσο αναφορά τα ηχεία παρακάτω άμα βιάζεστε η τιμή και διάφορες πληροφορίες βρίσκεται στο τέλος. (Ευχαριστώ)

Τιμή και ανταλαγές: Σε κάθε περίπτωση δεν μιλάη τίποτα καλύτερα από το χρήμα αλλά επιδη είμαστε δύσκολα θα δεχτώ κάθε προσφορά άμα θέλετε να ανταλάξετε τα ηχεία με κάτι διαφορετικό αλλά εξαρτάται την πιοτητα τον ηχείων θα πληρώσετε καπια διάφορα αλλά είμαι είναι καλύτερα θα πληρώσω εγώ την διάφορα

Κατάσταση και Χαρακτηριστικά: Σε κάθε περίπτωση είναι παλιά κλασικά ηχεία τα όπια είναι κατάληλα για βινύλιο αλλά μέσα στα χρόνια έχουν κράτηση υπερβολικά καλά.. όσο αναφορά το πως ξέρω άμα τα ηχεία είναι ένταξη έχουν ελέγχθη από ιδικό ώστε να είμαι σίγουρος ότι δεν έχουν καπιο πρόβλημα αλλά από έξω έχουν αρκετά σημαδάκια όπως μπορίτε να δείτε στις φωτογραφίες και η παλιές σίτες τους έχουν εξαφάνιση.. τα χαρακτηριστικά τους είναι τα ακόλουθα

Τύπος 3 δρόμον
Αρχή της γραμμής πραγματικής μετάδοσης
Ονομαστική ισχύς 250 Watt
Χειρισμός μέγιστης ισχύος 500 Watt
Εύρος συχνοτήτων 16 Hz ... 50 kHz ± 2dB
Συχνότητες μετάδοσης 400 Hz / 4000 Hz
Αντίσταση 8 Ω
Ανακτημένος συντελεστής απόσβεσης 100
Ισχύς δέκτη 150 ...> 500 W και 8 Ω
Γούφερ 320 mm Ø
Μέση διατομή 120 mm Ø
Κορδέλα Tweeter
Φινίρισμα
Καρυδιά, αντίκα
Διαστάσεις
1550 ύψος x 540 μάκρος x 505 mm βάθος
κατασκευασμένα 1984

αγορά μεταφορά: χαχαχαχα η μεγαλύτερη πρόκληση είναι η μεταφορά αυτών τον θηρίων καθώς το καθένα ζυγίζη 55 κιλά και όπως βλέπετε παραπάνω τώρα προτιμότερο θα εϊταν να είστε από θεσαλονικη εάν όχι και πραγματικά εδιαφέρεστε θα κανονίσω κάτι...

θέλω να ρωτήσω και αλλά?: Σε κάθε περίπτωση είμαι διαθέσιμος ότι ώρα με χριαστήται οπιαδήποτε ερώτηση η μήνυμα θα απαντήτε σχεδόν αμέσως οπότε θα περιμένω.. σε κάθε περίπτωση οπιος θέλη να τα ακούση μπορεί να περάση από τον χώρο μου αλλά για αυτούς που θέλουν και δεν είναι θεσαλονικη μπορώ να βγάλω και βίντεο αλλά η πιοτητα είναι χαμηλή... ευχαριστώ και καλη συνεχεια


Επππ εδώ βιάστηκε!!.

Τιμή: 500 ευρώ
ανταλαγές: ναι
πόλη: θεσαλονικη
κιλά: 55 ... το ένα
μεταφορικά: ο θεός... κάτι θα κάνω...
Ακρόαση: Ναι

Για οπιαδήποτε ορθογραφικά λάθη είναι υπέυθυνο το κρασί
(καλημέρα σας)

φωτογραφίες παρακάτω.
20170525_203941.jpg
20170525_203814.jpg
20170525_203800.jpg
20170525_203806.jpg
54841c-477x500.jpg
 

altecman

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
277
Reaction score
22
καλησπέρα κυρίες και κύριοι

σήμερα ήρθε η ώρα να αποχωριστώ τα ηχεία που έχω εδώ και αρκετά χρόνια λίγο ελλειψης χορου τα ηχεία απόσο είδατε και στο τίτλο είναι τα Vulkan quadral mk2 πληροφορίες όσο αναφορά τα ηχεία παρακάτω άμα βιάζεστε η τιμή και διάφορες πληροφορίες βρίσκεται στο τέλος. (Ευχαριστώ)

