XMEN 3

Μηνύματα
892
Reaction score
81
:D :DΠολύ καλή εικόνα και ακόμα ποιο καλός ήχος σε DTS ES 6.1. Το είδα χθές. Το πήρα από το βίντεο κλάμπ.
 

Μηνύματα
282
Reaction score
19
Η εικόνα αν και δεν αγγίζει την τελειότητα μπορώ να πω ότι βρίσκετε σε ικανοποιητικά επίπεδα. Ο ¨ήχος τώρα που είναι και το ζητούμενο είναι αρκετά εντυπωσιακός με το κεντρικό πίσω κανάλι να δουλεύει αρκετά αλλά όχι τόσο όσο θα θέλαμε . Σε γενικές γραμμές η ποιότητα του DVD είναι πολύ καλή . Το story τώρα θα ικανοποιήσει τους fun της σειράς με το παραπάνω αν και αφήνει κάποια πικρία αφού δεν την βγάζουν ¨καθαροί ¨όλα τα μέλη τη ομάδας. Σε σχέση με τις προηγούμενες εδώ έχουμε πολύ περισσότερη δράση και εφε . Η αλλαγή σκηνοθέτη υπό αυτό το πρίσμα τουλάχιστον ωφέλησε .

Αναμένεται και η διπλή έκδοση προς πώληση.
 

Μηνύματα
8.676
Reaction score
6
Φαν τις συγκεκριμένης σειρας δεν ειμαι και τα δυο πρωτα μερη δε με ενθουσίασαν.
Παρολα αυτά το τριτο μερος τις σειρας το βρηκα πολύ καλύτερο.
Να σημειώσω πως οι φαν των X-men μίσησαν το τρίτο μερος .

Γιατι βρε παιδιά μια χαρα ήταν
8)
 

Μηνύματα
2.886
Reaction score
50
Καθότι (μισό)φαν των X-men, τα δυο πρώτα μ' άρεσαν περισσότερο, το τρίτο όμως δεν το μίσησα! Αντίθετα το είδα πολύ ευχάριστα, νομίζω ότι ήταν πολύ καλή περιπέτεια. Αλλά άλλη κλάση τα δυο πρώτα.
 


Defkalion

Administrator
Μηνύματα
2.683
Reaction score
913
Cinemusic - Ανδρεας said:
Φαν τις συγκεκριμένης σειρας δεν ειμαι και τα δυο πρωτα μερη δε με ενθουσίασαν.
Παρολα αυτά το τριτο μερος τις σειρας το βρηκα πολύ καλύτερο.
Να σημειώσω πως οι φαν των X-men μίσησαν το τρίτο μερος .

Γιατι βρε παιδιά μια χαρα ήταν
8)
Μούφα ρε.



:lol:
 

Μηνύματα
10.188
Reaction score
62
Νομίζω στο 3 δεν άφησαν και κανένα όρθιο. Το 4 θα είναι με 4 μεταλλαγμένους μόνο!!!! :lol:
 


HV

Μηνύματα
3.939
Reaction score
0
Το Xmen 3 ηταν τελειο με την διαφορα του οτι εξαηλωθηκε το σωμα του ξαβιε....

Εγω αλλα ακουω παντως για το επομενο....Το 4ο μερος θα βγει μεσα στο 2008...
Ταινιες σαν το Wolverine δεν εχουν να κανουν...Ειναι απλα οπως το Ghost Rider , AntMan , Captain America , Iron Man , Hulk 2, Spiderman 3, Daredevil 2, Superman Returns 2 , Batman Returns 2 ( Αν και μαλλον θα λεγεται αλλιως η ταινια ) και αλλα που ειναι στα σκαρια αλλα μονο με 1 χαρακτηρα της Marvel η οπως το Terminator 4 που θα βγει και αυτο το 2008.

Xmen 4 - Fantastic Four 2 - Ultimate Alliance - Transformers / Aliens Versus Predator 2 ( αν και οχι Marvel ) ειναι ταινιες με πολλους χαρακτηρες και καπως πιο περιπλοκες.
Οπως και να εχει ολες οι παραπανω ταινιες θα εχουν κυκλοφορησει στα Cinema μεχρι το 2008.
Εν ολιγοις πρεπει ολοι να εχουμε καλες οθονες και προβολεις :)
 


Staff online

  • rose.athens
    Not in the mood Mod
  • Zizik
    Chauncey Gardiner * tl;dr *
  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.612
Μηνύματα
2.867.945
Members
37.940
Νεότερο μέλος
geo kok
Top