Wemax Nova UST 4K ALDP προβολέας

Status
Not open for further replies.
Μηνύματα
387
Reaction score
131
Καλησπέρα σας,

Πωλείται ο προβολέας Wemax Nova ο οποίος είναι τεχνολογίας Ultra Short Throw και υποστηρίζει ανάλυση 4Κ με HDR.

Μπορείτε να δείτε περισσότερες πληροφορίες στο λινκ της εταιρίας.


Ο προβολέας είναι ολοκαίνουργιος, κλειστός, σφραγισμένος στο κουτί του από το εργοστάσιο. Μου έχει δοθεί σαν δώρο αλλά δυστηχώς δεν έχω την δυνατότητα να τον χρησιμοποιήσω. Γι αυτό και έχω βγάλει φωτογραφίες μόνο από το κουτί καθώς δεν θέλω να τον ανοίξω. Οι υπόλοιπες φωτογραφίες είναι stock που βρήκα online.

Καινούργιος ο προβολέας κοστίζει 2.700 ευρώ. Εγώ τον δίνω ολοκαίνουργιο μόνο 2.000 ευρώ. Η τιμή δεν είναι περαιτέρω διαπραγματεύσιμη.

Όσο για την συναλλαγή, αυτή καλύτερα να γίνει χέρι με χέρι, περιοχή Κερατσίνι - Αθήνα, καθώς το κουτί είναι λίγο μεγάλο και βαρύ και υπάρχει κίνδυνος να χτυπηθεί αν σταλεί με courier. Μπορεί να σταλεί με courier αλλά τα έξοδα τα αναλαμβάνει ο παραλήπτης και θα σταλεί αφού γίνει τραπεζική κατάθεση. Επίσης σε περίπτωση που θέλετε αποστολή δεν αναλαμβάνω το ευθύνη σε περίπτωση που χτυπηθεί. Ξέρετε πως μεταχειρίζονται τα πακέτα οι Έλληνες courier και θα είναι κρίμα για ένα τέτοιο μηχάνημα να πάθει ζημιά από κακομεταχείριση στη μεταφορά.

Σας ευχαριστώ πολύ
 

Attachments

  • 88 KB Προβολές: 0
  • 51,4 KB Προβολές: 0
  • 204,5 KB Προβολές: 0
  • 466,4 KB Προβολές: 0
  • 201,6 KB Προβολές: 0
  • 226,3 KB Προβολές: 0
  • 155,9 KB Προβολές: 0
  • 162,4 KB Προβολές: 0
Last edited by a moderator:





Status
Not open for further replies.

Staff online

  • Zizik
    Chauncey Gardiner * tl;dr *
  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
  • xfader
    Segregation supporter

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.318
Μηνύματα
2.858.408
Members
37.893
Νεότερο μέλος
tassos249
Top