YAMAHA C-4

Status
Not open for further replies.
Μηνύματα
93
Reaction score
37
Πωλείται ο προενισχυτής YAMAHA C-4 vintage μοντέλο αρχών των 1980s με εξαιρετικές κριτικές και δύο ονομαστά phono (MC & MM). Έχει περάσει σερβις στο East-electronics. Δεν έχει χρησιμοποιηθεί τα τελευταία 2-3 χρόνια. Τιμή 150 Ευρο. Η τιμή περιλαμβάνει και μεταφορικά από επαρχία Αθήνα.
 

Attachments

Last edited by a moderator:

Μηνύματα
2
Reaction score
0
Καλησπέρα. Θα ήθελα να ρωτήσω αν υπάρχει ακόμα το μηχάνημα και σε τι κατάσταση βρίσκεται (λειτουργικά - εμφανισιακά)
 


Μηνύματα
2
Reaction score
0
Καλησπέρα ξανά. Είμαι νέο μέλος στο AVSITE και γράφηκα για να μπορέσω να επικοινωνήσω μαζί σου, για το συγκεκριμένο μηχάνημα. Δυστυχώς δεν μπορώ να δω την απάντηση σου και δεν γνωρίζω πως και που πρέπει να μπω για να τη δω. Για να έχω μία σίγουρη επικοινωνία μαζί σου, σου δίνω το κινητό μου τηλέφωνο, ήτοι 6937 003786 και αν θέλεις επικοινώνησε μαζι μου για να τα πούμε καλύτερα. Ονομάζομαι Αλέκος
 

Zizik

Chauncey Gardiner * tl;dr *
Super Moderator
Μηνύματα
42.346
Reaction score
74.447
Καλησπέρα ξανά. Είμαι νέο μέλος στο AVSITE και γράφηκα για να μπορέσω να επικοινωνήσω μαζί σου, για το συγκεκριμένο μηχάνημα. Δυστυχώς δεν μπορώ να δω την απάντηση σου και δεν γνωρίζω πως και που πρέπει να μπω για να τη δω. Για να έχω μία σίγουρη επικοινωνία μαζί σου, σου δίνω το κινητό μου τηλέφωνο, ήτοι 6937 003786 και αν θέλεις επικοινώνησε μαζι μου για να τα πούμε καλύτερα. Ονομάζομαι Αλέκος
Επάνω δεξιά υπάρχει νουμεράκι κόκκινο, πατάμε επάνω στο φακελάκι.
 

Μηνύματα
93
Reaction score
37
O προενισχυτής χρειάζεται σερβις και πηγε στο eastelectronics,
παρακαλώ να αποσυρθεί η αγγελία, ευχαριστώ.
 

Status
Not open for further replies.

Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.321
Μηνύματα
2.858.512
Members
37.895
Νεότερο μέλος
Mark Zappa
Top