Τιμή και ανταλαγές: Σε κάθε περίπτωση δεν μιλάη τίποτα καλύτερα από το χρήμα αλλά επιδη είμαστε δύσκολα θα δεχτώ κάθε προσφορά άμα θέλετε να ανταλάξετε τα ηχεία με κάτι διαφορετικό αλλά εξαρτάται την πιοτητα τον ηχείων θα πληρώσετε καπια διάφορα αλλά είμαι είναι καλύτερα θα πληρώσω εγώ την διάφορα

Κατάσταση και Χαρακτηριστικά: Σε κάθε περίπτωση είναι παλιά κλασικά ηχεία τα όπια είναι κατάληλα για βινύλιο αλλά μέσα στα χρόνια έχουν κράτηση υπερβολικά καλά.. όσο αναφορά το πως ξέρω άμα τα ηχεία είναι ένταξη έχουν ελέγχθη από ιδικό ώστε να είμαι σίγουρος ότι δεν έχουν καπιο πρόβλημα αλλά από έξω έχουν αρκετά σημαδάκια όπως μπορίτε να δείτε στις φωτογραφίες και η παλιές σίτες τους έχουν εξαφάνιση.. τα χαρακτηριστικά τους είναι τα ακόλουθα

Τύπος 3 δρόμον
Αρχή της γραμμής πραγματικής μετάδοσης
Ονομαστική ισχύς 250 Watt
Χειρισμός μέγιστης ισχύος 500 Watt
Εύρος συχνοτήτων 16 Hz ... 50 kHz ± 2dB
Συχνότητες μετάδοσης 400 Hz / 4000 Hz
Αντίσταση 8 Ω
Ανακτημένος συντελεστής απόσβεσης 100
Ισχύς δέκτη 150 ...> 500 W και 8 Ω
Γούφερ 320 mm Ø
Μέση διατομή 120 mm Ø
Κορδέλα Tweeter
Φινίρισμα
Καρυδιά, αντίκα
Διαστάσεις
1550 ύψος x 540 μάκρος x 505 mm βάθος
κατασκευασμένα 1984

αγορά μεταφορά: χαχαχαχα η μεγαλύτερη πρόκληση είναι η μεταφορά αυτών τον θηρίων καθώς το καθένα ζυγίζη 55 κιλά και όπως βλέπετε παραπάνω τώρα προτιμότερο θα εϊταν να είστε από θεσαλονικη εάν όχι και πραγματικά εδιαφέρεστε θα κανονίσω κάτι...

θέλω να ρωτήσω και αλλά?: Σε κάθε περίπτωση είμαι διαθέσιμος ότι ώρα με χριαστήται οπιαδήποτε ερώτηση η μήνυμα θα απαντήτε σχεδόν αμέσως οπότε θα περιμένω.. σε κάθε περίπτωση οπιος θέλη να τα ακούση μπορεί να περάση από τον χώρο μου αλλά για αυτούς που θέλουν και δεν είναι θεσαλονικη μπορώ να βγάλω και βίντεο αλλά η πιοτητα είναι χαμηλή... ευχαριστώ και καλη συνεχεια


Επππ εδώ βιάστηκε!!.

Τιμή: 500 ευρώ
ανταλαγές: ναι
πόλη: θεσαλονικη
κιλά: 55 ... το ένα
μεταφορικά: ο θεός... κάτι θα κάνω...
Ακρόαση: Ναι

Για οπιαδήποτε ορθογραφικά λάθη είναι υπέυθυνο το κρασί
(καλημέρα σας)

φωτογραφίες παρακάτω. View attachment 75421 View attachment 75420 View attachment 75418 View attachment 75419 View attachment 75413
[DOUBLEPOST=1496140628][/DOUBLEPOST]Με ενδιαφερουν παρε τηλ Γιαννης 6974997203
 

Μηνύματα
319
Reaction score
128
Up 400 ευρώ γιατι εχω νεα ηχεια και περιμένω να γίνει η αλλαγή.. αλλα πιο κατω δεν παω Καλημέρα σας ":)
 

Μηνύματα
319
Reaction score
128
καλημέρα δίνονται τα ηχεία τίτλου vulkan quadral mk2 με τα καλώδια τους

προσοχή τα ηχεία είναι 55 κιλά το ένα
οπιαδήποτε πληροφορία παρακαλώ στηλτε ένα μήνυμα και τα λέμε
η τιμή είναι συζητήσιμη γιατί περιμένω να φύγουν ώστε να μπούνε τα PA που έχω αγοραση ευχαριστώ
400 ευρώ
 

Attachments




Status
Not open for further replies.

Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.323
Μηνύματα
2.858.527
Members
37.895
Νεότερο μέλος
Mark Zappa
Top