Xbox 360 Elite με hdmi και σκληρό δίσκο 120GB

Μηνύματα
13.106
Reaction score
164
Re: Απάντηση: Re: Xbox 360 Elite με hdmi και σκληρό δίσκο 120GB

Αν έρθει θες να πείς.:happy_5: :happy_5: :happy_5: :happy_5: :happy_5:
Έλα, ρε! Ποιός θα στο κλέψει! Θα έρθει σίγουρα! :happy_5:
Άσε που αν στο βουτήξει κανένας, θα σου κάνει και μήνυση από πάνω! :happy_5:
 

Μηνύματα
2.734
Reaction score
0
Απάντηση: Re: Xbox 360 Elite με hdmi και σκληρό δίσκο 120GB

Α, δεν το ξέρεις; :happy_5:
Είχε κάνει ένα post ο Δημητρό πριν καιρό για το PS3 και το Grand Turismo. Και έβαλε screenshots και έλεγε ότι έπαθε πλάκα, και ότι θα είναι φοβερό και ότι αν μοιάζει έτσι θα το πάρει 1000% το PS3 και θα είναι το καλύτερο παιχνίδι και μας γάνωσε το κεφάλι με το GT.
Και από κάτω είχε βάλει screenshots από το Project Gotham Racing 3!!!! "happy_1" "happy_1" "happy_1"
Α.........αυτός ήταν τελικά?Νόμιζα πως ήταν ο blizard(σοβαρά τώρα)........:happy_5: :happy_5: :happy_5: :happy_5: :happy_5:
 

Μηνύματα
7.140
Reaction score
4
Α, δεν το ξέρεις; :happy_5:
Είχε κάνει ένα post ο Δημητρό πριν καιρό για το PS3 και το Grand Turismo. Και έβαλε screenshots και έλεγε ότι έπαθε πλάκα, και ότι θα είναι φοβερό και ότι αν μοιάζει έτσι θα το πάρει 1000% το PS3 και θα είναι το καλύτερο παιχνίδι και μας γάνωσε το κεφάλι με το GT.
Και από κάτω είχε βάλει screenshots από το Project Gotham Racing 3!!!! "happy_1" "happy_1" "happy_1"
:happy_5::happy_5::happy_5::happy_5::happy_5::happy_5:
Ρε βασιλη τι να πω.......δεν εχω αλλη ανυπαντρη αδερφη γ@μωτο.....
 

Μηνύματα
2.734
Reaction score
0
Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Xbox 360 Elite με hdmi και σκληρό δίσκο 120GB

Έλα, ρε! Ποιός θα στο κλέψει! Θα έρθει σίγουρα! :happy_5:
Άσε που αν στο βουτήξει κανένας, θα σου κάνει και μήνυση από πάνω! :happy_5:
:happy_8: :happy_8: :happy_8: :happy_8: :happy_8: .................ζηλιάρη :happy_5: :happy_5: :happy_5: :happy_5: :happy_5:
 

Μηνύματα
433
Reaction score
0
Re: Απάντηση: Re: Xbox 360 Elite με hdmi και σκληρό δίσκο 120GB

Δεν απαντάμε αν δεν διαβάσουμε όλα τα προηγούμενα posts............πότε είπε ο marvin ότι το 360 έχει 5.1 αναλογικές?.....................αν το πρόσεξες συγκρίναμε το PS3 με τα standalone blu-ray players και ο marvin είπε ότι πολλά dvd players έχουν 5.1 αναλογικές............στο post 292..........να διαβάζεις καλύτερα προτού απαντήσεις.:mad_1:
Mετα να το συγκρίνεται και με καφετιερα.
Αυτό σας λέω.Δεν μπορείς να ττο συγκρίνεις με άσχετα πράγματα και να θες να είναι καλύτερο από όλα.
 

Μηνύματα
10.188
Reaction score
62
Κύριοι δεν είστε μωρά παιδιά. Παρακαλώ να μείνει η κουβέντα σε κόσμια επίπεδα και εντός του θέματος, αν και νομίζω το έχουμε εξαντλήσει...
 

