Welcome post

Status
Not open for further replies.




Decembered

Μαϊμού
Μηνύματα
16.492
Reaction score
37.569
Οι Αθηναίοι πάντως λένε πρώτα καλώς ήρθες και μετά σχολιάζουν. :bigboss:
θεμα αθρωπου ειναι(και εξαρταται και απο τη περιοχη των αθηνων, την εποχη και βεβαια το σχολειο) ..γενικα ετσι λενε εγω ειμαι αναποδος. 🐒
 


Decembered

Μαϊμού
Μηνύματα
16.492
Reaction score
37.569
νουμπάς
.. καλα αμα κρινει κανεις απο τους παλιους (τη συντρημενη πλειοπσυφια) ... παρτη μαιμου και κουρεφτη.. δεν ειναι κακο να εισαι νεος..κακο ειναι το ακαμπτος (υπαρχει τραγουδι, αλλα δε το παραθετω) . 🐒
 

Μηνύματα
64
Reaction score
115
.. καλα αμα κρινει κανεις απο τους παλιους (τη συντρημενη πλειοπσυφια) ... παρτη μαιμου και κουρεφτη.. δεν ειναι κακο να εισαι νεος..κακο ειναι το ακαμπτος (υπαρχει τραγουδι, αλλα δε το παραθετω) . 🐒
Το ίδιο λέμε. Μεταφορικά. Οι για πάντα "νέοι". Βέβαια υπάρχουν και οι νεόκοποι σε κάθε χώρο που νομίζουν ότι είναι αυθεντίες. Αυτοί είναι οι χειρότεροι.
 

Decembered

Μαϊμού
Μηνύματα
16.492
Reaction score
37.569
αυτο λεω σε προηγουμενη σελιδα για τις ρεπλικες.. τους αυθεντικους και τις μαιμουδες... αν και δε θυμαμαι να εχω πετυχει καποιον τετοιο χειροτερο απο εμενα, συνηθως δεν αντεχουν συναγωνισμο ...εχεφροσυνης..

η αλλαγη απο:
I'm an absolute beginner
But I'm absolutely sane (απο πριν)
 









Μηνύματα
64
Reaction score
115
Ωπ. Βρήκα πολλά κορίτσια στο "Καλημέρα, καλησπέρα και καληνύχτα". Γιατί δεν το είπατε; Μονοφαγάδες! :lolsign:
 


Mr Spock

demokratischer - sektor
Μηνύματα
18.410
Reaction score
50.367

Status
Not open for further replies.

Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.310
Μηνύματα
2.858.128
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top