Windows 11



minas

Πισιά
Μηνύματα
3.927
Reaction score
3.731
Η νέα έκδοση με τα fixes της και τα bugάκια της :)
 

Μηνύματα
1.059
Reaction score
1.577
Κανονικά το TPM απαγορεύει την αλλαγή του BIOS/UEFI, χωρίς έλεγχο εξουσιοδότησης.
Οι συνήθεις διαδικασίες για την αναβάθμισή του δεν κάνουν τέτοιο έλεγχο, εξ' ου και η οδηγία.
έχω κάνει κάμποσες αναβαθμίσεις του BIOS του HP workstation,
είτε με το εκτελέσιμο (κατά το boot) της HP,
είτε τώρα τελευταία, αυτόματα μέσω update μηνύματος στο Linux

δεν απενεργοποίησα ποτέ το TPM προηγουμένως
 

Μηνύματα
4.503
Reaction score
7.800
Το start menu δεν με βολεύει τόσο. Ελπίζω να το κάνουν ποιό παραμετροποιήσιμο. Κάποια bug στις ρυθμίσεις ήχου έχω εντοπίσει...
 



Μηνύματα
4.503
Reaction score
7.800
Κατέβασε κανένας την καινούργια έκδοση?
Ναι, τα έχω μια βδομάδα και προχθές πέρασε και το update. Έφτιαξε ένα θέμα με τον ήχο στην επιλογή του αριθμού των ηχείων που είχα στην αρχική εγκατάσταση. Δεν άλλαζε από 2.1 σε 7.1
 



minas

Πισιά
Μηνύματα
3.927
Reaction score
3.731
Να μην το προσπαθήσω καν ε ?

View attachment 217707
Εάν καίγεσαι, γίνεται, εξαρτάται τι θέλεις να πετύχεις όμως.
Εάν θέλεις να αντικαταστήσεις το βασικό σου λειτουργικό σύστημα, μην ασχοληθείς ακόμα.
 


Μηνύματα
4.503
Reaction score
7.800
Η αλλαγή στο χρώμα σας δουλεύει κανονικά?

Προσπαθώ να βάλω σκούρο μπλε και μου το αλλάζει σε μωβ!
Αυτό σε εμένα δουλεύει, αλλά γενικά υπάρχει ένα delay σε ότι έχει να κάνει με την εξατομίκευση, όπως και το store δε δουλεύει σωστά.
 

Μηνύματα
1.928
Reaction score
787
Αυτό σε εμένα δουλεύει, αλλά γενικά υπάρχει ένα delay σε ότι έχει να κάνει με την εξατομίκευση, όπως και το store δε δουλεύει σωστά.
Περίεργο γιατί συνεχίζει να μου το κάνει και στις δύο εκδόσεις!
 


wnet

Nearfieldένιος
Μηνύματα
4.442
Reaction score
15.130
Όλο βρίζετε τη Microsoft αλλά τρέχετε να βάλετε alpha εκδόσεις. Μαζοχισμός. :biggrin:
Αν έχουν κάτι τα 11 που κάποιος το θέλει πολύ... οκ, να τα βάλει...
ειδάλλως δεν είμαστε για πειράματα, να κυκλοφορήσουν κανονικά, να περάσει και κανας χρόνος και μετά :p
 

xfader

Segregation supporter
Administrator
Μηνύματα
35.729
Reaction score
83.485
Αν έχουν κάτι τα 11 που κάποιος το θέλει πολύ... οκ, να τα βάλει...
ειδάλλως δεν είμαστε για πειράματα, να κυκλοφορήσουν κανονικά, να περάσει και κανας χρόνος και μετά :p
Κι εγώ βιαστικός είμαι. Απλά δεν κράζω τις εταιρείες για τη δική μου ανυπομονησία.

Αν δεν ήμουν εξοχή θα είχα βάλει τα 11 μόνο και μόνο επειδή είναι καινούργια. :biggrin: Αν είναι και όσο όμορφα φαίνονται στις photos δεν θα με πείραζε κι ας είχαν 47545 bugs.
 

Μηνύματα
1.928
Reaction score
787
Κι εγώ βιαστικός είμαι. Απλά δεν κράζω τις εταιρείες για τη δική μου ανυπομονησία.

Αν δεν ήμουν εξοχή θα είχα βάλει τα 11 μόνο και μόνο επειδή είναι καινούργια. :biggrin: Αν είναι και όσο όμορφα φαίνονται στις photos δεν θα με πείραζε κι ας είχαν 47545 bugs.
Σαν τα δέκα δηλαδή!😁😁😁😁😁😁
Έβαλα και gta v με την 3090 στα 11…
Όλα ρολόι!
 




Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
  • Zizik
    Chauncey Gardiner * tl;dr *
  • spylab
    Shalom

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.591
Μηνύματα
2.866.883
Members
37.936
Νεότερο μέλος
albie
Top