Μηνύματα
1.275
Reaction score
0
Mόλις διάβασα για μια βελτίωση που φαίνεται στο elite motherboard και δεν υπήρχε στην αρχή ... τώρα έχει και κόλα στα cpu-gpu.
(Δεν ξέρω όμως αν τελικά διόρθωσαν ένα ελάττωμα ,ή αν απλά το έκαναν να κρατάει παραπάνω για να σκάει εκτός εγγύησης)



ΥΓ
Και ένα σχόλιο από ένα forum, δεν ξέρω αν είναι σωστό ή όχι.
http://www.neogaf.com/forum/showpost.php?p=6247656&postcount=389
If you look at the Elite MB you'll notice that MS has placed epoxy on the corners and sides of the CPU and GPU. This indicates that they're aware of scenario's where parts of the CPU and/or GPU will pop out of the MB due to heat related issues. Is placing epoxy on main components a fix for a design flaw? No, it simply delays the inevitable. The proper fix would have been to either improve MB ventilation or to latch down the CPU and GPU so that the contacts would never separate from the MB regardless of how bad the MB warped.
 

Μηνύματα
13.106
Reaction score
164
Μάλιστα... Αν δεν έχει κόλλα πετάγονται τα τσιπάκια; Για κάτσε να τσεκάρω αν δουλεύει το δικό μου, γιατί κάτι "ποπ-ποπ" άκουσα και πίστεψα ότι είναι το ποπ-κορν που φτιάχνω! :happy_5:
Ε, ρε πλύση εγκεφάλου που έχει πέσει! :happy_5: Αυτά τα βρήκες όταν έψαχνες για να μου απαντήσεις γιατί η mb του 360 είναι μάπα και του PS3 state of the art; :happy_8:
(Άλλο ένα πυροτέχνημα που πέταξες, όποιος το έφαγε, το έφαγε και μετά το έβαλες στα πόδια. Δεν ξεχνάω, βλέπεις...)
 

Μηνύματα
1.275
Reaction score
0
Καλά έχεις κάπου δίκιο... οι εικόνες μου όμως δεν είχαν την κόλα και έκανα λάθος.
Τώρα που είδα τις βελτιώσεις άλλαξα γνώμη, οι άνθρωποι είναι επαγγελματίες.
 

Μηνύματα
13.106
Reaction score
164
Δηλαδή πιστεύεις ότι η κόλα μπήκε για να μην... πετάγονται τα τσιπάκια; :happy_5: Ή για να πετάγονται εκτός εγγύησης; :happy_5:
Ρε τους βλάκες στη Microsoft. Δεν μπορούν να σχεδιάσουν ένα board και τους βγαίνουν τα τσιπάκια... :happy_5: :happy_5: :happy_5:
 

Μηνύματα
1.275
Reaction score
0
Δηλαδή πιστεύεις ότι η κόλα μπήκε για να μην... πετάγονται τα τσιπάκια; :happy_5: Ή για να πετάγονται εκτός εγγύησης; :happy_5:
Ρε τους βλάκες στη Microsoft. Δεν μπορούν να σχεδιάσουν ένα board και τους βγαίνουν τα τσιπάκια... :happy_5: :happy_5: :happy_5:
Οχι, λογικά την έβαλαν για ομορφιά και γιατί σίγουρα κακό δεν κάνει... γιαυτό είπα ότι είναι επαγγελματίες οι άνθρωποι.

Αλλοι όταν διαπιστώνουν ότι είναι μια χαρά το μηχάνημά τους και δεν έχει πρόβλημα εκεί, πιθανόν να το άφηναν.

εδώ και η Cpu, έβαλα 2 ίδιες εικόνες κατά λάθος πριν.
 

Μηνύματα
13.106
Reaction score
164
Δεν ξέρω γιατί την έβαλαν. Μάλλον μιλάει η πολύχρονη πείρα σου στον σχεδιασμό μητρικών, όπως φάνηκε από την ανάλυση που αμέσως έκανες για το γιατί η mb του 360 είναι φτηνιάρα. Όταν μιλάει η επιστήμη...:happy_5:
Το Hitech το πήρες; Λέει ότι το PS3 είναι το καλύτερο Bluray player! Στην κορνίζα γρήγορα! :happy_5:
 

Σπύρος Μπλάτσιος

Διακεκριμένο μέλος
Μηνύματα
15.897
Reaction score
301
Απάντηση: Re: Xbox 360 Elite με hdmi και σκληρό δίσκο 120GB

Δεν ξέρω γιατί την έβαλαν. Μάλλον μιλάει η πολύχρονη πείρα σου στον σχεδιασμό μητρικών, όπως φάνηκε από την ανάλυση που αμέσως έκανες για το γιατί η mb του 360 είναι φτηνιάρα. Όταν μιλάει η επιστήμη...:happy_5:
Το Hitech το πήρες; Λέει ότι το PS3 είναι το καλύτερο Bluray player! Στην κορνίζα γρήγορα! :happy_5:
Τι μου θυμίζει, τι μου θυμίζει...

