Xαρίζω National Geographic/Γαιόραμα

Μηνύματα
12
Reaction score
17
Καλημέρα.Χαρίζω 110 τεύχη national geographic/γαιόραμα/experiment περιόδου 98-2004.Επίσης χαρίζω λογοτεχνικά βιβλία σε παλιότερες εκδόσεις,βιβλία ψυχολογίας και κάποια ιατρικά.Αν κάποιος ενδιαφέρεται,αλλιώς θα πάνε σε κιβώτια δίπλα σε κάδο ανακύκλωσης κι όποιος τα πάρει.Ευχαριστώ
 

Μηνύματα
760
Reaction score
949
Θα ενδιαφερθούν για τα national geographic και της λογοτεχνίας σας παρακαλώ. Στέλνω πμ να δούμε πώς να το κανονίσουμε
 

Μηνύματα
7.219
Reaction score
4.602
Φίλε μου σε ευχαριστούμε πολύ .
Αλλά με την καραντίνα πως θα παραλάβει ο άλλος ;
Αυτό σκεφτόμουν κ για αυτό δεν δήλωσα ενδιαφέρον ...
 

Μηνύματα
12
Reaction score
17
Καλημέρα.Ο μόνος τρόπος είναι αν μένει σχετικά κοντά(στον Άλιμο μένω) να συμπληρώσει αίτηση ότι πάει στο σούπερ μάρκετ και να πάρει τα 4 κιβώτια μπροστά από το σπίτι μου,που θα περιμένω.Πατέντα!
 



Μηνύματα
1.365
Reaction score
1.142
Καταρχήν μπράβο σου για την πολύ ωραία κίνηση που κάνεις.Γιατι ομως πρεπει να γινόμαστε ανεύθυνοι βρίσκοντας τρυπακια ώστε να κάνουμε τη δουλειά μας εις βάρος του συνολου;
 

Μηνύματα
12
Reaction score
17
Καταρχήν μπράβο σου για την πολύ ωραία κίνηση που κάνεις.Γιατι ομως πρεπει να γινόμαστε ανεύθυνοι βρίσκοντας τρυπακια ώστε να κάνουμε τη δουλειά μας εις βάρος του συνολου;
Καλησπέρα
Το να αφήσω 4 κιβώτια μικρομεσαίου μεγέθους συγκεκριμένη ώρα στο πεζοδρόμιο έξω από το σπίτι μου και από το μπαλκόνι μου να επιβεβαιώσω στον οδηγό που θα σταματήσει ότι είναι αυτά για να τα φορτώσει,δεν νομίζω ότι κάνω κάτι εις βάρος του συνόλου.
Φιλικά πάντα
Καλημερα με ενδιαφέρουν και έμενα τα Τεύχη national - γαιοραμα
Καλησπέρα
Αν βρεις τρόπο να τα πάρεις,κανένα πρόβλημα.Και μια ερώτηση,γιατί δεν ξέρω καλά τη λειτουργία του site.Όταν κάποιος κάνει like,σημαίνει ότι ενδιαφέρεται και πρέπει να επικοινωνήσω μαζί του ή έιναι κάποιου τύπου επιβράβευση;
Ευχαριστώ
 


Μηνύματα
1.365
Reaction score
1.142
Φιλικά πάντα εγώ διαφωνω.Στο πρώτο κομμάτι Όπως είπα ότι ψάχνουμε τρυπάκι στο νομό και στο δευτερο δε ξέρουμε κάνεις μας αν έχει τον ιό. Μεταφέροντας λοιπόν στη συγκεκριμένη περίπτωση τα κουτιά μπορεί να είναι δυνητικά πηγή μόλυνσης.Μπορει να είμαι υπερβολικός αλλά έτσι πιστεύω πως έχουν τα πραγματα
 

Μηνύματα
12
Reaction score
17
Φιλικά πάντα εγώ διαφωνω.Στο πρώτο κομμάτι Όπως είπα ότι ψάχνουμε τρυπάκι στο νομό και στο δευτερο δε ξέρουμε κάνεις μας αν έχει τον ιό. Μεταφέροντας λοιπόν στη συγκεκριμένη περίπτωση τα κουτιά μπορεί να είναι δυνητικά πηγή μόλυνσης.Μπορει να είμαι υπερβολικός αλλά έτσι πιστεύω πως έχουν τα πραγματα
Φίλε μου,γνώμη σου και σεβαστή.Άρα,λογικά,ούτε από το ταχυδρομείο παραλαμβάνεις,ούτε από κούριερ,καθώς κι αυτά τα δέματα/γράμματα μπορεί να έχουν τον ιό.Σίγουρα με πολύ περισσότερες πιθανότητες από τα δικά μου κουτιά,που είναι στο ράφι της αποθήκης 15 χρόνια.Δεν το λέω ειρωνικά,μη με παρεξηγήσεις,ο καθένας μας έχει διαφορετική αντιμετώπιση σε κάποιες καταστάσεις.
Καλή συνέχεια και υπομονή
 



Staff online

  • rose.athens
    Not in the mood Mod
  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
  • Zizik
    Chauncey Gardiner * tl;dr *

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.320
Μηνύματα
2.858.480
Members
37.894
Νεότερο μέλος
Nika
Top