Αυτοί δεν ήταν που πριν μερικά χρονάκια μας έλεγαν ότι ένα φθηνό dvd player ήταν καλύτερο στην αναπαραγωγή CD από οποιοδήποτε CD-player;
 

Μηνύματα
13.106
Reaction score
164
Σπύρο, είσαι κακός και θα καείς στην κόλαση.
Για τιμωρία θα διαβάσεις 100review φωτογραφικών μηχανών από το αδελφό RAM που να τις έχει γράψει ο Γλυνός. (Απίστευτος ο τύπος. Κάποια μέρα θα ανοίξω συζήτηση για τα μαραγαριτάρια του)
 

Μηνύματα
1.275
Reaction score
0
Re: Απάντηση: Re: Xbox 360 Elite με hdmi και σκληρό δίσκο 120GB

Τι μου θυμίζει, τι μου θυμίζει...

Αυτοί δεν ήταν που πριν μερικά χρονάκια μας έλεγαν ότι ένα φθηνό dvd player ήταν καλύτερο στην αναπαραγωγή CD από οποιοδήποτε CD-player;
Καλά, όσο βλάκας και να είναι τώρα δεν νομίζω ότι υπάρχει άνθρωπος που να μην λέει τα ίδια, οπότε δεν μπορεί να πετάξει μαργαριτάρι.
(αν κάποιος του πάει κόντρα θα το κάνει ... που πολύ αμφιβάλω όμως , έτσι δεν είναι ?)


Μπορεί μερικοί να πιστεύουν ότι η γή δεν είναι στρογγυλή, αλλά όλοι συμφωνούν ότι το ps3 είναι το καλύτερο player :)
 

Μηνύματα
2.489
Reaction score
1
Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Xbox 360 Elite με hdmi και σκληρό δίσκο 120GB

Μπορεί μερικοί να πιστεύουν ότι η γή δεν είναι στρογγυλή, αλλά όλοι συμφωνούν ότι το ps3 είναι το καλύτερο player :)
Κορυφαιο!!!:happy_5: :happy_5: :happy_5: Δεν παιζεσαι ρε bliz!!!
 

Μηνύματα
13.106
Reaction score
164
Re: Απάντηση: Re: Xbox 360 Elite με hdmi και σκληρό δίσκο 120GB

Καλά, όσο βλάκας και να είναι τώρα δεν νομίζω ότι υπάρχει άνθρωπος που να μην λέει τα ίδια, οπότε δεν μπορεί να πετάξει μαργαριτάρι.
(αν κάποιος του πάει κόντρα θα το κάνει ... που πολύ αμφιβάλω όμως , έτσι δεν είναι ?)
Μας μεταφράζεις λίγο το πιο πάνω; Εννοείς ότι όσο βλάκας και να είναι κάποιος, δεν μπορεί παρά να παραδεχτεί ότι οποιοδήποτε DVD player είναι καλύτερο σε αναπαραγωγή μουσικού cd από τα cd players;


Μπορεί μερικοί να πιστεύουν ότι η γή δεν είναι στρογγυλή, αλλά όλοι συμφωνούν ότι το ps3 είναι το καλύτερο player :)
Βέβαια. Το PS3 είναι το κορυφαίο BR Player, όσο το PS2 είναι το κορυφαίο DVD player και το PS One το κορυφαίο CD Player :bravo: :happy_5:
Είμαι σίγουρος ότι αν το έλεγε η Sony θα πίστευες ότι η Γη όχι μόνο είναι επίπεδη, αλλά και κοίλη. :happy_5:
 



Μηνύματα
2.734
Reaction score
0
Απάντηση: Xbox 360 Elite με hdmi και σκληρό δίσκο 120GB

Από πού το ξέθαψες αυτό βρέ? :happy_5: :happy_5: :happy_5: :happy_5: :happy_5: .....αχ τι μου θύμισες τώρα....:respect: ............προς blizard........ένα θα πώ πάντως...............αν βγεί αληθινό............την έβαψες.........πιστεύω να καταλάβεις το γιατί......"happy_1" :crazy_3: "happy_1" :crazy_3: "happy_1" :crazy_3: "happy_1"
 


Staff online

  • Zizik
    Chauncey Gardiner * tl;dr *
  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.611
Μηνύματα
2.867.911
Members
37.939
Νεότερο μέλος
geo kok
Top